Zakończony

Urodzinowa gra zręcznościowa

Opis konkursu

W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto dokona w jednym ze sklepów Kupca Poznańskiego zakupów za co najmniej 100 PLN w trakcie trwania konkursu. Chcący wypróbować swoją zręczność i zawalczyć o nagrodę powinni zgłosić się do punktu obsługi konkursu przy fontannie na poziomie 0, niedaleko wejścia od ul. Podgórnej. Na fontannie ustawiony zostanie cel, w którym należy umieścić piłkę. Komu się to uda będzie mógł wybrać jedną z przygotowanych nagród. Jeden zarejestrowany dowód zakupu uprawnia do wykonania, każdego dnia podczas trwania konkursu, dwóch rzutów. Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę. Po prawidłowym wykonaniu zadania kończy się możliwość dalszej rywalizacji w konkursie.
Na uczestników czekać będą codziennie nagrody: rower miejski, voucher dla dwóch osób na rejs do Szwecji, karta podarunkowa do C&A oraz voucher dla dwóch osób na mecz KKS Lech. Jeżeli pod koniec dnia okaże się, że któraś z nagród nie powędrowała do rąk szczęśliwej uczestniczki bądź uczestnika, to zasili ona pulę w dniu następnym.
Ponadto 17, 24 i 31 października będzie można również wygrać jeden z trzech smartfonów Apple iPhone 6s, które w te dni uzupełnią pulę nagród.

Nagrody

3x Apple iPhone 6s
15x Rower miejski
15x Voucher dla dwóch osób na rejs do Szwecji
15x Karta podarunkowa do C&A
15x Voucher dla dwóch osób na mecz KKS Lech

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: enfamka

Podobne konkursy

Brak komentarzy.