Reklama na e-Konkursy.info

Visa Konkursy

xpac

#6625956 Napisano: 01.08.2019 08:53:39
bezaczek7 napisał(a):

Mam telefon z nfc, mam apke google pay, ale jestem w Santanderze, ktorego aplikacja nie bierze udzialu i mam tam tylko wirtualna karte do platnosci nfc, ktorej nie dodam do google pay, takze ta loteria niestety nie dla mnie emotka  smuteczek emotka

Co Ty pleciesz za głupoty. Też mam Santander, wystarczy zwykłą kartę "bankomatową" podpiąć pod Google Pay i juz, aplikacja Santander nie ma nic do rzeczy bo nią  nie placisz - płacisz przez google pay ( czytaj regulamin )
0 0

bezaczek7

#6625971 Napisano: 01.08.2019 09:31:41
xpac napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Mam telefon z nfc, mam apke google pay, ale jestem w Santanderze, ktorego aplikacja nie bierze udzialu i mam tam tylko wirtualna karte do platnosci nfc, ktorej nie dodam do google pay, takze ta loteria niestety nie dla mnie emotka  smuteczek emotka

Co Ty pleciesz za głupoty. Też mam Santander, wystarczy zwykłą kartę "bankomatową" podpiąć pod Google Pay i juz, aplikacja Santander nie ma nic do rzeczy bo nią  nie placisz - płacisz przez google pay ( czytaj regulamin )

Nie plote. Nie posiadam karty bankomatowej visa, tylko master card. Karta visa jest wirtualna, zalozona na potrzeby platnosci nfc. Nie mam dostepu do pelnego numeru karty ani jej daty waznosci, w zwiazku z czym nie dodam jej do google pay, bo te dane sa wymagane. Potwierdzalam informacje na infolinii Santandera.
0 0

xpac

#6625981 Napisano: 01.08.2019 09:39:39
bezaczek7 napisał(a):

xpac napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Mam telefon z nfc, mam apke google pay, ale jestem w Santanderze, ktorego aplikacja nie bierze udzialu i mam tam tylko wirtualna karte do platnosci nfc, ktorej nie dodam do google pay, takze ta loteria niestety nie dla mnie emotka  smuteczek emotka

Co Ty pleciesz za głupoty. Też mam Santander, wystarczy zwykłą kartę "bankomatową" podpiąć pod Google Pay i juz, aplikacja Santander nie ma nic do rzeczy bo nią  nie placisz - płacisz przez google pay ( czytaj regulamin )

Nie plote. Nie posiadam karty bankomatowej visa, tylko master card. Karta visa jest wirtualna, zalozona na potrzeby platnosci nfc. Nie mam dostepu do pelnego numeru karty ani jej daty waznosci, w zwiazku z czym nie dodam jej do google pay, bo te dane sa wymagane. Potwierdzalam informacje na infolinii Santandera.

No to jak nie masz bankomatowej to musisz założyć, to i tak lepsze niż  zakładanie  nowego konta w np.: mBanku, niestety życie konkursowicza wymaga poświęceń:) ja kiedyś wziąłem specjalnie kredyt pod konkurs emotka
Tej wirtualnej niestety nie podepniesz pod google pay
1 bezaczek7 0

rutka

#6626033 Napisano: 01.08.2019 10:58:40
Podalam numer karty z ing,płacę google pay a tam jest taki zapis  zakupu dokonano przy uzyciu numeru konta virtualnego w sieci visa a nie faktycznego numeru karty .Jak to rozumiecie?
0 0

exe

#6626072 Napisano: 01.08.2019 12:11:36
rutka

Normalnie, do Twojej karty płatniczej przypisany jest wirtualny token, który obciąża Twoja kartę emotka
1 rutka 0

xpac

#6626185 Napisano: 01.08.2019 16:47:37
rutka napisał(a):

Podalam numer karty z ing,płacę google pay a tam jest taki zapis  zakupu dokonano przy uzyciu numeru konta virtualnego w sieci visa a nie faktycznego numeru karty .Jak to rozumiecie?

W celach bezpieczeństwa google " na zewnatrz" używa  innego numeru karty
0 0

rutka

#6626257 Napisano: 01.08.2019 19:43:35
Wszystko działa prawidłowo bo dzisiaj mam 20 zl do allegro.

fantagiro

#6626378 Napisano: 02.08.2019 07:23:40
hejka. pewnie było :
czy są losy za płacenie kartą tradycyjną VISA z banku ING?
0 0

fantagiro

#6626402 Napisano: 02.08.2019 09:35:50
                hm ??emotka

emotka                         emotka
0 0

bubba

#6626408 Napisano: 02.08.2019 09:44:34
fantagiro napisał(a):

hejka. pewnie było :
czy są losy za płacenie kartą tradycyjną VISA z banku ING?

Ja mam podpiętą w google pay zwykłą kartę ING, konto direct i jest ok
0 0

fantagiro

#6626413 Napisano: 02.08.2019 09:55:40
czyli co, nie mogę sobie kartą płacić..tak normalnie?
muszę mieć apkę na telefon i dopiero wtedy takie transakcje wykonywane np. zbliżeniem tel do terminala są zaliczane do loterii?
 
0 0

bubba

#6626414 Napisano: 02.08.2019 09:58:21
fantagiro napisał(a):

czyli co, nie mogę sobie kartą płacić..tak normalnie?
muszę mieć apkę na telefon i dopiero wtedy takie transakcje wykonywane np. zbliżeniem tel do terminala są zaliczane do loterii?
 

Dokładnie tak
0 0

kukuleczka

#6629025 Napisano: 11.08.2019 08:21:55
Czy ktoś z Was otrzymał już voucher do Allegro?

Po wysłaniu mejla pojawiał się komunikat, że nagrody będą wysłane do 13. grudnia. O ile w przypadku nagród większego stopnia np. rower jest to zrozumiałe, to myślałam, że vouchery idą automatycznie, bo nagroda nie wymaga żadnych oświadczeń, wiec trochę mnie to dziwi że do tej pory nawet za 1.szy tydzień nie dostałam..
0 0

kreatia

#6629027 Napisano: 11.08.2019 08:38:25
kukuleczka napisał(a):

Czy ktoś z Was otrzymał już voucher do Allegro?

Po wysłaniu mejla pojawiał się komunikat, że nagrody będą wysłane do 13. grudnia. O ile w przypadku nagród większego stopnia np. rower jest to zrozumiałe, to myślałam, że vouchery idą automatycznie, bo nagroda nie wymaga żadnych oświadczeń, wiec trochę mnie to dziwi że do tej pory nawet za 1.szy tydzień nie dostałam..

Nikt nie dostał. Do 13tego to do 13 tego, mogą wysłać nawet ostatniego dnia. Na pewno nie ma co czekać, bo szkoda energii. 
1 mia 0

bonitta

#6629086 Napisano: 11.08.2019 16:56:03
bubba napisał(a):

fantagiro napisał(a):

czyli co, nie mogę sobie kartą płacić..tak normalnie?
muszę mieć apkę na telefon i dopiero wtedy takie transakcje wykonywane np. zbliżeniem tel do terminala są zaliczane do loterii?
 

Dokładnie tak

Ja na przykład nie mam telefonu z NFC ale mam google pay z podpiętą kartą VISA i płacę tym w necie tam gdzie się da (doładowania telefonów, opłaty za przesyłki na sendit, wszędzie tam, gdzie wśród opcji płatności pojawia się google pay) i daje radę bo mam już wygrany kupon do allegro czyli losy się naliczają.
1 notta 0

wasia0

#6630285 Napisano: 14.08.2019 20:31:07
Czy do każdego etapu tygodniowego trzeba osobno rejestrować kartę. Trochę regulamin jakby mieszał używane w nim pojęcia "zgłoszenia" i "losu"


§8 ust.3 Zgłoszenie polega na:a.     Podaniu numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail i powtórzenie adresue-mail przez Uczestnika;b.     Wpisaniu numeru karty płatniczej Visa;c.      Złożeniu oświadczenia o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu;d.     Wyrażeniu zgody na przetwarzanie ...etc;§8 ust.5 Po dokonaniu Zgłoszenia na StronieInternetowej, za każdą Płatność Mobilną dokonaną przez Uczestnika w Okresie
Promocyjnym jest przyznawany automatycznie jeden los w Loterii (dalej „Los”),który bierze udział w losowaniu Nagród Tygodniowych, zgodnie z §10 ust.1 oraz
Nagród Głównych I i II Stopnia. §8 ust.8Każde Zgłoszenie dokonane wOkresie Promocyjnym, bierze udział w jednym losowaniu Nagród Tygodniowych, w danym tygodniu Okresu Promocyjnego, wktórym dokonano Zgłoszenia, zgodnie z § 10 ust. 1 oraz w losowaniach NagródGłównych I oraz II Stopnia.
0 0

keraz123

#6630311 Napisano: 14.08.2019 21:51:24
[quote=Wystarczy raz się zarejestrować... 

wasia0] Czy do każdego etapu tygodniowego trzeba osobno rejestrować kartę. Trochę regulamin jakby mieszał używane w nim pojęcia "zgłoszenia" i "losu"


§8 ust.3 Zgłoszenie polega na:a.     Podaniu numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail i powtórzenie adresue-mail przez Uczestnika;b.     Wpisaniu numeru karty płatniczej Visa;c.      Złożeniu oświadczenia o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu;d.     Wyrażeniu zgody na przetwarzanie ...etc;§8 ust.5 Po dokonaniu Zgłoszenia na StronieInternetowej, za każdą Płatność Mobilną dokonaną przez Uczestnika w Okresie
Promocyjnym jest przyznawany automatycznie jeden los w Loterii (dalej „Los”),który bierze udział w losowaniu Nagród Tygodniowych, zgodnie z §10 ust.1 oraz
Nagród Głównych I i II Stopnia. §8 ust.8Każde Zgłoszenie dokonane wOkresie Promocyjnym, bierze udział w jednym losowaniu Nagród Tygodniowych, w danym tygodniu Okresu Promocyjnego, wktórym dokonano Zgłoszenia, zgodnie z § 10 ust. 1 oraz w losowaniach NagródGłównych I oraz II Stopnia.
0 0

karolina651

#6630685 Napisano: 16.08.2019 13:34:11
Czy ma ktoś aplikacje ING? Mam aktywowaną tą usługę. Mam wlaczone NFC. Musze się zalogować żeby zapłacić kartą? Gdzie trzeba wejść w tej aplikacji żeby było widać kartę? Chodzi mi co przyłożyć do terminala? emotka  
0 0

delfinka101

#6630687 Napisano: 16.08.2019 13:37:15
Ja sie zarejestrowałam a dusza nie mogę nawet kodu wygrać a tyle transakcji robię, może zbyt małe kwoty?
0 0

kreatia

#6630688 Napisano: 16.08.2019 13:39:59
delfinka101 napisał(a):

Ja sie zarejestrowałam a dusza nie mogę nawet kodu wygrać a tyle transakcji robię, może zbyt małe kwoty?

W pierwszym tygodniu było najłatwiej, bo grało najmniej osób. Teraz trzeba liczyć na szczęście. Kwoty nie mają znaczenia. Powodzenia