Zakończony

Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2013 roku i ankieta czytelników

Opis konkursu

Jak zawsze z okazji urodzin fotopolis.pl zapraszamy Was do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne mijającego roku. Czekamy też na Wasze opinie w ankiecie czytelników 2013.
Już po raz 9. zapraszamy Was do wyboru najlepszych produktów i wydarzeń fotograficznych roku. W zeszłej edycji zostało oddanych ponad 8000 głosów, co czyni nasz plebiscyt największym głosowaniem w tych kategoriach w Polsce. Naszym zdaniem jest to też najbardziej wiarygodny ranking, gdyż wierzymy, że nasi stali czytelnicy naprawdę znają się na fotografii i na sprzęcie fotograficznym. Co więcej, nie głosujecie dla nagród, ale po to, żeby nagrodzić jakość tegorocznych produktów i wydarzeń fotograficznych.
Tradycyjnie głosujemy w kilku kategoriach:
- Aparat Systemowy roku 2013 - obejmującej lustrzanki i aparaty dalmierzowe
- Bezlusterkowiec roku 2013 - obejmującej aparaty systemowe bez lustra z wyłączeniem dalmierzowców
- Aparat kompaktowy roku 2013 - obejmującej nominowane aparaty kompaktowe
- Obiektyw Roku 2013 - zwierającej nominowaną optykę
- Smartfon roku 2013 - czyli nominowane fotograficzne telefony
- Akcesorium roku 2013 - nominowane oprogramowanie i urządzenia towarzyszące fotografom
- Innowacja roku 2013 - nominowane nowatorskie produkty i technologie
- Wydarzenie artystyczne roku 2013 - nominowane artystyczne wydarzenia fotograficzne
Nowością w tym roku jest kategoria Smartfony. Postanowiliśmy, że już najwyższy czas, żeby docenić starania producentów telefonów, aby smartfony robiły coraz lepsze zdjęcia. Kolejność produktów w poszczególnych kategoriach jest przypadkowa. Zależy nam, aby Wasze głosy były przemyślane, więc jeżeli nie czujecie się mocni w jakiejś kategorii, można wybrać opcję Nie głosuję w tej kategorii. Plebiscyt będzie się Wam wyświetlał podczas odwiedzania fotopolis.pl, ale można do niego dostać się bezpośrednio klikając tutaj. Głosowanie trwa do 1 grudnia 2013.
Po wypełnieniu formularza plebiscytu zachęcamy również do wypełnienia ankiety czytelników, dzięki której możemy stale dostosowywać fotopolis.pl do Waszych potrzeb, a także lepiej Was poznać. Wśród osób, które wypełnią ankietę rozlosujemy upominki w postaci koszulek fotopolis.pl i książek wydawnictwa Galaktyka.

Nagrody

upominki w postaci koszulek fotopolis.pl i książek wydawnictwa Galaktyka

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: montezuma

Podobne konkursy

Brak komentarzy.