Zakończony

Radom: Konkurs "Graj z Proftechnik w dniu 14.04.2024" do godz. 18:00

Opis konkursu

Konkurs zostanie przeprowadzony w przerwie między pierwszą a drugą połową meczu między drużyną HydroTruck Radom a drużyną AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice, odbywającego się o godzinie 18:00 w dniu 14 kwietnia 2024 r. w hali MOSiR w Radomiu przy ul. Narutowicza 9.
W przerwie pomiędzy pierwszą, a drugą kwartą w momencie ogłoszonym przez spikera, zostaną rzucone w trybuny „górne” 3 piłeczki, a osoby które je złapią wezmą udział w konkursie, który odbędzie się między drugą, a trzecią kwartą meczu. Osoby te będą uprawnione do zejścia na parkiet hali sportowej celem wzięcia udziału w Konkursie.
Konkurs sprawnościowy na czas z elementami koszykówki.
Uczestnik, który uzyska najlepszy czas w wykonanych zadaniach sportowych wygrywa konkurs.
Konkurs będzie prowadzony do wyłonienia najlepszego Uczestnika konkursu oraz miejsc 2 i 3.

Nagrody

• 1x grill gazowy marki BROIL KING model ROYAL 340 Shadow o wartości 3099 zł dla 1 miejsca do odbioru przez Uczestnika konkursu w salonie StrefaGrilla.pl przy ulicy Tartacznej 3/5 w Radomiu lub w dniu meczu (14.04.2024) oraz nagrody: