Zakończony

Stargard: Konkurs "Napisz list do stargardzkiego Mikołaja i wygraj atrakcyjne nagrody"

Opis konkursu

Wyobraź sobie, że spotykasz stargardzkiego Mikołaja. O co go poprosisz? Napisz do niego list i wygraj atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas jarmarku świątecznego „Pod szczęśliwą gwiazdą” już 9 grudnia. Konkurs adresowany jest zarówno do dzieci jak i do osób dorosłych.

Organizatorem konkursu jest Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa w Stargardzkim Centrum Kultury. Zadaniem uczestników jest napisanie najciekawszego listu do stargardzkiego Mikołaja. List może mieć tradycyjną formę (czyli może być napisany odręcznie) lub mailowo. Można zilustrować go obrazkami lub w inny graficzny sposób. Jeśli ktoś ma bardziej szalony pomysł i chce wykonać list np. w formie plakatu, również jest to możliwe. Organizatorzy liczą na kreatywność uczestników.
Prace będą oceniane w trzech kategoriach: do lat 12, od 12 do 18 lat oraz osoby dorosłe.

Prace należy dostarczyć do sekretariatu Stargardzkiego Centrum Kultury lub wysłać mailem na adres: takapracownia@interia.pl. Ostateczny termin dostarczenia prac mija 8 grudnia (piątek) o godz. 15:00. Nie zapomnijcie się podpisać i podać numeru telefonu.

Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa w Stargardzkim Centrum Kultury.

Nagrody

???

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: golcia20

Podobne konkursy

Brak komentarzy.