Zakończony

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "MOJA RODZINA"

Opis konkursu

Wakacje to świetna okazja do spędzania czasu z rodziną: wyjazdy, pikniki, zabawy na powietrzu, wycieczki do lasu, nad morze czy w góry. Zilustrujcie rodzinne wyprawy, pasje, rodzinę wielopokoleniową, stare zdjęcia po latach, rodzinę na co dzień i od święta. Jak ważna jest dla Was rodzina? Czekacie już na wspólną kolację Wigilijną, na przyjazd dziadków, cioć i wujków? Czy wśród bliskich jest pies, kot, chomik? Gromadzicie pamiątki, prezenty, fotografie? Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoimi odczuciami i obserwacjami na temat rodziny.
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku
Cel: stworzenie możliwości wyrażania siebie poprzez działania twórcze, kształcenie umiejętności obserwowania i ilustrowania otoczenia, rozwijanie wyobraźni twórczej, rozwijanie i doskonalenie warsztatu pracy twórczej nauczyciela i ucznia, wymiana doświadczeń, a także upowszechnianie i prezentacja działań artystycznych dzieci i młodzieży
Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego województwa pomorskiego:

Plastyka:
I kategoria wiekowa: do 6 lat
I kategoria wiekowa: 7-9 lat
II kategoria wiekowa: 10-12 lat
III kategoria wiekowa: od 13 lat

Fotografia:
kategoria wiekowa: od 13 lat

Nagrody

Organizatorzy Konkursu przewidują dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe. Wszyscy Laureaci wraz z opiekunami zostaną zaproszeni odrębnym pismem na uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: tigro

Podobne konkursy

Brak komentarzy.