Reklama na e-Konkursy.info

"Świąteczna gwiazdka" w Teatrze Andersena,Lublin

Opis konkursu

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie ogłasza konkurs na projekt własnoręcznie wykonanej ozdoby świątecznej.
Czekamy na prace przestrzenne w dowolnej technice i rozmiarze.
1. Każda praca powinna być osobno podpisana na dołączonej do pracy białej karteczce wielkości 5 cm x 5cm (imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko opiekuna, oraz podany adres mailowy oraz telefon do kontaktu). Prosimy o czytelne podpisywanie prac!
2. Prace należy dostarczyć do sekretariatu Teatru do dnia 22 listopada 2013, do godz. 15.30 (Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie ul. Dominikańska 1, 20-111 Lublin).
3. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie Teatru Andersena w ciągu siedmiu dni od daty zakończenia konkursu.
4. Ponadto laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej mailowo i telefonicznie w ciągu siedmiu dni od daty zakończenia konkursu.
5. Nagrody przyznane w konkursie będą do odebrania w siedzibie Teatru. Nie przewidujemy wysyłki nagród.

W razie pytań prosimy o kontakt:
Daniel Arbaczewski
Dział Promocji Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie
ul . Dominikańska 1
20-111 Lublin
promocja@teatrandersena.pl
Tel: 691910750
www.teatrandersena.pl

Nagrody

Z przedstawionych prac wybierzemy i nagrodzimy autorów trzech prac, którzy otrzymają równorzędne nagrody książkowe oraz podwójne zaproszenia na wybrany przez siebie spektakl Teatru Andersena (termin wybranego spektaklu do ustalenia). Prace nagrodzone, oraz inne wybrane z wszystkich nadesłanych, zostaną zaprezentowane w foyer teatru w okresie świątecznym.

Nadesłane przez: lukas4444 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz