Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maverick

#7172166 Napisano: 25.04.2024 13:07:50
Tak wygląda moja plansza w Apce Rossmann, gdzie/kiedy widać np nagrody instant, bo nie wiem czy wygrałem Piątaka czy nie emotka
0 0

elemelex

#7172168 Napisano: 25.04.2024 13:09:10
yaagatka napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

Miałam to samo. WIELMOŻNY WAFEL już istnieje emotka  Musiałam szukać czegoś bardziej wysublimowanego emotka

OK. To na dzis dam sobie spokój, bo już mi się nie chce próbować emotka  ale w jednym haśle wręcz piszę nieprawidłowo, po swojemu wbrew ortografii i też "było" dziwne bardzo.
0 0

notta

#7172171 Napisano: 25.04.2024 13:13:55
maverick napisał(a):

Tak wygląda moja plansza w Apce Rossmann, gdzie/kiedy widać np nagrody instant, bo nie wiem czy wygrałem Piątka czy nie emotka

5 od razu wyskakuje jak Ci sie kulka losuje
1 maverick 0

ktosiek1

#7172176 Napisano: 25.04.2024 13:18:04
elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

U mnie to samo. Za każdym razem info że już takie hasło isnieje, a po chwili dziękujemy Twoje hasło zostało zapisane. Dziwne. Czyli jest dubel ale przyjęty czy jednak błąd komunikatu
1 elemelex 0

nanajka81

#7172179 Napisano: 25.04.2024 13:22:29
ktosiek1 napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

U mnie to samo. Za każdym razem info że już takie hasło isnieje, a po chwili dziękujemy Twoje hasło zostało zapisane. Dziwne. Czyli jest dubel ale przyjęty czy jednak błąd komunikatu

mi sie wydaje ze to błąd komunikatu i dwa na raz się nakładają bo za każdym razem mam to samo...
1 elemelex 0

notta

#7172180 Napisano: 25.04.2024 13:23:56
P&p idzie jeszcze czy wszystko poszło w 1 minucie?
0 0

termitek99

#7172181 Napisano: 25.04.2024 13:23:58
magalan83 napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

[quote=

magalan83]Mam problem ze zgłoszeniem do Heineken Kaufland czy Wam też pokazuje błąd podczas wypisywania nr paragonu?

Mam to samo. Udało Ci się rozwiązać problem?


Wpiszcie też pozostałe rzeczy jak NIP sklepu itd... Wtedy problem znika.
0 0

aspartaqs

#7172184 Napisano: 25.04.2024 13:26:48
termitek99 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

[quote=

magalan83]Mam problem ze zgłoszeniem do Heineken Kaufland czy Wam też pokazuje błąd podczas wypisywania nr paragonu?

Mam to samo. Udało Ci się rozwiązać problem?


Wpiszcie też pozostałe rzeczy jak NIP sklepu itd... Wtedy problem znika.NADAL tak samo - nie można wysłać zgłoszenia. Próbowałem z różnych przeglądarek. Zgłosiłem do G3
1 ZetZ 0

emi

#7172194 Napisano: 25.04.2024 13:46:41
nanajka81 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

U mnie to samo. Za każdym razem info że już takie hasło isnieje, a po chwili dziękujemy Twoje hasło zostało zapisane. Dziwne. Czyli jest dubel ale przyjęty czy jednak błąd komunikatu

mi sie wydaje ze to błąd komunikatu i dwa na raz się nakładają bo za każdym razem mam to samo...

Co to za konkurs ?
0 0

nanajka81

#7172197 Napisano: 25.04.2024 13:52:21
emi napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

U mnie to samo. Za każdym razem info że już takie hasło isnieje, a po chwili dziękujemy Twoje hasło zostało zapisane. Dziwne. Czyli jest dubel ale przyjęty czy jednak błąd komunikatu

mi sie wydaje ze to błąd komunikatu i dwa na raz się nakładają bo za każdym razem mam to samo...

Co to za konkurs ?

https://coznaczyww.pl/
1 emi 0

Aliszka

#7172203 Napisano: 25.04.2024 14:05:02
[quote=
Niestety trzeba wysłać pocztą i nie można pominąć zaznaczyć x obok zgody bo ja przypadkiem pominęłam i nagroda mi przepadła 😩🤦🏼‍♀️🤬

asiaaa85]
Credo89 napisał(a):

Rety za 100 zł z chupa chups naprawdę trzeba odesłać paragon poleconym?
Myślicie że nie przejdzie inaczej?
Sam polecony kosztuje 10 zł emotka

Niestety innego wyjścia nie ma … u mnie akurat 7 zł emotka
0 0

emi

#7172204 Napisano: 25.04.2024 14:07:40
nanajka81 napisał(a):

Co to za konkurs ?

https://coznaczyww.pl/

Dziękuję emotka
1 nanajka81 0

tad_pole

#7172229 Napisano: 25.04.2024 15:22:44
Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp
0 0

wiolka252

#7172231 Napisano: 25.04.2024 15:24:55
tad_pole napisał(a):

Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp

Nie ma już tego wyzwania dlatego brak kodu
0 0

tad_pole

#7172233 Napisano: 25.04.2024 15:25:58
wiolka252 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp

Nie ma już tego wyzwania dlatego brak kodu

A to nie trwa do dziś? W sensie zgłoszenia?
0 0

fantagiro

#7172238 Napisano: 25.04.2024 15:35:07
wiecie jak wyciągnąć gotówkę z karty przedpłaconej MyEdenred ?
0 0

rufus

#7172239 Napisano: 25.04.2024 15:36:01
tad_pole napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp

Nie ma już tego wyzwania dlatego brak kodu

A to nie trwa do dziś? W sensie zgłoszenia?

Konkurs trwa do dzis. Zakup do 23.04
0 0

Cynamon28

#7172242 Napisano: 25.04.2024 15:36:38
fantagiro napisał(a):

wiecie jak wyciągnąć gotówkę z karty przedpłaconej MyEdenred ?

chyba się nie da
0 0

atlantydek

#7172243 Napisano: 25.04.2024 15:36:59
tad_pole napisał(a):

Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp

Zniknął Ci? Zakup był do 23, u mnie kody zostały.
0 0

fantagiro

#7172245 Napisano: 25.04.2024 15:39:09
Cynamon28 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

wiecie jak wyciągnąć gotówkę z karty przedpłaconej MyEdenred ?

chyba się nie da

a działa na zasadzie karty kredytowej/debetowej? mogę nią zapłacić np za lot? a doładować Revolut?
0 0