Reklama na e-Konkursy.infoWygraj pakiet książek: Chłopaki nie dziergają i Dziewczyny nie biją


Wygraj pakiet książek: Chłopaki nie dziergają i Dziewczyny nie biją

Opis konkursu

Szesnastoletnia Fleur pochodzi z małego angielskiego miasteczka. Jej rodzice są dobrze sytuowani, a życie dziewczyny toczy się prawie bezproblemowo. Fleur spotyka się z Georgem, swoim starszym o trzy lata chłopakiem. Jedynym problemem jest nadopiekuńcza matka, która w każdej aktywności córki widzi zagrożenie.
Ben jest wrażliwym, spokojnym nastolatkiem, pisze pamiętnik i pochodzi z porządnej, chociaż lekko niekonwencjonalnej rodziny. Ma też zdolność do pakowania się w kłopoty. Musi dostosować się do zaleceń resocjalizacji i wybiera pozalekcyjne zajęcia z robienia na drutach ze względu na atrakcyjną nauczycielkę. Po pierwszych próbach okazuje się, że ma niesamowity talent do robótek.
Książki T. S. Eastona zadają kłam stereotypom o rolach mężczyzn i kobiet. Czy w dzieciństwie zakazywano Wam robienia czegoś, argumentując, że "dziewczynkom/chłopcom po prostu nie wypada"? Albo wymagano określonego postępowania, bo "dziewczynki/chłopcy powinni to robić"? Pamiętacie swoją reakcję? Czekamy na Wasze anegdoty.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

5 pakietów książek "Chłopaki nie dziergają" i "Dziewczyny nie biją"

Nadesłane przez: nelunia Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

cb656

15.07.18 15:17:20

"Dziewczyny nie biją"? Serio?! emotka To w takim razie one tego nie czytały emotka


emotka

0 0
Dodaj komentarz