Wygraj bon od Sklepomania
Opis konkursu
- Polub fanpage Sklepomania
- W komentarzu na stronie Sklepomania zostaw wpis "zrobione"
- Udostępnij stronę na swoim profilu.
- W komentarzu zaproś przynajmniej 5-10 osób (im więcej tym lepiej)
- Jeśli już robiłaś u mnie zakupy zostaw na stronie komentarz.
Nagrody
- I miejsce: bon na 40zł do wykorzystania do 31.12.2018
- II miejsce: 1 darmowy ciuszek wybrany przeze mnie oczywiście z rozmiaru podanego przez Ciebie
- III miejsce: -10% jednorazowo od zakupów zrobionych do 31.12.2018
Podobne konkursy
-
Konkurs "Wakacyjny" Do zakończenia 8 dni
-
Konkurs "Nuii - odkryj swój smak przygody" Netto Start za 2 dni
-
Konkurs "10 000 OBSERWUJĄCYCH Q-COVER" Do zakończenia 13 dni
-
Konkurs "Wyborowa" Żabka, 18+ Do zakończenia 5 dni
-
Wygraj książkę z zabawami dla dzieci Do zakończenia 8 dni
-
Konkurs "Pokaż nam swoją Supergirl i wygraj supernagrody!" Do zakończenia 15 dni
-
Wrocław: Konkurs od Pan Precel Kończy się jutro
-
Konkurs "Tata na medal Kończy się jutro
-
Konkurs na otwarcie basenu! do godz. 12:00 Do zakończenia 4 dni
-
Wrocław: Konkurs "Asia Mama" Kończy się jutro
Brak komentarzy.