Do zakończenia 316 dni

Loteria "BNP Paribas i Żabki"

Opis konkursu

Załóż konto w Banku BNP Paribas, aktywuj kartę i odbierz 50 zł.
Płać kartą w Żabce i weź udział w loterii, wygrywaj codzienne 500 zł, co tydzień 5000, co miesiąc 50 000 a na koniec nawet 500 000 zł.
 • Pobierz aplikację GOmobile Banku BNP Paribas.
 • Załóż w aplikacji GOmobile Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w wersji mobilnej i dostępem do bankowości elektronicznej i przystąp do promocji "Jesteś wygrywem".
 • Zgłoś swój udział w loterii, klikając w baner widoczny po zalogowaniu do aplikacji GOmobile w górnej części ekranu.
 • Dokonaj pierwszej transakcji kartą wydaną w promocji „Jesteś wygrywem” w Żabce na minimum 10 zł. Każde kolejne wydane 10 zł w Żabce lub innym punkcie na terenie Polski to kolejna szansa na wygraną. Od tej pory bierzesz udział w loterii.
WAŻNE! Transakcji można dokonywać w dowolnych punktach handlowych na terenie Polski, stacjonarnie lub przez Internet, jednak za te dokonane w Żabce otrzymujesz 10 x więcej losów. To oznacza, że za każde wydane 10 zł w Żabce otrzymasz 10 losów, a za każde wydane 10 zł w innym punkcie handlowym otrzymasz 1 los.

Nagrody

Otwórz konto z kartą w aplikacji GOmobile Banku BNP Paribas, spełnij warunki promocji „Jesteś Wygrywem” i odbierz 50 zł w evoucherach do Żabki.

W Loterii przyznanych jest 429 Nagród. Nagrody mają postać:
 • Nagroda I Stopnia w postaci zasilenia rachunku bankowego kwotą 500 000 złotych (słownie: pięćset tysięcy złotych)
  Organizator przewidział 1 taką nagrodę w Loterii
 • Nagrody II Stopnia w postaci zasilenia rachunku bankowego kwotą 50 000 złotych (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych)
  Organizator przewidział 12 takich Nagród II Stopnia w Loterii, po 1 na każdy miesiąc okresu dokonywania Transakcji w Loterii
  Pula Nagród II Stopnia wynosi 600 000 złotych
 • Nagrody III Stopnia w postaci zasilenia rachunku bankowego kwotą 5 000 złotych (słownie: pięć tysięcy złotych)
  Organizator przewidział 52 takie Nagrody III Stopnia w Loterii, po 1 na każdy tydzień okresu dokonywania Transakcji w Loterii
  Pula Nagród III Stopnia wynosi 260 000 złotych
 • Nagrody IV Stopnia w postaci evoucherów (bonów towarowych elektronicznych) o łącznej wartości 500 złotych (słownie: pięćset złotych) na zakupy w sieci handlowej Żabka
  Organizator przewidział 364 takie Nagrody IV Stopnia w Loterii, po 1 na każdy dzień okresu dokonywania Transakcji w Loterii.
  Pula Nagród IV Stopnia wynosi 182 000 złotych

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: BNP_GP

Podobne konkursy

Brak komentarzy.