Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#7149516 Napisano: 24.12.2023 16:00:40 w Życzenia na święta i nie tylko
Z okazji Świąt życzę Wam przede wszystkim zdrowia. Jak ono dopisze, to cała reszta również- spełnią się marzenia i będziecie szczęśliwi emotka  🎄 Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#7145920 Napisano: 10.12.2023 21:34:20 w Kupię...
Kupię Monopoly classic (ale tylko od osób, które mają grę już na stanie, nie poprzez wypelnienie formularza) w okazyjnej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#7075787 Napisano: 22.01.2023 12:29:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję Cudaczek121 emotka emotka  piękna wygrana, która motywuje emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#7075783 Napisano: 22.01.2023 12:20:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
22 dzień nowego roku, a ja chyba jako jedyna nic jeszcze nie wygrałam emotka
w dodatku nie ma atrakcyjnych konkursów i loterii, w zeszłymroku i 2 lata temu było w co grac... Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#7070835 Napisano: 27.12.2022 17:40:09 w Nasze wygrane w minionym roku
Ilościowo mniej nagród niz w zeszlym roku, ale wartosciowo dużo lepiej emotka W skrocie: gotówka, karty przedpłacone, duuuzo bonow zakupowych (do sklepow typu media markt, rtv euro, Rossman, Kaufland, Duka, Sephora, Douglas, sklepy z ciuchami itp), duzo kosmetyków, chemii, tablet, robot sprzątający, książki, alkohol.
Dodam, ze nie kupowalam alko, czipsow, slodyczy i innych "niezdrowych" chyba ze znalazlam paragon a tych znalezionych bardzo duzo, wklad swój oceniam na ok 100zl wiec zysk duuuzy emotka  do tego duzo konkursow kreatywnych, niepromocyjnych.
 
Generalnie jestem zadowolona, moze nie wygralam samochodu czy żadnej glownej jak wielu z Was ALE największą motywacją dla mnie jest to, ze gdzie teraz nie patrzę tam coś co pochodzi z konkursu lub kupione za wygrany bon emotka  i to cieszy, bo namacalnie widzę, że zostaje duzo kasy w portfelu  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#7070519 Napisano: 24.12.2022 09:49:07 w Życzenia na święta i nie tylko
Życzę wam przede wszystkim zdrowia, jak ono bedzie to wszystko się uda.
I spokoju- w glowie i rodzinnym i przyjacielskim gronie.
Ściskam każdego  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#7067472 Napisano: 11.12.2022 10:31:03 w Oddam za darmo
Oddam dwa kody na bilety do wykorzystania w sieci KinAds. Ważne do konca roku.
Priv
Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#7064683 Napisano: 30.11.2022 16:00:07 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
W jakim sklepie widzieliscie Bakal Crunch? 
Byłam w Auchanie, Stokrotce i Dino i nie ma  emotka
Oprocz Carrefour (nie mam go w okolicy) bo widziałam ze ktos odpowiedzial emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#7057727 Napisano: 03.11.2022 19:16:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic nic nic wielkie nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#7053556 Napisano: 14.10.2022 21:08:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kinder Bueno...Moją wygraną są kilogramy na plusieemotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

kukuleczka

kukuleczka

#7050369 Napisano: 30.09.2022 23:05:16 w Wkurza mnie...
Zostawiam konkursy na ostatnią chwile.ZAWSZE.
Jak będą czytać moje odpowiedzi z Visa to myślę że będą płakać...co za shit muszą czytać emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6975242 Napisano: 11.09.2022 08:08:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków Nivea. Mam nadzieję,  że to zapowiedź dobrego września emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6952096 Napisano: 10.09.2022 09:47:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wbiłam mnóstwo kodów z Almette i chcialabym miec choć ułamek takiego szczęścia jak p.Jacek z Aleksandrowa Łódzkiego emotka  swoją drogą jak ten pan ma tyle szczęścia to chyba dla niego lepiej byłoby zagrać w lotto o miliony a nie jakieś tam marne 1000zl  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6880013 Napisano: 01.09.2022 16:51:47 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

Coraz częściej internauci wrzucają takie oti zdjecia. Betonoza dotknęła rowniez i moje miasteczko. Hipokryzja zielonych. Górą interes. Ps. To nie moje miasteczko

Ten ryneczek z fontanną byl boski emotka  piękny! 
Niestety betonoza już dotarła do każdego miasta. Zupełnie nie wiem dlaczego emotka

A w temacie co mnie wkurza- konkursy promocyjne z margarynami, czipsami, majonezami, colą i wszystkim niezdrowym emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6877771 Napisano: 23.08.2022 06:47:26 w Allegro.pl - bez linków
asther napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Chcę kupić rzecz na allegro. Sprzedawca udostepnia tylko wysyłkę kurierem DPD.
Czy ktoś wie czy jak juz sprzedawca nada towar będę mogła przekierować tą paczkę do punktu odbioru?
Teraz nie ma takiej możliwości

sprzedawca płaci pieniądze za każde przekierowanie, więc to dosyć zła praktyka. 

Nie miałam o tym pojęcia. Myślałam ze przekierowanie jest darmowe dla jednej i drugiej strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6877747 Napisano: 22.08.2022 21:14:53 w Allegro.pl - bez linków
Chcę kupić rzecz na allegro. Sprzedawca udostepnia tylko wysyłkę kurierem DPD.
Czy ktoś wie czy jak juz sprzedawca nada towar będę mogła przekierować tą paczkę do punktu odbioru?
Teraz nie ma takiej możliwości Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6877472 Napisano: 21.08.2022 21:11:22 w Żegnamy zmarłych
mia napisał(a):

Dziś po południu zmarła moja Babcia. emotka 8-go września skończyłaby 101 lat. Przeżyła wiele - twardy los wiejskiej kobiety, II wojnę światową, strach i głód, przedwczesną śmierć męża i dwóch synów... Ale była zawsze pełna optymizmu i pogody ducha, którą zapewne dawała Jej też głęboka wiara.
Do końca zachowała światły umysł i świetną pamięć. Zmarła w domu, w otoczeniu rodziny i przede wszystkim dwóch kochających córek, które opiekowały się Nią przez ostatnie lata. emotka Daj Boże kazdemu z nas taki koniec...

Dzisiaj oprócz żalu, który pomału dopiero dociera do mnie, bo przecież Babcia była dla nas wieczna, uświadomiłam sobie że pękła pewna nić łącząca mnie z przeszłością... Od dziś nie żyje już nikt z moich przodków. emotka

Ściskam Cię bardzo mocno emotka Zawsze to będę powtarzać, że rodzice, rodzeństwo są super ale babcie są fantastyczne emotka   Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mia

kukuleczka

#6876215 Napisano: 15.08.2022 15:23:49 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  

Wygrywa element losowania i szczęścia, bo wiadomo, że tych wszystkich zgloszen przecież nikt nie czyta.A że konkursowicz i tak się z gruntu rzeczy stara zazwyczaj, żeby jego zgłoszenie było arcyciekawe,to już inna sprawa.Losuja pewnie z 1000 zgloszen i z tego wybierają moim zdaniem.

A ja sie do końca się zgodzę emotka  wypowiem się w odniesieniu do konkursów na fb. Większość organizatorów (wieksze firmy agd, rtv, herbaty, kawy, marki odzieżowe itp) czyta komentarze. Często wygrywałam mimo, że komentarzy bylo 300 czy 600. Pisałam prozą, cos innego niz wszystkie wypowiedzi, czesto zabawnie i nietuzinkowo. Nie raz byłam pewna, że wśród tych 500 innych komentarzy moja odpowiedź wygra. I tak tez było.
Dodam, ze zdarzylo mi sie, ze wygralam 2 razy na danej stronie na fb wartosciowe nagrody. Miedzy wygranymi było chyba 3 miesiące roznicy, a moje wypowiedzi byly (wg mnie)  wyróżniające się wśród innych. Wątpię więc ze bylo to losowanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mama_91 0

kukuleczka

#6875710 Napisano: 11.08.2022 20:50:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
lay's 500zł emotka  i ......100zł allegro z żywca!  emotka  chociaż ta nagroda jest mniejsza, to z niej jestem zaskoczona najbardziej bo w całej loterii ustrzeliłam już ponad 1200zł do allegro  emotka
A wczoraj stuknęły 3 oficjalne lata na forumemotka (zaglądałam dłużej). Cieszę się, że tu jestem- wokół mnie pełno wygranych bądź zakupionych z nagrody pieniężnej przedmiotów, które mi super służąemotka Uwielbiam konkursy emotka Wyświetl w wątku >>