Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

emanuela24

#6828093 Napisano: 04.12.2021 21:31:15
yougerd napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Ja wysłałam jedno zgłoszenie i wygrałam... cóż loteria. W ostatniej loterii Princessy wysłałam kilka zgłoszeń i nawet nie udało mi się wygrać tej koszulki (nie to, żebym o niej marzyła...), a było ich sporo.

Wiem, wiem , ale jak czytam wyżej, że Małgorzata M wygrała 46 razy to tak jakoś podejrzane się wydaje. Jeżeli to jedna i ta sama osoba to gratuluję wydania minimum 2300 zeta.

Wierzysz w to że miała 100% skuteczności w loterii? Niech nawet co 2 jej zgłoszenie wygrało - czyli wydała dużo, dużo więcej, lub jest kasjerka w carrefour i zbierała paragony (do doladowań telefonów wychodziły 2 wydruki- jeden z telekodem, drugi paragon). 
0 0

kraszpanda

#6828096 Napisano: 04.12.2021 21:58:45
Melduję się  w pociągu emotka  


yougerd

#6828097 Napisano: 04.12.2021 22:03:04
emanuela24 napisał(a):

Wierzysz w to że miała 100% skuteczności w loterii? Niech nawet co 2 jej zgłoszenie wygrało - czyli wydała dużo, dużo więcej, lub jest kasjerka w carrefour i zbierała paragony (do doladowań telefonów wychodziły 2 wydruki- jeden z telekodem, drugi paragon). 

Dlatego właśnie tego nie ogarniam. Tu wysłałam 2 zgłoszenia na nie wiem 600 i nic, a w innej loterii jedno i trafiłam auto za 145tys . 
Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że w tej mam większe szanse na wygraną.  
0 0

paula9891

#6828098 Napisano: 04.12.2021 22:10:35
androm napisał(a):

paula9891 napisał(a):

kogo nie ma, niech żałuje emotka  Zapraszam konkursowiczow do przejscia na TY emotka

sądząc po zdjęciu, jesteś jedyną osobą, która się pojawiła:)

No nie emotka  dopiero weszliśmy

halliday

#6828104 Napisano: 04.12.2021 22:19:26
emanuela24 napisał(a):

yougerd napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Ja wysłałam jedno zgłoszenie i wygrałam... cóż loteria. W ostatniej loterii Princessy wysłałam kilka zgłoszeń i nawet nie udało mi się wygrać tej koszulki (nie to, żebym o niej marzyła...), a było ich sporo.

Wiem, wiem , ale jak czytam wyżej, że Małgorzata M wygrała 46 razy to tak jakoś podejrzane się wydaje. Jeżeli to jedna i ta sama osoba to gratuluję wydania minimum 2300 zeta.

Wierzysz w to że miała 100% skuteczności w loterii? Niech nawet co 2 jej zgłoszenie wygrało - czyli wydała dużo, dużo więcej, lub jest kasjerka w carrefour i zbierała paragony (do doladowań telefonów wychodziły 2 wydruki- jeden z telekodem, drugi paragon). 

a w tej loterii nie można było kupić kart podarunkowych carrefour, allegro itd? To przecież przez rok mogą wykorzystać te karty
0 0

aleksandra008

#6828116 Napisano: 04.12.2021 23:10:06
kraszpanda napisał(a):

Melduję się  w pociągu emotka  

nie dali %emotka
0 0

lusienka

#6828119 Napisano: 04.12.2021 23:26:33
kalina590 napisał(a):

lusienka napisał(a):

Jest teraz jakiś konkurs w ktorym trzeba kupić proszek/żel do prania, bo juz mi sie kończy, a jakoś szkoda tak bez konkursu kupować  emotka

W tej chwili żaden konkurs nie przychodzi mi do głowy. Ale jest loteria Groszka, w której można kupić m.in. produkty Henkel (Persil, E).https://loteriagroszek.pl

Buu a u mnie w okolicy Groszka nie ma emotka ale ślicznie dziękuję emotka
0 0

ewunia

#6828120 Napisano: 04.12.2021 23:31:29
aleksandra008 napisał(a):

kraszpanda napisał(a):

Melduję się  w pociągu emotka  

nie dali %emotka

dali, dali emotka

imagination

#6828136 Napisano: 05.12.2021 07:52:03
W loterii Biedronki (Majonez Dekoracyjny) numer z Dowodu zakupu to standardowo numer paragonu z górnego prawego rogu?
0 0

at-babska

#6828140 Napisano: 05.12.2021 08:49:04
Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. 

Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka
0 0

Gość:

#6828141 Napisano: 05.12.2021 08:55:23
aleksandra008 napisał(a):

Dlaczego z mem w minutkę przysłali mi meila, że nie wypełniłam dymka w obrazku kiedy właśnie wypełniłam? Dają mi drugą szansę bo niefajne za pierwszym razem? Miał tak ktoś jeszcze? Wypełnię i tak tak samo bo bardzo mi się podoba co wymyśliłam.

U mnie było tak za każdym zgłoszeniem, mimo że na stronie pojawiał się wpis, że zgłoszenie przyjęto poprawnie, od razu przychodził mail, że nie został uzupełniony dymek. Po kliknięciu na przesłany link raz jeszcze wpisywałam ten sam tekst i za chwilę był mail, że zgłoszenie przyjęte. Obydwa wysłane w ten sposób zgłoszenia wygrały emotka .

paula9891

#6828145 Napisano: 05.12.2021 09:24:57
at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka

Było super emotka Piwo się lało,ludzie przechodzili na TY. Pociąg byl wystrojony, w środku muzyka świąteczna. Cieszę się, ze moglam poznać innych konkursowiczow emotka

ktosiek1

#6828156 Napisano: 05.12.2021 09:53:55
paula9891 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka

Było super emotka Piwo się lało,ludzie przechodzili na TY. Pociąg byl wystrojony, w środku muzyka świąteczna. Cieszę się, ze moglam poznać innych konkursowiczow emotka

Dokładnie, było świetnie emotka pociąg w stylu retro przystrojony, piwa do woli, przekąski, fajna atmosfera. Pociąg miał dwa wagony. jeden wagon z siedzeniami, gdzie nas ulokowali na początku i rozdali piwo i przekąski. Gdy pociąg ruszył, można było przejść do wagonu barowego. Super było poznać konkursowiczów, i to z drugiego końca kraju. Mam nadzieję, że za rok też będzie taka akcja  emotka

cleo25

#6828158 Napisano: 05.12.2021 10:02:33
AneczkaS napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

Dlaczego z mem w minutkę przysłali mi meila, że nie wypełniłam dymka w obrazku kiedy właśnie wypełniłam? Dają mi drugą szansę bo niefajne za pierwszym razem? Miał tak ktoś jeszcze? Wypełnię i tak tak samo bo bardzo mi się podoba co wymyśliłam.

U mnie było tak za każdym zgłoszeniem, mimo że na stronie pojawiał się wpis, że zgłoszenie przyjęto poprawnie, od razu przychodził mail, że nie został uzupełniony dymek. Po kliknięciu na przesłany link raz jeszcze wpisywałam ten sam tekst i za chwilę był mail, że zgłoszenie przyjęte. Obydwa wysłane w ten sposób zgłoszenia wygrały emotka .

U mnie tak samo. Tylko że ja nie uzupełniałam drugi raz...bo nie pamiętałam tak słowo w słowo co tam wymyśliłam. Wygrałam bon do sklepu.

mampytanie

#6828198 Napisano: 05.12.2021 13:07:11
Czy voucherem z MkCafe można też zapłacić za dostawę, jeśli zostanie kilka zł z tego vouchera? Ktoś próbował?
0 0

andii

#6828231 Napisano: 05.12.2021 15:09:28
Hello, czy na Orlenie są musy z TYMBARKA?emotka
0 0

misiamarysia

#6828232 Napisano: 05.12.2021 15:11:27
ktosiek1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka

Było super emotka Piwo się lało,ludzie przechodzili na TY. Pociąg byl wystrojony, w środku muzyka świąteczna. Cieszę się, ze moglam poznać innych konkursowiczow emotka

Dokładnie, było świetnie emotka pociąg w stylu retro przystrojony, piwa do woli, przekąski, fajna atmosfera. Pociąg miał dwa wagony. jeden wagon z siedzeniami, gdzie nas ulokowali na początku i rozdali piwo i przekąski. Gdy pociąg ruszył, można było przejść do wagonu barowego. Super było poznać konkursowiczów, i to z drugiego końca kraju. Mam nadzieję, że za rok też będzie taka akcja  emotka

A ile czasu pociąg jechał?
1 kumulacja 0

ktosiek1

#6828233 Napisano: 05.12.2021 15:21:13
misiamarysia napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka

Było super emotka Piwo się lało,ludzie przechodzili na TY. Pociąg byl wystrojony, w środku muzyka świąteczna. Cieszę się, ze moglam poznać innych konkursowiczow emotka

Dokładnie, było świetnie emotka pociąg w stylu retro przystrojony, piwa do woli, przekąski, fajna atmosfera. Pociąg miał dwa wagony. jeden wagon z siedzeniami, gdzie nas ulokowali na początku i rozdali piwo i przekąski. Gdy pociąg ruszył, można było przejść do wagonu barowego. Super było poznać konkursowiczów, i to z drugiego końca kraju. Mam nadzieję, że za rok też będzie taka akcja  emotka

A ile czasu pociąg jechał?

Ok. 2 godzin. Z czego sporo stał. Przepinanie lokomotywy na drogę powrotną trochę trwało np. Ale to w sumie nie miało znaczenia  emotka

misiamarysia

#6828234 Napisano: 05.12.2021 15:42:43
ktosiek1 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka

Było super emotka Piwo się lało,ludzie przechodzili na TY. Pociąg byl wystrojony, w środku muzyka świąteczna. Cieszę się, ze moglam poznać innych konkursowiczow emotka

Dokładnie, było świetnie emotka pociąg w stylu retro przystrojony, piwa do woli, przekąski, fajna atmosfera. Pociąg miał dwa wagony. jeden wagon z siedzeniami, gdzie nas ulokowali na początku i rozdali piwo i przekąski. Gdy pociąg ruszył, można było przejść do wagonu barowego. Super było poznać konkursowiczów, i to z drugiego końca kraju. Mam nadzieję, że za rok też będzie taka akcja  emotka

A ile czasu pociąg jechał?

Ok. 2 godzin. Z czego sporo stał. Przepinanie lokomotywy na drogę powrotną trochę trwało np. Ale to w sumie nie miało znaczenia  emotka

To zdecydowanie jedna z takich wygranych, o których się nie zapomina. Fajnie, że się dobrze bawiliście, dzięki za relacje i zdjęcia.

zielonooka85

#6828244 Napisano: 05.12.2021 17:06:48
cleo25 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

Dlaczego z mem w minutkę przysłali mi meila, że nie wypełniłam dymka w obrazku kiedy właśnie wypełniłam? Dają mi drugą szansę bo niefajne za pierwszym razem? Miał tak ktoś jeszcze? Wypełnię i tak tak samo bo bardzo mi się podoba co wymyśliłam.

U mnie było tak za każdym zgłoszeniem, mimo że na stronie pojawiał się wpis, że zgłoszenie przyjęto poprawnie, od razu przychodził mail, że nie został uzupełniony dymek. Po kliknięciu na przesłany link raz jeszcze wpisywałam ten sam tekst i za chwilę był mail, że zgłoszenie przyjęte. Obydwa wysłane w ten sposób zgłoszenia wygrały emotka .

U mnie tak samo. Tylko że ja nie uzupełniałam drugi raz...bo nie pamiętałam tak słowo w słowo co tam wymyśliłam. Wygrałam bon do sklepu.

U mnie też tak było (kilka razy!) i... najgorzej, że orientowałam się po północy w kolejnym etapie.... Później oczywiście wygrywałam, ale etap był w plecy. o. 
0 0