Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj smartfon Honor 9!

Wygraj smartfon Honor 9!

Opis konkursu

Wyobraź sobie, że prowadzisz rozmowę z drugą osobą. Niby po polsku, ale wtrącacie tyle hermetycznych sformułowań, że koniec końców trudno zrozumieć, o czym mówicie. Dlatego wasz post musi się składać z dwóch części:

Dialogu, w którym pełno geekowskiego żargonu.
Tłumaczenia tego dialogu na prosty, zrozumiały dla wszystkich język.
A pod jakim kątem będziemy oceniać "Rozmówki"? Są trzy kryteria. Po pierwsze, dialog, w którym będą geekowskie sformułowania, powinien tworzyć logiczną całość. W ten sposób będziemy wiedzieć, że mówicie z sensem. Po drugie, tłumaczenie dialogu na prosty zrozumiały język powinno być zabawne, kreatywne. Po trzecie, tematem rozmowy musi być Honor 9. Przykładowo, cała rozmowa musi sprowadzać się do przekonania drugiej osoby, że Honor 9 świetnie nadaje się do grania.

Wasze rozmowy mogą dotyczyć gamingu, trybu foto i nagrań wideo lub podzespołów i mocy telefonu. Odpowiednie subfora są do Waszej dyspozycji. Pamiętajcie, że jedna osoba może zamieścić tylko jedno zgłoszenie w jednym dziale z osobna. Łącznie możecie dostarczyć trzy zgłoszenia, co może też zwiększyć Wasze szanse na wygraną.

Nagrody

Na najlepszych czekają trzy nowe, pachnące Honory 9!

Nadesłane przez: grzanka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz