Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj termomodernizację domu i pompę ciepła

Opis konkursu

Prawidłowe zgłoszenie obejmuje:

  • Minimum trzy zdjęcia pokazujące stan obecny budynku, w tym: zdjęcie domu z zewnątrz, zdjęcie kotłowni i źródła ciepła oraz poddasza (jeśli dom ma poddasze i jest zgłaszany w tej kategorii).
  • Wypełnioną ankietę na temat budynku.
  • Odpowiedź na zadanie konkursowe: Przedstaw swoją rodzinę i napisz w jaki sposób planujesz przeprowadzić termomodernizację Twojego domu.

Nagrody

Konkursie przyznane zostaną trzyrównorzędne nagrody główne:
W kategorii Poddasze: Termomodernizacja poddasza –usługa ocieplenia połaci poddasza i montażu okien dachowych. Nagroda obejmuje materiały wraz z robocizną. Wartość nagrody do 45.000 złotych.UWAGA! Prace w tej kategorii wykonywane mogą być w dwóch etapach.
W kategorii Ocieplenie ścian zewnętrznych: Usługa ocieplenia ścian zewnętrznych budynku-kompletny system ociepleń. Nagroda obejmuje materiały wraz z robocizną. Wartość nagrody do 30.000 złotych
W kategorii Wymiana źródła ciepła: Usługa wymiany źródła ciepła –montażu zamiast dotychczasowego kotła powietrznej pompy ciepła. Nagroda obejmuje: demontaż starego urządzenia oraz montaż nowego -materiały wraz z robocizną. Wartość nagrody do 45.000 złotych. UWAGA! Niezbędne prace związane z modernizacją instalacji grzewczej nie są wliczone w wartość nagrody –ich koszt pokrywa laureat wg wcześniej zaakceptowanej wyceny.

Nadesłane przez: pawlisko Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

forrrum

17.02.20 09:32:59

To chyba fotograficzny? emotka skoro:
"Minimum trzy zdjęcia pokazujące stan obecny budynku"

Dodaj komentarz