Reklama na e-Konkursy.info

Narodowy programu rozwoju e-learningu w szkolnictwie wyższym

Narodowy programu rozwoju e-learningu w szkolnictwie wyższym

Opis konkursu

Konkurs odbywa się w dwóch płaszczyznach – na wybranych polskich uczelniach wyższych oraz online.
Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne.
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie statusu studenta (figurowanie w ewidencji studentów na dowolnej uczelni wyższej w Polsce).
Aby wziąć udział w Konkursie online należy między 25.11.2013 r. a 20.12.2013 r. poprawnie zarejestrować się na stronie www.lenovo123.pl z podaniem pełnych i prawdziwych danych osobowych. W przypadku Konkursu jest to adres e-mail lub dane przekazane przy rejestracji przez Facebook.com.
Aby wziąć udział w Konkursie na uczelniach określonych w pkt. 4 §3. należy w podanych terminach poprawnie zarejestrować się przy stoisku Organizatorów na jednym z dostępnych komputerów z podaniem pełnych i prawdziwych danych osobowych, w przypadku Konkursu jest to adres e-mail lub dane przekazane przy rejestracji przez Facebook.com.

Nagrody

Laureatami Konkursu są Uczestnicy, którzy w wyniku losowania na uczelniach (łącznie 10 osób) i losowania głównego (1 osoba) zostaną zakwalifikowani do otrzymania nagrody w postaci sprzętu komputerowego firmy Lenovo®.
Wyróżnienie w Konkursie za zaangażowanie zostanie przyznane osobie, która w trakcie trwania konkursu (pkt 4 i 5 §3) zaprosi do udziału największą liczbę znajomych (w rozumieniu, że zaproszona osoba weźmie udział w Konkursie).
W przypadku uzyskania równej liczby zaproszonych i zaangażowanych znajomych, o wyróżnieniu decyduje losowanie spośród tych osób.
Nagrody przyznawane laureatom z każdej kategorii to:
a) W etapie uczelnianym – tablet A1000 firmy Lenovo®.
b) W losowaniu głównym – komputer typu laptop Flex 15’ firmy Lenovo®.
c) Za wyróżnienie - tablet A1000 firmy Lenovo®.

Każdy uczestnik konkursu otrzymuje nagrodę gwarantowaną w postaci bezpłatnego miesięcznego dostępu do wybranego kursu językowego firmy Funmedia. Kod promocyjny zostaje wysłany do uczestnika bezpośrednio po rozwiązaniu zadania konkursowego na podany adres e-mail wraz z instrukcją aktywacji.

Nadesłane przez: dzasmina Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz