Reklama na e-Konkursy.infoWygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2016


Wygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2016

Opis konkursu

Całymi dniami słuchasz zespołów z tegorocznego line-upu Orange Warsaw Festival? Twoje nogi wyrywają się w rytm muzyki, a myślami wybiegasz przed wielką scenę na Służewcu? To znak, że odliczasz już dni do OWF, dlatego zapraszamy Cię do konkursu!
Lubisz festiwale i byłeś na niejednym z nich? Jesteś prawdziwym festiwalowym zwierzęciem? Pokaż nam to! Na swoim profilu na Facebooku lub Twitterze utwórz galerię z minimum 3 zdjęć – foto-story. Zaprezentuj w niej swoją festiwalową naturę. Liczymy na kreatywność. Może to być seria wspomnień zebrana z kilku lat bywania na festiwalach albo historia jednej imprezy, z kompletem zaskakujących ujęć. Wszystko powinno składać się w jedną całość i przekonać nas, że na festiwalach czujesz się jak ryba w wodzie.
Pamiętaj – podpis galerii czy wpis na Twitterze też ma znaczenie – zaproponuj coś ciekawego i dodaj link: blog.orange.pl. Kiedy foto–story będzie gotowe, opublikuj je na swoim profilu (pamiętaj, by upublicznić galerię), a następnie umieść link do niego w komentarzu pod wpisem na blogu Orange.

Nagrody

Podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2016

Nadesłane przez: Orange_Polska Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz