Reklama na e-Konkursy.info

Megakonkurs z "Głosem"!

Opis konkursu

Etap I
Na pewnym kamieniu wykuto tytuły książek z oferty Wydawnictwa Initium. Tytuły zostały zaszyfrowane w dawno już zapomnianym języku, a Waszym zadaniem jest je odszyfrować i podać ich listę w zgłoszeniu konkursowym (przy każdym tytule należy podać imię i nazwisko Autora - bez tego dany wpis nie będzie zaliczony). Każdy poprawnie rozszyfrowany tytuł to 2 punkty dla Uczestnika.

Etap II
Kiedy monstrualny sztorm zatopił statek starego kapitana, on sam trafił do Krainy Cieni. Jej władca zaoferował szyprowi umowę - pozwoli mu trafić na Wyspę Rajskiego Spokoju pod warunkiem, że przepłynie przez specjalnie przygotowany labirynt. Wasze zadanie polega na przeprowadzeniu Nawiedzonej Galery przez tę plątaninę korytarzy. W zgłoszeniu należy zamieścić grafikę z zaznaczoną ścieżką wiodącą przez labirynt. Za poprawne rozwiązanie etapu Uczestnik otrzyma 10 punktów!

Etap III
Na deser czeka Was spotkanie z muzyką. Poniżej znajdziecie zdjęcia i grafiki przedstawiające różne kapele - musicie je zidentyfikować i przesłać listę ich nazw. Każda poprawnie zidentyfikowana kapela to 2 punkty dla Uczestnika, ale uwaga - podanie błędnej nazwy zespołu skutkować będzie odjęciem 3 punktów od już posiadanej przez Uczestnika puli.

Rozwiązania wszystkich etapów należy przesyłać w pojedynczym, zbiorczym zgłoszeniu, zatytułowanym: MEGAGŁOS. Zgłoszenie musi zawierać również dane do wysyłki nagrody oraz login Uczestnika na portalu Qfant. Zgłoszenia należy przesyłać na adres kamildolik@qfant.pl.
Punkty z poszczególnych etapów będą sumowane - książki powędrują do Uczestników, którzy posiądą największą ilość punktów.
W przypadku, gdyby uprawnionych do odbioru nagrody było więcej niż ilość książek w puli, o przydziale zadecyduje dodatkowe kryterium - szybkość nadesłania zgłoszenia (na zasadzie - kto później, ten lepszy).
Każdy Uczestnik ma prawo wysłać tylko jedno zgłoszenie. W konkursie nie ma możliwości poprawy nadesłanych odpowiedzi.

Nagrody

dziesięć egzemplarzy książki "Głos"

Nadesłane przez: zaczytana-pola Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz