Reklama na e-Konkursy.info

Kup Electrolux Worki - wyjedź na mecz El Clásico!

Kup Electrolux Worki - wyjedź na mecz El Clásico!

Opis konkursu

Produktami promocyjnymi w konkursie są worki do odkurzacza Electrolux s-bag Classic Long Performance (E201M) w opakowaniu 12 szt. (megapack). Do 28 lutego 2018 kup worki, zachowaj dowód zakupu i wypełnij formularz.
Napisz: dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać wycieczkę? Potem już tylko umyj kubki, przygotuj jakiś słodki poczęstunek, wstaw wodę na kawę i wyczekuj gości, bo zwycięzcę poinformujemy osobiście.

Nagrody

Nagrodą jest wycieczka dla dwóch (2) osób wraz z przelotami , zakwaterowaniem i dwoma biletami na mecz El Clásico. Lokalizacja zależy od programu piłkarskiego 2017/2018 (Barcelona albo Madryt). Zakwaterowanie zostanie zapewnione w 3-gwiazdkowym hotelu na dwie (2) noce w pokoju dla dwóch osób ze śniadaniem. Wybrany hotel znajdować się będzie w pobliżu miejsca, w którym odbędzie się El Clásico. Wycieczka odbędzie się w przedziale sobota – poniedziałek (w zależności od programu meczów). Wartość nagrody to około 40 000 koron szwedzkich (szacunkowo około 17 700 złotych – wartość w złotych zależy od aktualnego kursu walut)

Nadesłane przez: cb656 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz