Reklama na e-Konkursy.info

Kalendarze adwentowe 2017

viviean

#6456745 Napisano: 26.01.2018 17:17:51
zdolnabestia napisał(a):

viviean napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

"W związku z wzięciem  przez Panią udziału w konkursie AMC Lepiej Jeść Lepiej Żyć "KALENDARZ ADWENTOWY " na portalu Facebook, miło mi poinformować iż wygrała Pani kolację , która zostanie przygotowana przez przedstawiciela AMC.
Aby ustalić szczegóły proszę o kontakt pod nr telefonu ... "
emotka emotka emotka

U mnie taki sam mail- nie przypominam sobie bym grała o kolację...prędzej o ich garnki czy pojedyncze sztućce...

Też nie przypominam sobie do wygrania żadnej kolacji, własciwie to już nie pamiętam, czy były gdzieś podane nagrody. W regulaminie nie ma. Zastanawiam się, czy ta kolacja to nie będzie jakaś prezentacja garnków w domu. 
Czy ktoś jeszcze dostał takiego maila?
Ma ktoś linka do ich facebooka?

na fb wpisałam AMC Perfect Cookware...
0 0

szmerfetka

#6456971 Napisano: 27.01.2018 19:07:54
Też mam takiego maila. Napisałam do nich kiedy owa kolacja i na jakiej podstawie to ja zostałam wybrana. Nie chce dzwonić, by mnie nie naciągi. Pewnie po kolacji trzeba będzie coś kupić emotka Zobaczymy, czy mi w ogóle odpiszą emotka
0 0

lb

#6457064 Napisano: 28.01.2018 12:15:10
viviean napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

viviean napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

"W związku z wzięciem  przez Panią udziału w konkursie AMC Lepiej Jeść Lepiej Żyć "KALENDARZ ADWENTOWY " na portalu Facebook, miło mi poinformować iż wygrała Pani kolację , która zostanie przygotowana przez przedstawiciela AMC.
Aby ustalić szczegóły proszę o kontakt pod nr telefonu ... "
emotka emotka emotka

U mnie taki sam mail- nie przypominam sobie bym grała o kolację...prędzej o ich garnki czy pojedyncze sztućce...

Też nie przypominam sobie do wygrania żadnej kolacji, własciwie to już nie pamiętam, czy były gdzieś podane nagrody. W regulaminie nie ma. Zastanawiam się, czy ta kolacja to nie będzie jakaś prezentacja garnków w domu. 
Czy ktoś jeszcze dostał takiego maila?
Ma ktoś linka do ich facebooka?

na fb wpisałam AMC Perfect Cookware...

a ja miałam wczoraj telefon że wygrałam pokaz garnków AMC połączony z degustacją potraw przygotowanych w ich garnkach w hotelu w  Krakowie na którym otrzymam markowe francuskie perfumy
0 0

viviean

#6457066 Napisano: 28.01.2018 12:18:36
lb napisał(a):

viviean napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

viviean napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

"W związku z wzięciem  przez Panią udziału w konkursie AMC Lepiej Jeść Lepiej Żyć "KALENDARZ ADWENTOWY " na portalu Facebook, miło mi poinformować iż wygrała Pani kolację , która zostanie przygotowana przez przedstawiciela AMC.
Aby ustalić szczegóły proszę o kontakt pod nr telefonu ... "
emotka emotka emotka

U mnie taki sam mail- nie przypominam sobie bym grała o kolację...prędzej o ich garnki czy pojedyncze sztućce...

Też nie przypominam sobie do wygrania żadnej kolacji, własciwie to już nie pamiętam, czy były gdzieś podane nagrody. W regulaminie nie ma. Zastanawiam się, czy ta kolacja to nie będzie jakaś prezentacja garnków w domu. 
Czy ktoś jeszcze dostał takiego maila?
Ma ktoś linka do ich facebooka?

na fb wpisałam AMC Perfect Cookware...

a ja miałam wczoraj telefon że wygrałam pokaz garnków AMC połączony z degustacją potraw przygotowanych w ich garnkach w hotelu w  Krakowie na którym otrzymam markowe francuskie perfumy

Z taką informacją dzwonili do taty, do mnie nie. Napisałam maila, że nie jestem zainteresowana. W przyszłym roku już będę wiedziała, by nie brać udziału w ich "kalendarzu"
0 0

joan

#6457069 Napisano: 28.01.2018 12:40:46
Na czarną listę ich! emotka
1 viviean 0