Reklama na e-Konkursy.infoWygraj roczne opłacenie rachunków za media!Opis konkursu

O co chodzi w konkursie #FinansoweLifehacki?
Trzeba opisać w komentarzu Wasz najlepszy pomysł na finansowy lifehack. Jeśli pierwszy raz spotkaliście się z tym określeniem to wyjaśnię, że lifehack to taka ogólna nazwa na określenie sposobów i trików ułatwiających nam życie. W przypadku konkursu chodzi o lifehacki finansowe, czyli np: sposoby na zaradne zarządzanie domowym budżetem, umiejętność robienia efektywnych finansowo zakupów, sposób na znajdowanie ciekawych ofert w sieci, czy umiejętność gromadzenia środków na określony cel itp., czyli wszystko, co pozwoli w relatywnie łatwy i sprytny sposób zyskać dodatkowe fundusze.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zarejestrowała się w MAM i w pełni skonfigurowała swoje konto w MAM na jamam.pl. do dnia 18.01.2018 r. (do godz. 23:59). To jest bardzo ważny krok, dlatego proszę pamiętajcie o nim zanim zgłosicie swój pomysł.

Nagrody

1 nagroda dla 1 Uczestnika w postaci Złotówek Bonusowych Dostępnych o łącznej wartości 4.800 złotych brutto do wykorzystania w ciągu 12 (dwunastu) miesięcy kalendarzowych, począwszy od dnia 01.02.2018 r. do dnia 31.01.2019 r., maksymalnie 400 złotych brutto miesięcznie (po okresie 12 (dwunastu) miesięcy Złotówki Bonusowe Dostępne tracą ważność i zobowiązanie Organizatora do opłacenia rachunków za media w MAM wygasa)

Nadesłane przez: aniwre Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

pionas

12.01.18 14:22:54

cb656 kontaktowałem się z jednym z bloggerów i potwierdził że każdy ma swoje nagrody.
Zasady te same.
Sponsor ten sam, ale miejsce inne...

0 0

cb656

12.01.18 14:15:09

duplikat - TEN SAM konkurs jest po prostu opisany w kilku miejscach w sieci
W bazie https://www.e-kon...ack&sort=id-desc

Rany boskie... tego jest cała seria!! To każdy adres, gdzie umieszczono info o konkursie, będzie teraz traktowany jako OSOBNY konkurs? emotka

Ten sam organizator, ten sam termin, ten sam regulamin, ta sama nagroda, to samo zadanie...
To bezsens jakiś emotka Ktoś tam ślepy jest, czy złośliwy? emotka

„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu"
Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych, zebranych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu „Finansowe lifehacki” jest New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 (dalej jako: „NMV”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez NMV w celu przeprowadzenia Konkursu......a potem będzie lament, bo organizator ZE WSZYSTKICH ZGŁOSZEŃ NA WSZYSTKICH BLOGACH wybierze sobie JEDNĄ grupę zwycięzców emotka Jak ktoś myśli, że będzie inaczej, to jest naiwny po prostu. To cwaniaki emotka

0 0
Dodaj komentarz