Zakończony

Trójmiasto: Wygraj wizytę na kręglach dla 35 osób

Opis konkursu

Konkurs skierowany jest do klas szkolnych.
Zgłoszenia mogą być przesyłane przez nauczycieli, opiekunów, władze szkoły, itp. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto w czasie jego trwania prześle zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy. Czy to twoja klasa okaże się najlepsza?

Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora i odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego to właśnie Twoja klasa powinna wygrać voucher na Aktywne Lekcje WF?". Chcesz zwiększyć swoje szanse? Nic trudnego - podziel się zdjęciem bądź filmikiem swojej klasy.

Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs trwa od 1.09.2022 r. do 25.09.2022 r. (godz. 23:59). Zwycięzca zostanie ogłoszony do dnia 28.09.2022 r. do godz. 16:00 na podstawie wyboru przez komisję z Centrum Hevelius. Voucher zostanie przesłany do zwycięzcy drogą mailową. Voucher można wykorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 aż do 14.05.2023 r. Zwycięzca będzie się umawiać na konkretną datę indywidualnie z Centrum U7 Wrzeszcz.

Nagrody

W ramach konkursu można wygrać voucher o wartości 2 500 zł na aktywne lekcje WF w Centrum U7 Wrzeszcz. W ramach nagrody otrzymamy voucher na 3-godzinny turniej bowlingowy dla 35-ciu osób, nagrody dla najlepszych graczy, ciepłe przekąski i wiele innych niespodzianek.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: barszcz

Podobne konkursy

Brak komentarzy.