Zakończony

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje drugie oblicze/pejzaż wewnętrzny"

Opis konkursu

SealArt szkoła rysunku w Warszawie zaprasza dużych i małych artystów z instytucji oświatowych oraz ośrodków i szkół artystycznych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Moje drugie oblicze/pejzaż wewnętrzny”
Konkurs został podzielony na 3 kategorie wiekowe. Wśród nagród dla dzieci i młodzieży znajdą się tablet graficzny, długopis 3D oraz zestaw do rysowania. Dorośli laureaci konkursu powalczą o 1000zł, tablet graficzny oraz słuchawki.

To, co najbardziej skłania artystów do udziału w konkursie to jego formuła, która stwarza nieograniczone pole dla inwencji twórczej uczestników.
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice, z dowolnych materiałów i w formacie minimum A3.
Wybrane projekty wezmą również udział w wernisażu, jaki nasza szkoła organizuje w dniu 24 czerwca 2017 r., gdzie zebrane środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne.
Ze względu na swój charakter konkurs jest znakomitą okazją do porównania umiejętności twórczych. Chcemy pokazać poprzez to wrażliwość estetyczną oraz pasję zainteresowania dzieci, młodzieży i dorosłych w szerszym gronie odbiorców.
Jesteśmy przekonani, że ten ciekawy a zarazem trudny temat będzie wspaniałym wyzwaniem dla młodych artystów.

Nagrody

Wśród nagród dla dzieci i młodzieży znajdą się tablet graficzny, długopis 3D oraz zestaw do rysowania. Dorośli laureaci konkursu powalczą o 1000zł, tablet graficzny oraz słuchawki.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: SealArtszkolarysunku

Podobne konkursy

Brak komentarzy.