Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj bilet kolejowy na miesiąc po Europie!

Opis konkursu

Do udziału w konkursie kwalifikują się osoby urodzone w okresie od 2 lipca 2000 r. (włącznie) do 1 lipca 2001 r. (włącznie), które w momencie wydania decyzji o przyznaniu biletów są obywatelami jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej i które podadzą w internetowym formularzu zgłoszeniowym prawidłowy numer dowodu tożsamości lub paszportu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy rozwiązać kwiz i odpowiedzieć na pytanie dodatkowe. Kandydaci, którzy zostali wybrani, mogą podróżować przez co najmniej 1 dzień i najwyżej 30 dni w okresie od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 r. To może być okazja do tego, by odkrywać zalety swobodnego przemieszczania się po Europie, poznać jej różnorodność i bogactwo kulturowe, zawrzeć nowe znajomości, a co za tym idzie – lepiej poznać siebie samego.

Pamiętaj, że jeśli jesteś osobą niepełnosprawną lub masz problemy zdrowotne, które mogą utrudnić podróżowanie, przysługuje Ci prawo do udziału w konkursie DiscoverEU na specjalnych warunkach.

Nagrody

Kandydaci, którzy zostali wybrani, mogą podróżować przez co najmniej 1 dzień i najwyżej 30 dni w okresie od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020 r

Nadesłane przez: dorcia77 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz