Zakończony

Wołomin: Konkurs "Wiara na wakacjach"

Opis konkursu

Konkurs organizuje Parafia pw. Św. Józefa Robotnika wraz z 3 parafialnymi wspólnotami: Domowy Kościół, Odnowa w Duchu Świętym oraz Światowe Dni Młodzieży.
W konkursie biorą udział zdjęcia, które zostały zrobione w tym roku podczas wakacji i dotyczą obiektów sakralnych. Przykładowo: kościół z zewnątrz lub wewnątrz, rzeźby przedstawiające świętych wewnątrz kościoła i na zewnątrz, miejsca związane z wiarą, pielgrzymki, wydarzenia kościelne.
Konkurs odbywa się w 2 kategoriach:
  • dorośli
  • dzieci
Zdjęcie powinno być w dobrym formacie, minimum 4-5 Mpix. tak by można było wywołać do prezentacji. Zdjęcie wcześniej wysyłane przez sms, Facebook, Whatsapp, instagram i inne portale społecznościowe traci na jakości dlatego powinno być wprost z komputera lub telefonu przesłane na adres konkursu.
Do zdjęcia należy dołączyć krótki opis fotografowanego obiektu ( jak się nazywa, gdzie się mieści i czym Cię ten obiekt zachwycił )
W skład Komisji konkursowej wchodzą przedstawiciele 3 wspólnot: Domowy Kościół ( w tym przypadku cała rodzina), Odnowa w Duchu Świętym i Światowe Dni Młodzieży oraz Proboszcz Parafii Ksiądz Jacek Pawlicki i Pani Katechetka przygotowująca młodzież do bierzmowania. Pełny skład Komisji Konkursowej będzie zaprezentowany podczas rozstrzygnięcia konkursu w drugiej połowie września.
Maksymalnie 3 zdjęcia z opisem ( jak w punkcie nr 5) oraz z imieniem i nazwiskiem, a także z wiekiem dziecka i dopiskiem "dorośli" lub "dzieci" należy przysłać na adres wiaranawakacjach@wp.pl do dnia 10 września 2022 roku. Zdjęcia przysłane po tym terminie lub przedstawiające inne obiekty niż sakralne, nie biorą udziału w konkursie. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w drugiej połowie września. Dla autorów najlepszych fotografii organizatorzy przewidują dyplomy i nagrody.
Wszelkie wątpliwości, zapytania proszę pisać na adres wiaranawakacjach@wp.pl lub tutaj w komentarzach. 

Nagrody

Dla autorów najlepszych fotografii organizatorzy przewidują dyplomy i nagrody.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: kachna1111

Podobne konkursy

Brak komentarzy.