XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Władysława Sebyły pn. "Łowco słów, zapomniany i smutny..."
Opis konkursu
Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkie osoby piszące i niepiszące, debiutujące i po debiucie z całej Polski. Obowiązuje kategoria tematyczna: inspiracja wierszem Władysława Sebyły pt. „Poeta”.Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:1. Młodzież szkolna do 18 r. ż.2. Autorzy „po debiucie" - czyli autorzy po debiucie książkowym lub prasowym (w czasopismach lub prasie ogólnopolskiej), także w wersji elektronicznej na portalach literackich,3. Autorzy „debiutujący" - czyli autorzy, których wiersze nie były dotąd publikowane. Dla Autorów kategorii „po debiucie” i „debiut” obowiązkowe jest ukończenie 18 lat.
Uczestnicy nadsyłają 1 zestaw wierszy: minimum 2 wiersze/maksimum 4 wiersze, każdy wiersz opatrzony godłem i dopiskiem kategorii.
Uczestnicy nadsyłają 1 zestaw wierszy: minimum 2 wiersze/maksimum 4 wiersze, każdy wiersz opatrzony godłem i dopiskiem kategorii.
Nagrody
Laureaci konkursu otrzymują nagrody pieniężne, statuetkę i dyplom pamiątkowy.
Nadesłane przez:
ewikewikk
Podobne konkursy
-
Konkurs "Poezji Purnonsensu - Witkacy Teatr" Do zakończenia 114 dni
-
XXXI Ogólnopolski Konkurs Poetycki Jednego Wiersza Do zakończenia 22 dni
-
XXXI edycja konkursu poetyckiego "O Złote Pióro Sopotu" Do zakończenia 4 dni
-
64. Ogólnopolski Konkurs Poetycki o Laur Czerwonej Róży Do zakończenia 37 dni
-
V Ogólnopolski Konkurs Poetycki "debiut Jana" Do zakończenia 27 dni
-
Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Środek Wyrazu 2026" Do zakończenia 128 dni
-
XXXI Konkurs Poetycki "O Złote Pióro Sopotu" Do zakończenia 4 dni
-
Konkurs "Reflektor" Do zakończenia 32 dni
-
XXXIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Rafała Wojaczka Do zakończenia 22 dni
-
XXIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Gustawa Zielińskiego w Skępem Do zakończenia 16 dni
Brak komentarzy.