Zakończony

Wygraj trening bokserski z mistrzynią Europy

Opis konkursu

Lekcja boksu z Aleksandrą „Sashą” Sidorenko – zawodową mistrzynią Europy wagi lekkiej federacji EBU, to nagroda w konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet przez Wyjątkowy Prezent. By wygrać jedno z pięciu zaproszeń na trening oraz zestaw naturalnych kosmetyków, wystarczy udostępnić zdjęcie z hasztagiem #GirlPower. Akcja trwa od pierwszego do siódmego marca.

Aleksandra„Sasha” Sidorenko to polska i ukraińska zawodowa bokserka. Jest utytułowaną zawodniczką, która w swoim dorobku ma m.in. mistrzostwo Europy wagi lekkiej federacji EBU. Na co dzień łączy karierę sportową z zarządzaniem własnym klubem bokserskim w podwarszawskich Łomiankach. To właśnie trening z mistrzynią w „Sidorenko Boxing” jest jedną z nagród w konkursie przygotowanym specjalnie na Dzień Kobiet przez Wyjątkowy Prezent. Oprócz pięciu wejściówek na lekcję boksu zwycięzcy otrzymają także zestawy naturalnych kosmetyków polskiej marki Nacomi.

Sposóbna sportowe przeżycie
By móc skrzyżować rękawice ze sklasyfikowaną na 5miejscu w światowym rankingu BOXREC Aleksandrą Sidorenko i wziąć udział w lekcji boksu, wystarczy udostępnić w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie, które Cię inspiruje i wywołuje uczucia #GirlPower oraz oznaczyć 1 osobę, która także chciałaby zawalczyć o nagrodę.

Z autorów zdjęć zamieszczonych pod postem konkursowym marki Wyjątkowy Prezent na platformie Facebook zostanie wyłonionych 5 osób, które zostaną zaproszone na trening boksu z Aleksandrą Sidorenko oraz dostaną kosmetyki firmy Nacomi.

Konkurs odbędzie się w dniach 1-7.03, a ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca poprzez komentarz pod postem konkursowym oraz stories Wyjątkowego Prezentu. Lekcja boksu oraz odebranie nagród rzeczowych odbędzie się 17.03.2024 w szkole boksu Sidorenko Boxing przy ulicy Stanisława Staszica 2 w Łomiankach.

Szczegóły udziału w konkursie można znaleźć w regulaminie:https://www.wyjat...nkursu-lekcja-boksu/

Nagrody

5 zaproszeń na trening oraz lekcję boksu z Aleksandrą Sidorenko w dniu 17.03.2024 w szkole boksu Sidorenko Boxing
5 zestawów kosmetyków Nacomi złożonych z: ZESTAW Mandarin & Iced Yuzu Body Set, Krem SPF 50 UV Basic 50 ml

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: M.S

Podobne konkursy

Brak komentarzy.