Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

#6828442 Napisano: 06.12.2021 12:58:53
darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano. "stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania.
Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

A co wy się tak boicie o te swoje nazwiska? To jakaś wiedzą tajemna czy wstydzicie się ich? Nie ogarniam powoływania się na Rodo w takiej bzdurnej sytuacji, wybacz. A znajomi nie znają Twojego nazwiska, że nie weszli? Rodo srodo, hucpa się zrobiła z tą ochrona danych osobowych i niektórzy stali się przewrażliwieni na ich punkcie, jakby niewiadomo co miało się stać jak to swoje drogocenne nazwisko podadzą. Ulalo mi się emotka

freyja88

#6828450 Napisano: 06.12.2021 13:09:00
faworek napisał(a):

A ja tam uważam, że to już czepianie się i szukanie dziury w całym. Mi się podobało, nie mam im nic do zarzucenia.  

Ja nie napisałam, że mi się nie podobało, bo podobało się bardzo. Pociąg był pięknie przystrojony, obsługa miła, panował przyjemny klimat i gwar rozmów. Tylko uważam, że było tam na tyle miejsca, by ten stół pociągnąć bliżej baru, by wszyscy mogli usiąść. Na jedną z uczestniczek, która stała spadła lampa przymocowana przy oknie.
0 0

darog

#6828452 Napisano: 06.12.2021 13:11:48
zielonaszpilka napisał(a):

darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano. "stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania. Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

A co wy się tak boicie o te swoje nazwiska? To jakaś wiedzą tajemna czy wstydzicie się ich? Nie ogarniam powoływania się na Rodo w takiej bzdurnej sytuacji, wybacz. A znajomi nie znają Twojego nazwiska, że nie weszli? Rodo srodo, hucpa się zrobiła z tą ochrona danych osobowych i niektórzy stali się przewrażliwieni na ich punkcie, jakby niewiadomo co miało się stać jak to swoje drogocenne nazwisko podadzą. Ulalo mi się emotka


o! już moja hejterka  forumowa zielonaszpilka wynalazła mój post.
A zrozumiesz kiedyś że realizacja nagrody powinna być zgodna z ustaleniami z laureatem? Widzisz gdzieś na bilecie lub w informacji mailowej inne ustalenia niż to, iż: wejście po okazaniu biletu?
 
Ech...to za trudne....musi ci się "ulać"...bo dawno nie ulewało.... a psychika twa cierpi z tego powodu...hahahahhahaah.
Radocha że nagroda nie zrealizowana....
Owszem po to są ustalenia, po to zapisy, emotka rawo, etc..RODO - by się tego trzymać.
Moim marzeniem jest byś wygrała napisany w regulaminie np Iphone 12, a dostała Iphone 6...
A spróbuj tylko napisać do organizatora że w regulaminie jest co innego! 
mój post byłby pierwszy: wygrała- niech się cieszy- to też iphone!
0 0

zielonaszpilka

#6828462 Napisano: 06.12.2021 13:37:32
darog napisał(a):

 



o! już moja hejterka  forumowa zielonaszpilka wynalazła mój post.
A zrozumiesz kiedyś że realizacja nagrody powinna być zgodna z ustaleniami z laureatem? Widzisz gdzieś na bilecie lub w informacji mailowej inne ustalenia niż to, iż: wejście po okazaniu biletu?
 
Ech...to za trudne....musi ci się "ulać"...bo dawno nie ulewało.... a psychika twa cierpi z tego powodu...hahahahhahaah.
Radocha że nagroda nie zrealizowana....
Owszem po to są ustalenia, po to zapisy, emotka rawo, etc..RODO - by się tego trzymać.
Moim marzeniem jest byś wygrała napisany w regulaminie np Iphone 12, a dostała Iphone 6...
A spróbuj tylko napisać do organizatora że w regulaminie jest co innego! 
mój post byłby pierwszy: wygrała- niech się cieszy- to też iphone!

Jak tak ci zależy na trzymaniu się przepisów to bardzo proszę, regulamin: "7.2. Laureat Nagrody II stopnia otrzyma dwuosobowy bilet na pociąg Tyskie z unikatowym kodem.Laureat oraz osoba towarzysząca winni go okazać konduktorowi razem z dowodami osobistymi. W pociągu będzie prowadzona kontrola. Do pociągu nie będą wpuszczane osoby bez uprawnienia (biletu z unikatowym kodem – dotyczy to zarówno Laureata Nagrody II stopnia jak również osobytowarzyszącej)." emotka  Było podać nazwisko znajomym albo przedstawić im się prawdziwym to oni by mieli miły wieczór, a Ty miałbyś dalej znajomych emotka

basiag

#6828468 Napisano: 06.12.2021 13:59:28
bruce napisał(a):

Może ktoś chciałby wziąć udział - w bazie nie widzę, a nie zdążę dodać, do 12 grudnia, list do Mikołaja; gadżety turystyczne i plecaki górskie do zdobycia:https://www.faceb...351/431416745298236/

warto przeczytać regulamin , bo to konkurs dla dzieci emotka
1 brucee 0

izak1000

#6828535 Napisano: 06.12.2021 16:27:02
Są wyniki HEINEKENA na stronie do 02. 12. 🙂 emotka

mampytanie

#6828537 Napisano: 06.12.2021 16:36:34
Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło. 
0 0

kreo42

#6828553 Napisano: 06.12.2021 17:43:24
mampytanie napisał(a):

Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło. 

Odrazu po zgłoszeniu na górze pokazuje że paragon zgłoszony
0 0

mampytanie

#6828555 Napisano: 06.12.2021 17:48:08
kreo42 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło. 

Odrazu po zgłoszeniu na górze pokazuje że paragon zgłoszony

Tak, to miałam. Jednakże w regulaminie jest informacja, że jeśli nie wyświetli się "paragony zgłoszony" lub nie przyjdzie e-mail (czyli albo jedno, albo drugie), to należy się z nimi skontaktować, gdyż system mógł nie przyjąć zgłoszenia. I teraz nie wiem już, czy na pewno mi przyjęło, czy nie (skoro w każdym z tych dwóch przypadków należy się kontaktować z organizatorem). Mimo to, skoro w okienku na boku strony po wprowadzeniu danych wyświetla się, że zgłoszenie przyjęte, to chyba przyjęte?  emotka
0 0

darog

#6828586 Napisano: 06.12.2021 19:54:07


o! już moja hejterka  forumowa zielonaszpilka wynalazła mój post.
A zrozumiesz kiedyś że realizacja nagrody powinna być zgodna z ustaleniami z laureatem? Widzisz gdzieś na bilecie lub w informacji mailowej inne ustalenia niż to, iż: wejście po okazaniu biletu?
 
Ech...to za trudne....musi ci się "ulać"...bo dawno nie ulewało.... a psychika twa cierpi z tego powodu...hahahahhahaah.
Radocha że nagroda nie zrealizowana....
Owszem po to są ustalenia, po to zapisy, emotka rawo, etc..RODO - by się tego trzymać.
Moim marzeniem jest byś wygrała napisany w regulaminie np Iphone 12, a dostała Iphone 6...
A spróbuj tylko napisać do organizatora że w regulaminie jest co innego! 
mój post byłby pierwszy: wygrała- niech się cieszy- to też iphone!

Jak tak ci zależy na trzymaniu się przepisów to bardzo proszę, regulamin: "7.2. Laureat Nagrody II stopnia otrzyma dwuosobowy bilet na pociąg Tyskie z unikatowym kodem.Laureat oraz osoba towarzysząca winni go okazać konduktorowi razem z dowodami osobistymi. W pociągu będzie prowadzona kontrola. Do pociągu nie będą wpuszczane osoby bez uprawnienia (biletu z unikatowym kodem – dotyczy to zarówno Laureata Nagrody II stopnia jak również osobytowarzyszącej)." emotka  Było podać nazwisko znajomym albo przedstawić im się prawdziwym to oni by mieli miły wieczór, a Ty miałbyś dalej znajomych emotka


Oj za mądra to nie jesteś a uszczypliwa i wredna to i owszem..
DO POCIĄGU - bilet z unikalnym kodem (więc wejście do pociągu z biletem a nie po nazwisku)
W POCIĄGU (czyli wewnątrz) kontrola konduktora - konduktor nie ma uprawnień do zaglądania w dowód osobisty - toteż ten przepis był "martwy" i nie zastosowany.
A jeśli chcesz wiedziec to najpóźniej pojutrze mam mieć kase na koncie a reklamacja uznana oraz złożyli przeprosiny. 

Cytujesz regulamin a wcale go nie rozumiesz... na pewno tam w twoim środowisku dużo ludzi cie unika...wyszukujesz wciąż czegoś na czyjąś  niekorzyśc  na wyrost...

Poza tym moje bilety zostały o.d.d.a.n.e  a nie sprzedane  więc nadal mam znajomych - w tej chwili stanowisko organizatora i przeprosiny są im znane. 

bonawentura23

#6828590 Napisano: 06.12.2021 20:03:16
Hej!

Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?
0 0

mampytanie

#6828591 Napisano: 06.12.2021 20:04:23
bonawentura23 napisał(a):

Hej!Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?

NIe, u mnie po kliknięciu w link (bo też się pojawiał) i ponownym uzupełnieniu, przychodził e-mail.

iwona0103

#6828599 Napisano: 06.12.2021 20:38:50
bonawentura23 napisał(a):

Hej!Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?

Raczej musi przyjść mail, więc warto zgłaszać do skutku to samo, klikając w link na mailu

diabkate

#6828606 Napisano: 06.12.2021 21:01:20
bonawentura23 napisał(a):

Hej!Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?

U mnie też był problem z informacją o pustym memie, ale jak znów uzupełniłam, to koleiny mail był z podziękowaniami za rejestrację w konkursie. Przyszedł z tego samego adresu co pierwszy.

sasaaabp

#6828633 Napisano: 06.12.2021 23:29:58
czy można na Tyskie mieć paragon z butelką 0,65? Ktoś wklejał? W regulaminie jest, że niby wszystkie warianty, a potem niby wymienione 0,33 i 0,5 i sam już nie wiem. 
0 0

bezaczek7

#6828671 Napisano: 07.12.2021 10:23:21
Tic tac (bluzy, skarpety) kurier inpost, czy wymagają podpisu przy odbiorze? Czy zwyczajnie wydają paczki?
0 0

asantesana

#6828677 Napisano: 07.12.2021 10:32:57
Z jakich dni poszedł Lipton Auchan?
0 0

mietowa

#6828678 Napisano: 07.12.2021 10:34:37
asantesana napisał(a):

Z jakich dni poszedł Lipton Auchan?

ja dostałam aparat z 29.11.

agaluna

#6828681 Napisano: 07.12.2021 10:37:45
mietowa napisał(a):

asantesana napisał(a):

Z jakich dni poszedł Lipton Auchan?

ja dostałam aparat z 29.11.

u mnie 29 albo 30.11, na stronie wrzucili laureatów do 2.12

titinunu

#6828683 Napisano: 07.12.2021 10:41:39
bezaczek7 napisał(a):

Tic tac (bluzy, skarpety) kurier inpost, czy wymagają podpisu przy odbiorze? Czy zwyczajnie wydają paczki?

Nie trzeba podpisywać
0 0