Reklama na e-Konkursy.info

Squash4You na hasło/grafikę/mem/inną formę reklamową

Opis konkursu

1. Pracą Konkursową jest hasło/grafika/mem/inna forma reklamowa wykonana przez uczestnika biorącego udział w konkursie.
2. Uczestnik bierze udział w konkursie poprzez przesłanie Pracy Konkursowej w formie elektronicznej na adres marek@squash4you.pl
3. Uczestnik ma prawo nadesład do 3 Prac Konkursowych.
4. Projekty graficzne biorące udział w konkursie muszą byd przesłane w formacie jpg lub pdf a ich wielkośd nie może przekraczad 1mb. Pozostałe projekty (w tym hasła reklamowe) powinny byd przesłane w formacie pdf lub innym nie przekraczającym 1mb. W przypadku zwycięstwa uczestnik zobowiązuje się do przesłania Pracy Konkursowej w pełen rozdzielczości/wymiarze na potrzeby Organizatora.

Nagrody

Nagrodą główną (za zdobycie 1 miejsca) będzie voucher na masaż o wartości 100zł do wykorzystania w gabinecie masażu Tactus (klub Squash4You Północ, ul. Nad Strugą 7) oraz karnet o wartości 180zł na 3h gry (wraz ze sprzętem) w squash lub badmintona w jednym z klubów Squash4You. Karnet będzie można zrealizowad od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.00 oraz w weekendy. Karnet należy wykorzystad podczas 3 kolejnych wizyt lub jednorazowo, nie ma możliwośd płacenia ww. karnetem za połowę ceny kortu.
Autor Pracy Konkursowej, która zajmie drugie miejsce otrzyma voucher na masaż o wartości 100zł do wykorzystania w gabinecie masażu Aroma (klub Squash4You Centrum, ul. Księcia Józefa 54a) oraz koszulkę techniczną marki Hi-Tec z nadrukiem turnieju Sebo Squash&Art.
Autor Pracy Konkursowej, która zajmie trzecie miejsce otrzyma koszulkę techniczną marki Hi-Tec z nadrukiem turnieju Sebo Squash&Art.

Nadesłane przez: dorcia77 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz