Zakończony

Nowe FAQ PC Format - III Edycja Konkursu

Opis konkursu

Podobnie jak w poprzedniej edycji konkursu, zadaniem jest uzupełnianie FAQa o nowe teksty. Liczymy na wszelkiej maści prace dotyczące sprzętu – porady, ciekawostki, tutoriale. Nie ogranicza Was nic, oprócz kategorii podanych na głównej stronie FAQ PC Format (przed napisaniem pracy należy uprzednio sprawdzić czy takowa lub podobna nie znajduje się już w FAQ).
Wasze prace zgłaszajcie na adres pcformat@firma.interia.pl w formie tekstowej wraz z dodanymi osobno grafikami (jeśli tekst takie wykorzystuje).
Po zakończeniu konkursu, przejrzymy wszystkie teksty i zdecydujemy o ich zatwierdzeniu na stronie. Wśród najlepszych z zatwierdzonych wybierzemy zwycięzców.
Dodatkowo spośród zatwierdzonych prac wybierzemy jedną, która pojawi się na łamach styczniowego wydania czasopisma PC Format.

WAŻNE
Konkurs zaczyna się dzisiaj i trwa do 12 grudnia 2013 roku. W konkursie mogą brać udział TYLKO użytkownicy FORUM z obecnymi redaktorami FAQ włącznie. Prace proszę przesyłać z takich samych adresów e-mail jakie macie zarejestrowane na forum wraz z podaniem danych adresowych.

Nagrody

Nagroda za miejsce 1 :
"Słuchawki XX.Y Runner 10 wraz z uniwersalnym etui + "odtwarzacz mp3 Creative ZEN Stone

Nagroda za miejsce 2 :
"Słuchawki XX.Y Runner 10 wraz z uniwersalnym etui + "odtwarzacz mp3 Creative ZEN Stone

Nagroda za miejsce 3 :
"Słuchawki XX.Y Runner 10 wraz z uniwersalnym etui + "odtwarzacz mp3 Creative MuVo V 100 Honda Racing

Nagrody za miejsce 4 i 5 miejsce :
Filmy : Hansel i Gretel: Łowcy czarownic, Człowiek ze stali oraz G.I. Joe: Odwet, Krudowie

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: iwonciaaa

Podobne konkursy

Brak komentarzy.