Reklama na e-Konkursy.infoWygraj wyjazd na koncert Adele w Londynie (do godz. 14)


Wygraj wyjazd na koncert Adele w Londynie (do godz. 14)

Opis konkursu

W czasie trwania Konkursu będą emitowane piosenki Adele, przy czym w jednym dniu Konkursu, według wyboru Organizatora, będą emitowane pod rząd dwie piosenki Adele, jedna po drugiej. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dodzwonienie się pod numer wcześniej podany na antenie Radia ZET oraz na www.radiozet.pl w czasie emisji piosenki Adele podczas Programu.

Nagrody

Pierwsza osoba, która dodzwoni się pod wskazany numer podczas emisji Piosenki w Programie wygrywa Płytę, zaś pierwsza osoba, która dodzwoni się jako pierwsza przy emisji drugiej Piosenki, tylko w przypadku emisji bezpośrednio jedna po drugiej Piosenki wygrywa Nagrodę Główną.

Nagroda Główna - wyjazd dla 2 osób do Londynu w terminie 22-23.03.2016 obejmujący jeden nocleg w pokoju dwuosobowym w Londynie, przelot ze wskazanego przez Organizatora miejsca w Polsce do Londynu i z powrotem wraz z udziałem w koncercie Adele, który odbędzie się 22 marca 2016 roku w Londynie w The O2 Arena. Nagrodę Główną wydaje Organizator w miejscu i terminie wskazanym przez Organizatora.

5 płyt Adele „25”

Nadesłane przez: annb Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz