Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#7172789 Napisano: dzisiaj o 13:03:40 w Paragony na trwające konkursy
Kupie lays netto Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172767 Napisano: dzisiaj o 10:31:08 w Avanti
W wakacyjnym konkursie 10k bedzie z 200tek wybierane? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172741 Napisano: 28.04.2024 23:58:33 w Smolar
rafarafa napisał(a):

Czy e-bony do Żabki (te 50 zł) z konkursu z Milką były już rozsyłane przez Smolar? Bo na razie nic nie dostałem i nie wiem czy się niepokoić emotka

Nie. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

rufus

#7172680 Napisano: 28.04.2024 13:03:35 w Kupię...
Kupie bony do allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172623 Napisano: 27.04.2024 20:12:53 w Konkursy z grami
pusheen napisał(a):

Najlepszy vibe

Czy u Was też jest teraz takie przybliżenie gry, że nic nie widać? W pierwszym etapie wyglądało to inaczej. emotka

Takie takie emotka
Poziom trudniejszy. 
Regulamin mowi ze kazdy etap bedzie wygladac naczej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172585 Napisano: 27.04.2024 13:43:49 w WC - rozmowy o wszystkim
nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

W ubiegłym roku kupiłam Krossa 14" rama, koła 26", syn miał 145cm wzrostu. Był idealny. Kolor wybadaj jaki mu się podoba. Syn ma czarno-czerwony połysk, mega wygląda mimo roku eksploatacji.

Seledynowy, zolty neon. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172582 Napisano: 27.04.2024 13:34:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Dzieki za odp. Juz jestem blizej zdecydowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172564 Napisano: 27.04.2024 12:07:56 w WC - rozmowy o wszystkim
Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172533 Napisano: 26.04.2024 23:24:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Otworzylem Jacka i cyk 40 zł.  emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#7172403 Napisano: 26.04.2024 10:43:34 w Konkursy z grami
Jak ktos czeka na zaległe info od danio to bedzie po majowce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172348 Napisano: 25.04.2024 22:57:35 w Giełda Kodów ; )
Sprzedam kod CJ zabka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

rufus

rufus

rufus

#7172239 Napisano: 25.04.2024 15:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp

Nie ma już tego wyzwania dlatego brak kodu

A to nie trwa do dziś? W sensie zgłoszenia?

Konkurs trwa do dzis. Zakup do 23.04 Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172221 Napisano: 25.04.2024 15:10:10 w Giełda Kodów ; )
once_again napisał(a):

Sprzedam kilka kodów Captain Jack / CJ / "Capitan Jack" / "Kapitan Jack" do konkursu Żabki z AI, po informacji zwrotnej o wygranej bezpłatnie doślę zdjęcie paragonu fiskalnego. To chyba poszukiwany towar, którego nie da się już pozyskać poprzez zakup promocyjnego produktu - moje PW stoi otworem, czekam na propozycje i będę odpisywał po 16:00 jak zacznę pracę. Oprócz $ w grę wchodzą również kody spod kapsli. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Do zabkowego Jacka trzeba paragon??? Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172214 Napisano: 25.04.2024 14:43:08 w Avanti
gregory04 napisał(a):

Czy Avanti robi problem jeśli chcę przelać dwie wygrane na jedno konto bankowe (dwie siostry)??

Najlepiej zapytac u zrodla. 
Ale sam jakos tego nie widzę. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

rufus

#7172069 Napisano: 25.04.2024 01:10:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

W jakim celu organizator będzie w konkursie "NAJLEPSZY VIBE" w Groszkach, Lewiatanach (i innych wybranych sieciach) będzie selekcjonował zgłoszenia? Czy to będzie miało znaczenie przy ustalaniu rankingu (że na przykład kilka osób nagrodzą tych od sieci Gama, a ileś dla tych z Lewiatana, a jeszcze ileś nagród dla kupujących w Groszku) - nic nie widzę takiego w regulaminie.

Jak nie w regulaminie to gdzie ty to widzisz o jakiejs selekcji?
Reg.  Mowi o rankingu wg najlepszych czasow emotka

Pewnie chodzi o to, że w momencie wejścia na stronę wybierasz sklep, w którym dokonałeś zakupu i wtedy przenosi Cię na stronę dedykowaną temu sklepowi emotka  Odpowiadając fan-mandaryny według mnie nie ma to żadnego znaczenia. Może to tylko jakaś informacja dla nich w celach statystycznych.

Też sobie o tym pomyślałem, że to do celów statystycznych. Tak, czytałem regulamin. Kombinację Crtl+F mam opanowaną.

Napisales posta w taki sposob jakby taka informacja gdzies widniala, stad zastanawialem sie gdzie ty to znalazles " o selekcji" ze moze gdzies mi umknelo, moze na stronie

Zaczynasz się czepiać. O byle co.

Absolutnie.  emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#7172067 Napisano: 25.04.2024 01:02:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

W jakim celu organizator będzie w konkursie "NAJLEPSZY VIBE" w Groszkach, Lewiatanach (i innych wybranych sieciach) będzie selekcjonował zgłoszenia? Czy to będzie miało znaczenie przy ustalaniu rankingu (że na przykład kilka osób nagrodzą tych od sieci Gama, a ileś dla tych z Lewiatana, a jeszcze ileś nagród dla kupujących w Groszku) - nic nie widzę takiego w regulaminie.

Jak nie w regulaminie to gdzie ty to widzisz o jakiejs selekcji?
Reg.  Mowi o rankingu wg najlepszych czasow emotka

Pewnie chodzi o to, że w momencie wejścia na stronę wybierasz sklep, w którym dokonałeś zakupu i wtedy przenosi Cię na stronę dedykowaną temu sklepowi emotka  Odpowiadając fan-mandaryny według mnie nie ma to żadnego znaczenia. Może to tylko jakaś informacja dla nich w celach statystycznych.

Też sobie o tym pomyślałem, że to do celów statystycznych. Tak, czytałem regulamin. Kombinację Crtl+F mam opanowaną.

Napisales posta w taki sposob jakby taka informacja gdzies widniala, stad zastanawialem sie gdzie ty to znalazles " o selekcji" ze moze gdzies mi umknelo, moze na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7172061 Napisano: 25.04.2024 00:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

W jakim celu organizator będzie w konkursie "NAJLEPSZY VIBE" w Groszkach, Lewiatanach (i innych wybranych sieciach) będzie selekcjonował zgłoszenia? Czy to będzie miało znaczenie przy ustalaniu rankingu (że na przykład kilka osób nagrodzą tych od sieci Gama, a ileś dla tych z Lewiatana, a jeszcze ileś nagród dla kupujących w Groszku) - nic nie widzę takiego w regulaminie.

Jak nie w regulaminie to gdzie ty to widzisz o jakiejs selekcji?
Reg.  Mowi o rankingu wg najlepszych czasow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0