Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

cb656

#7106928 Napisano: 07.07.2023 14:34:40
Adrian, a jak to jest rozwiązane na Facebooku? Bo tam działa...
0 0

pionas

#7106932 Napisano: 07.07.2023 14:44:23
cb656 napisał(a):

Adrian, a jak to jest rozwiązane na Facebooku? Bo tam działa...

nie wiem jak do końca to tam działa, ale z tego co wiem to tam nie ma stronicowania a jest (przy scrollowaniu) doczytywanie wiadomości/komentarzy, i tam jak chyba post doda zablokowana osoba to nie widzisz też komentarzy do niej...
1 cb656 0

cb656

#7106979 Napisano: 07.07.2023 17:06:58
pionas napisał(a):

niestety jeśli chodzi o ukrywanie postów na forum...
jest półśrodek, ale to taki że jak wchodzisz w wątek i są posty osoby zablokowanej, to masz komunikat "Wiadomość ukryta"

emotka Jeszcze na coś takiego nie trafiłem, ciekawe, ciekawe... emotka
0 0

pionas

#7107040 Napisano: 08.07.2023 00:37:40
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

niestety jeśli chodzi o ukrywanie postów na forum...
jest półśrodek, ale to taki że jak wchodzisz w wątek i są posty osoby zablokowanej, to masz komunikat "Wiadomość ukryta"

emotka Jeszcze na coś takiego nie trafiłem, ciekawe, ciekawe... emotka


ja kilka lat temu widziałem coś takiego na jakimś forum (nie pamiętam już adresu)
0 0

cb656

#7107068 Napisano: 08.07.2023 11:20:14
pionas nawet nie wiem, jak to nazwać, ech... Będzie bardzo okrężną drogą, opisowo.
No bo to jest tak, ech...
Znajduję jakiś profil, a w nim, jak wiadomo, jest KLIK pod tytułem "dodane posty". No i teraz tak, ech... Wyświetla mi się długa lista wpisów... Ale na tej liście, mimo zachęty w postaci widocznych łapek, nie mogę zagłosować. Buuuu emotka Muszę użyć opcji "wyświetl w wątku".
Czy TO da się zmienić? emotka

zielonaszpilka

#7107071 Napisano: 08.07.2023 11:39:35
cb656 napisał(a):

pionas nawet nie wiem, jak to nazwać, ech... Będzie bardzo okrężną drogą, opisowo.
No bo to jest tak, ech...
Znajduję jakiś profil, a w nim, jak wiadomo, jest KLIK pod tytułem "dodane posty". No i teraz tak, ech... Wyświetla mi się długa lista wpisów... Ale na tej liście, mimo zachęty w postaci widocznych łapek, nie mogę zagłosować. Buuuu emotka Muszę użyć opcji "wyświetl w wątku".
Czy TO da się zmienić? emotka

Ale to działa, tylko łapka się nie wyświetla na tej liście. Weszłam w Twoje posty i pod tym ostatnim kliknęłam łapkę w górę, strona się przeładowała, przy łapce dalej widać 0, ale po wejściu do wątku okazuje się, że łapka jest.
2 cb656, pionas 0

pionas

#7107124 Napisano: 08.07.2023 17:14:25
zielonaszpilka napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas nawet nie wiem, jak to nazwać, ech... Będzie bardzo okrężną drogą, opisowo.
No bo to jest tak, ech...
Znajduję jakiś profil, a w nim, jak wiadomo, jest KLIK pod tytułem "dodane posty". No i teraz tak, ech... Wyświetla mi się długa lista wpisów... Ale na tej liście, mimo zachęty w postaci widocznych łapek, nie mogę zagłosować. Buuuu emotka Muszę użyć opcji "wyświetl w wątku".
Czy TO da się zmienić? emotka

Ale to działa, tylko łapka się nie wyświetla na tej liście. Weszłam w Twoje posty i pod tym ostatnim kliknęłam łapkę w górę, strona się przeładowała, przy łapce dalej widać 0, ale po wejściu do wątku okazuje się, że łapka jest.

Fakt, wyniki są cacheowane stąd nie widać tam ocen, jutro postaram się do tego usiąść i zweryfikować/naprawić

alita

#7107289 Napisano: 10.07.2023 09:33:22
[quote=adamo86]Da się przypiąć NA CO CZEKAMY? na górze listy wątków?
Nie wiem jak innym ale mi by to ułatwiło życie emotka

Od lat stosuję takie zakładki z konkursami. emotka  Polecam emotka

 
1 adamo86 0

adamo86

#7107291 Napisano: 10.07.2023 09:39:59

adamo86 napisał(a):Da się przypiąć NA CO CZEKAMY? na górze listy wątków?
Nie wiem jak innym ale mi by to ułatwiło życie emotka

Od lat stosuję takie zakładki z konkursami. emotka  Polecam emotka

 

Super pomysł  emotka
Ja sam dla siebie robię wykres Gantta w Excelu, który się sam przesuwa codziennie - dzięki temu wiem kiedy koniec konkursu, kiedy komisja i do kiedy info emotka
Bardziej chodziło mi o ułatwienie życia innym emotka



Ale jak nie ma zainteresowania tematem to spoko emotka  będę szukał na liście wątków, żeby uzupełniać
1 byekitty 0

alita

#7107293 Napisano: 10.07.2023 09:46:41
adamo86 napisał(a):

adamo86 napisał(a):Da się przypiąć NA CO CZEKAMY? na górze listy wątków?
Nie wiem jak innym ale mi by to ułatwiło życie emotka

Od lat stosuję takie zakładki z konkursami. emotka  Polecam emotka

 

Super pomysł  emotka
Ja sam dla siebie robię wykres Gantta w Excelu, który się sam przesuwa codziennie - dzięki temu wiem kiedy koniec konkursu, kiedy komisja i do kiedy info emotka
Bardziej chodziło mi o ułatwienie życia innym emotka



Ale jak nie ma zainteresowania tematem to spoko emotka  będę szukał na liście wątków, żeby uzupełniać


Wow! Bardzo ciekawe emotka  Jakiś czas temu prowadziłam rozpiskę w excelu z datami i innymi danymi emotka
Sprawdzam również wątek na forum "konkursy w których brałam udział".
Jednakże warto mieć swoją wewnętrzną rozpiskę emotka  Fajnie, gdyby można było to jakoś zaimplementować na e-konkursy emotka
0 0

adamo86

#7107963 Napisano: 12.07.2023 16:58:51
byekitty napisał(a):

Jestem "na nie" dla zdjęć w wątku MDW. Screeny smsow lub maili często z mininagrodami - zajmują dużo miejsca w przeglądarce (i na serwerze tysz). Trzeba przeczytać cały tekst zamiast kilku słów i nie da się tych wygranych potem wyszukać 😎

nie widzę w tym żadnej wartości, dla wygranego też to zajmuje więcej czasu niż napisanie trzech słów, więc nie zwalam tego na karb lenistwa.

Mam wrażenie, że po Twoim wpisie zrobił się nagle wysyp screenów w MDW emotka
1 sabaka 0

cb656

#7107983 Napisano: 12.07.2023 17:46:43
adamo86 napisał(a):

byekitty napisał(a):

Jestem "na nie" dla zdjęć w wątku MDW. Screeny smsow lub maili często z mininagrodami - zajmują dużo miejsca w przeglądarce (i na serwerze tysz). Trzeba przeczytać cały tekst zamiast kilku słów i nie da się tych wygranych potem wyszukać 😎 nie widzę w tym żadnej wartości, dla wygranego też to zajmuje więcej czasu niż napisanie trzech słów, więc nie zwalam tego na karb lenistwa.

Mam wrażenie, że po Twoim wpisie zrobił się nagle wysyp screenów w MDW emotka

Dobrze, że ten wątek został poruszony, to i ja dorzucę swoje trzy grosze.
Od dawna zauważam, że liczne wątki są powielane - pod pozornie innymi nazwami mówią de facto o TYM SAMYM!
Podobnie jest z topami MDW oraz ZDJĘCIA NASZYCH WYGRANYCH czy DZIŚ DOTARŁA NAGRODA Z...
Ja osobiście nie widzę większej różnicy. Równie dobrze umieścić można fotkę tu, ówdzie i tam.
Dlaczego tak uważam? Uzasadniam: opis nagrody w konkursie jest na tyle precyzyjny, że dla średnio kumatego człowieczka nie stanowi żadnego problemu znalezienie FOTKI nagrody konkursowej w sieci.
Wyjątkiem być może są nagrody niekonwencjonalne, typu "gadżety radia Zet" albo inne podobnie enigmatyczne. Jednakże jeśli wiadomo, że nagrodą jest telewizor danego producenta, albo golarka czy ekspres do kawy, model taki to, a taki, to umieszczanie zdjęć takich nagród jest zabawne. Owszem, doceniam wartość dokumentalną, coś w rodzaju poświadczenia, że Organizator nie kłamał i faktycznie przysłał telewizor, zamiast zdjęcia telewizora emotka

A co do screenów w MDW ja - Dzidzia Piernik - nie mam absolutnie nic przeciwko! To dla mnie ważny fakt, bo poświadcza, że to nie jest prowokacja, żart, mający na celu wsadzenie kijaszka w mrowisko zniecierpliwionych konkursowiczów, zastanawiających się, "dlaczego ich zajefajny tekst nie wygrał i że to na pewno DOWÓD, że wszystko to jest jedna wielka ustawka, a w ogóle, to oni losują!" emotka Screen z powiadomieniem o nagrodzeniu jest dla mnie - Dzidzi Piernik - CENNIEJSZY, niż wpis tekstowy, "literkami na ekranie" w rodzaju GŁÓWNA W KONKURSIE X (i teraz gryźcie się w brodę biedaki, czy to prawda, czy robię sobie jaja).

No sorry, co ludź, to zdanie. Takie jest moje. Howgh!
0 0

adamo86

#7108826 Napisano: 14.07.2023 13:07:55
cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

byekitty napisał(a):

Jestem "na nie" dla zdjęć w wątku MDW. Screeny smsow lub maili często z mininagrodami - zajmują dużo miejsca w przeglądarce (i na serwerze tysz). Trzeba przeczytać cały tekst zamiast kilku słów i nie da się tych wygranych potem wyszukać 😎 nie widzę w tym żadnej wartości, dla wygranego też to zajmuje więcej czasu niż napisanie trzech słów, więc nie zwalam tego na karb lenistwa.

Mam wrażenie, że po Twoim wpisie zrobił się nagle wysyp screenów w MDW emotka

Dobrze, że ten wątek został poruszony, to i ja dorzucę swoje trzy grosze.
Od dawna zauważam, że liczne wątki są powielane - pod pozornie innymi nazwami mówią de facto o TYM SAMYM!
Podobnie jest z topami MDW oraz ZDJĘCIA NASZYCH WYGRANYCH czy DZIŚ DOTARŁA NAGRODA Z...
Ja osobiście nie widzę większej różnicy. Równie dobrze umieścić można fotkę tu, ówdzie i tam.
Dlaczego tak uważam? Uzasadniam: opis nagrody w konkursie jest na tyle precyzyjny, że dla średnio kumatego człowieczka nie stanowi żadnego problemu znalezienie FOTKI nagrody konkursowej w sieci.
Wyjątkiem być może są nagrody niekonwencjonalne, typu "gadżety radia Zet" albo inne podobnie enigmatyczne. Jednakże jeśli wiadomo, że nagrodą jest telewizor danego producenta, albo golarka czy ekspres do kawy, model taki to, a taki, to umieszczanie zdjęć takich nagród jest zabawne. Owszem, doceniam wartość dokumentalną, coś w rodzaju poświadczenia, że Organizator nie kłamał i faktycznie przysłał telewizor, zamiast zdjęcia telewizora emotka

A co do screenów w MDW ja - Dzidzia Piernik - nie mam absolutnie nic przeciwko! To dla mnie ważny fakt, bo poświadcza, że to nie jest prowokacja, żart, mający na celu wsadzenie kijaszka w mrowisko zniecierpliwionych konkursowiczów, zastanawiających się, "dlaczego ich zajefajny tekst nie wygrał i że to na pewno DOWÓD, że wszystko to jest jedna wielka ustawka, a w ogóle, to oni losują!" emotka Screen z powiadomieniem o nagrodzeniu jest dla mnie - Dzidzi Piernik - CENNIEJSZY, niż wpis tekstowy, "literkami na ekranie" w rodzaju GŁÓWNA W KONKURSIE X (i teraz gryźcie się w brodę biedaki, czy to prawda, czy robię sobie jaja).

No sorry, co ludź, to zdanie. Takie jest moje. Howgh!

Dopiero co pisałeś, że umieszczanie niektórych zdjęć nagród jest zabawne, a teraz sam umieszczasz zdjęcie kartonu od wygranego roweru emotka

cb656

#7108829 Napisano: 14.07.2023 13:14:00
adamo86 napisał(a):

Dopiero co pisałeś, że umieszczanie niektórych zdjęć nagród jest zabawne, a teraz sam umieszczasz zdjęcie kartonu od wygranego roweru emotka

A to nie wiesz, że kobieta (Dzidzia Piernik) zmienną jest?! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
1 radosna 0

cb656

#7130949 Napisano: 13.10.2023 17:18:15
pionas od dawna marzy mi się pewna funkcjonalność związana z dodanymi do bazy konkursami, ech... emotka
Dziś zdecydowałem się ubrać w słowa swą koncepcję. emotka

Chciałbym, aby Użytkownik portalu mógł uhonorować osoby dodające konkurs do bazy. Tak po prostu, za to, że tej osobie się chce, za to, że robi to solidnie, za to że konkurs uważam za szczególnie atrakcyjny czy wartościowy. Nieważne za co. Choćby za to, że lubię tego Użytkownika i przy okazji chcę Mu nieba przychylić. emotka

Jakby to miało działać? Ano przy opisie konkursu mamy obecnie zakładki:


...chodzi mi o to, że gdyby dodać tam opcję "DOCEŃ (Zgłaszającego)" i gdyby ktoś tam kliknął, to na koncie osoby, która dodała ten konkretny konkurs do bazy, pojawiałyby się bonusy. JAKIEŚ. Nieważne na razie co to by było, dajmy na to (wstępnie rzucam pomysł), że byłyby to jakieś wirtualne punkty, które sam zainteresowany mógłby w przyszłości wymienić na jakieś korzyści. Dajmy na to - skończył mu się czas dostępu do pewnych wątków, to proszę bardzo - wymieniam punkty na kolejnych 30 dni dostępu. Czy jakoś tak. emotka
To może być COKOLWIEK!
Ale naprawdę uważam, że WARTO i NALEŻY promować tych, którzy się starają!

...bo Oni to robią tak samo jak Ty, Adrian - tu aż prosi się cytat z wcześniejszych wypowiedzi Szefa emotka

...robią to BEZINTERESOWNIE I ZA DARMO!

edit: podkreślam, że chodzi o naprawdę NIEKTÓRE konkursy - te szczególnie fajne. Bynajmniej nie "wszystkie, jak leci"!
Byłaby to poniekąd także forma oceniania danego konkursu przez społeczność, coś w rodzaju rankingu, ilość gwiazdek czy jak by tego nie nazwać. Obecna ocena w postaci "najpopularniejsze" (czyli najczęściej czytane) jakoś mnie kurka nie przekonuje, że to konkurs wybitny, bo może to być totalne dno, a ilość otworzeń strony może wynikać z ciekawości wywołanej szeptaną propaganda ("ty widziałeś, jaki gniot się pojawił w bazie? Zenua...") emotka

emotka
To tyle, co miałbym do powiedzenia. A teraz chciałbym przeczytać, co sądzą o tym pomyśle inni. emotka
1 pioge7 0

pionas

#7131291 Napisano: 15.10.2023 21:09:28
cb656 napisał(a):

pionas od dawna marzy mi się pewna funkcjonalność związana z dodanymi do bazy konkursami, ech... emotka
Dziś zdecydowałem się ubrać w słowa swą koncepcję. emotka

Chciałbym, aby Użytkownik portalu mógł uhonorować osoby dodające konkurs do bazy. Tak po prostu, za to, że tej osobie się chce, za to, że robi to solidnie, za to że konkurs uważam za szczególnie atrakcyjny czy wartościowy. Nieważne za co. Choćby za to, że lubię tego Użytkownika i przy okazji chcę Mu nieba przychylić. emotka

Jakby to miało działać? Ano przy opisie konkursu mamy obecnie zakładki:


...chodzi mi o to, że gdyby dodać tam opcję "DOCEŃ (Zgłaszającego)" i gdyby ktoś tam kliknął, to na koncie osoby, która dodała ten konkretny konkurs do bazy, pojawiałyby się bonusy. JAKIEŚ. Nieważne na razie co to by było, dajmy na to (wstępnie rzucam pomysł), że byłyby to jakieś wirtualne punkty, które sam zainteresowany mógłby w przyszłości wymienić na jakieś korzyści. Dajmy na to - skończył mu się czas dostępu do pewnych wątków, to proszę bardzo - wymieniam punkty na kolejnych 30 dni dostępu. Czy jakoś tak. emotka
To może być COKOLWIEK!
Ale naprawdę uważam, że WARTO i NALEŻY promować tych, którzy się starają!

...bo Oni to robią tak samo jak Ty, Adrian - tu aż prosi się cytat z wcześniejszych wypowiedzi Szefa emotka

...robią to BEZINTERESOWNIE I ZA DARMO!

edit: podkreślam, że chodzi o naprawdę NIEKTÓRE konkursy - te szczególnie fajne. Bynajmniej nie "wszystkie, jak leci"!
Byłaby to poniekąd także forma oceniania danego konkursu przez społeczność, coś w rodzaju rankingu, ilość gwiazdek czy jak by tego nie nazwać. Obecna ocena w postaci "najpopularniejsze" (czyli najczęściej czytane) jakoś mnie kurka nie przekonuje, że to konkurs wybitny, bo może to być totalne dno, a ilość otworzeń strony może wynikać z ciekawości wywołanej szeptaną propaganda ("ty widziałeś, jaki gniot się pojawił w bazie? Zenua...") emotka

emotka
To tyle, co miałbym do powiedzenia. A teraz chciałbym przeczytać, co sądzą o tym pomyśle inni. emotka

Cześć, tak na gorąco to nie jestem do końca przekonany, tzn. sam pomysł fajny, ale nie wiem jak to zrealizować, aby ocena była wiarygodna musiałbym nie dokonywać edycji treści, a czasami jest to tak nieczytelne że naniesienie poprawek jest konieczne, w takim wypadku musiałaby dojść opcja możliwości podejrzenia oryginalnego opisu co powoduje że baza rośnie nam 2 krotnie.
Jeśli chodzi o punkty i jakieś "nagrody" i chociażby dostęp do wątków na forum to tak naprawdę rozbudowa całego modułu.

Obecnie ciągle jestem bezdomny przez co mam ograniczony dostęp do komputera i nie mam nawet czasu nanieść poprawek w aplikacji na Androida a co dopiero wydewelopować kilka dziesiąt/set linijek kodu emotka

To takie moje obawy na teraz, ale pomysł interesujący emotka emotka

cb656

#7131765 Napisano: 17.10.2023 18:08:36
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Chciałbym, aby Użytkownik portalu mógł uhonorować osoby dodające konkurs do bazy. Tak po prostu, za to, że tej osobie się chce, za to, że robi to solidnie, za to że konkurs uważam za szczególnie atrakcyjny czy wartościowy ...chodzi mi o to, że gdyby dodać tam opcję "DOCEŃ (Zgłaszającego)" i gdyby ktoś tam kliknął, to na koncie osoby, która dodała ten konkretny konkurs do bazy, pojawiałyby się bonusy. JAKIEŚ. Nieważne na razie co to by było (...) To może być COKOLWIEK!
Ale naprawdę uważam, że WARTO i NALEŻY promować tych, którzy się starają!
podkreślam, że chodzi o naprawdę NIEKTÓRE konkursy - te szczególnie fajne. Bynajmniej nie "wszystkie, jak leci"!

...sam pomysł fajny, ale nie wiem jak to zrealizować, aby ocena była wiarygodna musiałbym nie dokonywać edycji treści, a czasami jest to tak nieczytelne że naniesienie poprawek jest konieczne, w takim wypadku musiałaby dojść opcja możliwości podejrzenia oryginalnego opisu co powoduje że baza rośnie nam 2 krotnie.
Jeśli chodzi o punkty i jakieś "nagrody" i chociażby dostęp do wątków na forum to tak naprawdę rozbudowa całego modułu.
To takie moje obawy na teraz, ale pomysł interesujący emotka emotka

No i fajnie. Wrzuciłem pomysł, ale nie pod hasłem "POTRZEBNE JUŻ, ZARAZ, NATYCHMIAST!", tylko jako wabik do szerszych przemyśleń organizacyjno-marketingowych emotka
0 0

pionas

#7131799 Napisano: 17.10.2023 22:29:53
Warto aby ktoś jeszcze wypowiedział się co o tym sądzi i może ma może inny pomysł emotka

P. S. O marketingu wiem tyle że istnieje emotka
1 cb656 0

notta

#7131800 Napisano: 17.10.2023 22:37:08
pionas napisał(a):

Warto aby ktoś jeszcze wypowiedział się co o tym sądzi i może ma może inny pomysł emotka

P. S. O marketingu wiem tyle że istnieje emotka

Jak dla mnie spoko idea emotka . Ja bym mogła zaproponować od siebie że sami użytkownicy mogą stworzyć taki bonusowy wątek na zasadzie, że jeśli mam np. 20 paragonów na loterię tigera czy coś to mogę oddać całość, część, kilka czy nawet jeden do puli bonusów dla tych aktywnych. Osoba aktywna sama by decydowała czy chce taki bonus czy nie. To takie oddam za darmo, ale tylko dla tych zaangażowanych czy coś w ten deseń..
1 kimberly 0

asper01

#7140513 Napisano: 19.11.2023 15:29:44
Może fajnie by było dodać temat lub takie info przy dodawaniu konkursu/loterii, o tym, że można już wyrzucić paragony/kody/opakowania, bo minęły wszelkie terminy.