Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7172377 Napisano: 26.04.2024 09:02:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp

Nie ma już tego wyzwania dlatego brak kodu


Zgłoszenia są do dziś. Ja przed chwilą dopiero pobrałam kod .

U mnie już od środy nie było widać wyzwania

Wyzwania już nie było, bo zakupy były do 23.04, ale jak kupiłaś piwa w tym czasie to kod cały czas był dostępny, bo zgłoszenia były do 25.04. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7172172 Napisano: 25.04.2024 13:14:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nareszcie emotka  szkoła ma kasę, a ja mam wyciskarkę emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7172063 Napisano: 25.04.2024 00:45:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

W jakim celu organizator będzie w konkursie "NAJLEPSZY VIBE" w Groszkach, Lewiatanach (i innych wybranych sieciach) będzie selekcjonował zgłoszenia? Czy to będzie miało znaczenie przy ustalaniu rankingu (że na przykład kilka osób nagrodzą tych od sieci Gama, a ileś dla tych z Lewiatana, a jeszcze ileś nagród dla kupujących w Groszku) - nic nie widzę takiego w regulaminie.

Jak nie w regulaminie to gdzie ty to widzisz o jakiejs selekcji?
Reg.  Mowi o rankingu wg najlepszych czasow emotka

Pewnie chodzi o to, że w momencie wejścia na stronę wybierasz sklep, w którym dokonałeś zakupu i wtedy przenosi Cię na stronę dedykowaną temu sklepowi emotka  Odpowiadając fan-mandaryny według mnie nie ma to żadnego znaczenia. Może to tylko jakaś informacja dla nich w celach statystycznych. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7171607 Napisano: 23.04.2024 11:33:16 w Pelargos
katrin1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Szkoł dalej nie poinformowane, głosujący wybrani, ale nie poinformowani. Wszystko ma ruszyć w tym tygodniu... Ale jak nie to mamy dzwonić po długim weekendzie emotka emotka Agencją odpowiedzialną za informowanie pomimo zapisów regulaminowych nie jest Pelargos. Ta druga agencja widmo ma informować szkoły w tym tygodniu, o głosujących pan ma chyba mniejszą wiedzę, bo on jest osobą kontaktową do Szkoły na medal i chyba raczej strzelał, że też poinformują w tym tygodni niż faktycznie wiedział, że ma się to zadziać emotka Dzień na medal ogarnia ktoś inny, ale obstawiam, że wie tyle samo, co pan od szkół. Generalnie myślę, że po prostu musimy czekać. Mam poczucie, że bez względu na to, ile telefonów nie wykonanym i ilu maili nie napiszemy to nic nie przyspieszymy, bo to nie trafia do agencji, która powinna to ogarniać, a Pelargos ma mały wpływ na przyspieszenie tego terminu. Ja odpuszczam, czekam. W szkole jedynie przeproszę, powiem że nie mam zupełnie wpływu na to, kiedy wyjdzie oficjalna informacja, ale żeby byli spokojni, bo nagroda na pewno zostanie wydana. Może się to jedynie zadziać ciut później niż wcześniej.

Cos mi tu ściemą śmierdzi, wartość nagród ogromna, oby tylko szkoły i osoby głosujące zobaczyły w końcu te nagrody, bo zaczynam mieć wątpliwości emotka

Ja nie mam wątpliwości, że nagrody zostaną wydane. O to jestem spokojna. To za duże kwoty, za duża marka i za duża akcja, żeby takie coś przeszło bez echa. Jestem również przekonana, że nagrody dla głosujących będą. Te nagrody tam zawsze są wydawane, zawsze trafiają do
konkursowiczów, problemem jest tylko brak trzymania się terminów regulaminowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7171596 Napisano: 23.04.2024 10:57:57 w Pelargos
Szkoł dalej nie poinformowane, głosujący wybrani, ale nie poinformowani. Wszystko ma ruszyć w tym tygodniu... Ale jak nie to mamy dzwonić po długim weekendzie emotka emotka Agencją odpowiedzialną za informowanie pomimo zapisów regulaminowych nie jest Pelargos. Ta druga agencja widmo ma informować szkoły w tym tygodniu, o głosujących pan ma chyba mniejszą wiedzę, bo on jest osobą kontaktową do Szkoły na medal i chyba raczej strzelał, że też poinformują w tym tygodni niż faktycznie wiedział, że ma się to zadziać emotka Dzień na medal ogarnia ktoś inny, ale obstawiam, że wie tyle samo, co pan od szkół. Generalnie myślę, że po prostu musimy czekać. Mam poczucie, że bez względu na to, ile telefonów nie wykonanym i ilu maili nie napiszemy to nic nie przyspieszymy, bo to nie trafia do agencji, która powinna to ogarniać, a Pelargos ma mały wpływ na przyspieszenie tego terminu. Ja odpuszczam, czekam. W szkole jedynie przeproszę, powiem że nie mam zupełnie wpływu na to, kiedy wyjdzie oficjalna informacja, ale żeby byli spokojni, bo nagroda na pewno zostanie wydana. Może się to jedynie zadziać ciut później niż wcześniej. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7171536 Napisano: 22.04.2024 23:50:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi ze sklepem duka ? Wszędzie do wygrania te bony, mam ich już sporo a nie ma kompletnie nic do kupienia, 90% asortymentu jest niedostępne, a jak coś jest to albo strasznie drogie, albo jakiś bubel.

Też mnie to zastanawia. Już trzy razy przymierzałam się do zakupów za wygrany bon i nijak nie mogę skompletować koszyka. Wyświetl w wątku >>
1 domiqa 0

zielonaszpilka

#7171468 Napisano: 22.04.2024 18:53:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
mr_white no takiej wygranej nie można nie pogratulować:) piękna nagroda! Gratulacje emotka 🥳 🎉💪 Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7171355 Napisano: 22.04.2024 12:30:50 w Pelargos
U mnie „telefon nie odpowiada, proszę spróbować później” Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7171264 Napisano: 21.04.2024 22:38:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

Szpilko, ależ ja się zgadzam całkowicie w kwestii moderacji początkujących, pisałem o tym wcześniej! Chodzi mi jedynie o sytuację, z którą mamy do czynienia obecnie, póki pionas niecwdroży naszej prośby. Czyli: IGNOROWAĆ TROLLA! 
No nie powiesz mi, że zawsze musisz zareagować na czyjąś głupotę czy chamstwo? Wdając się w jakiekolwiek przepychanki z kimś takim niestety zniżamy się do jego poziomu, a nie o to chodzi. emotka

Absolutnie, ja reagować nie muszę, ba, nie mam nawet takiej potrzeby, ten człowiek jest mi zupełnie obojętny emotka  Tak jak robię ostrą selekcję konkursów, tak robię ostrą selekcję rzeczy, na które warto marnować czas i nerwy. On trafia do kategorii "rzeczy, które mnie nie interesują" emotka  Teraz jednak łapki w dół są o tyle skuteczne, że wywołują blokadę konta. W sumie teraz się waham czy dawać mu łapki w dół czy nie, bo jego posty mnie ani ziębią ani grzeją, ale im szybciej zostanie złapkowany tym szybciej zostanie zablokowany i tym samym forumowicze będą mogli skupić się na dyskusjach o tym, do czego wątki są przeznaczone, bez zbędnych dygresji. A ja lubię konkret i chciałabym wiedzieć tylko, co i gdzie ktoś wygrał, a nie co myśli o trollu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7171239 Napisano: 21.04.2024 19:28:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

Czyli ewidentnie widać, że Majkii jednak nie rozumie tego, co napisałem. Trudno. emotka

Byłoby najlepiej ignorować takie posty, ale nie przetłumaczysz. Wciąż pojawiają się osoby, które nie mogą powstrzymać się od dyskusji albo dania łapki w dół. I tak będzie cały czas. Nie ugadasz wszystkich, więc trzeba 🤡 zablokować systemowo emotka  Łapki teraz pomagają zrzucić kolejne konta z rowerka. Ale przydałaby się moderacja postów przez pierwszy okres i dodatkowo uważam, że założenie tutaj konta serio powinno być odrobinę trudniejsze niż wpisanie fikcyjnego maila i dowolnego loginu emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7171228 Napisano: 21.04.2024 16:22:43 w Paragony, które można już wyrzucić
KWIECIEŃ 2024
17.04. - Konkurs fotograficzny "To mi w smak" 
29.04. -  Loteria "NIVEA MEN - Rozegraj mecz o nagrody"
30.04. - loteria Majonez Winiary - Loteria audioteksowa "Inspiruj się i ruszaj po nagrody"
MAJ 2024
06.05. - Konkurs "Radość kwtnie z Jacobs" Intermarche
10.05. - https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-grzeszki-na-wage-zlota-grzeski
13.05. - Loteria "Przebojowa Loteria Bonduelle"
13.05. - Loteria Nussbeisser 2023
15.05. - Konkurs "Odpowiednia dieta – z czym to się je?" Carrefour
20.05. - Loteria "Podróżuj w stronę słońca" (7days)
27.05. - Wielkamocna Loteria 2024 Tymbark
31.05. - Konkurs "Warka Energy 0,0% w Carrefour - 2024" 18+
31.05. -  Konkurs "SHEBA"
31.05. - Konkurs "Poczuj piłkarskie emocje z Heineken w Kaufland" 18+
CZERWIEC 2024
02.06. - Konkurs "Zgaduj, Zapamiętuj i Wygrywaj z Danio" Netto
03.06. - 
Konkurs "Listerine w Rossmann"
04.06 - https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-sledzikosc-lisner 
14.06. -  Loteria "Rexona EURO 2024" Biedronka
20.06. - Wiosenna loteria Silan! Biedronka
21.06. - Loteria "Wygraj wyjazd na X Games z Monster Energy"
25.06. - Wielka wiosenna loteria! (Persil, Perwoll, Silan, E... itd.)
28.06. - Wiosenna loteria Aquafresh
29.06. - 
Konkurs "Kup produkt Ariel i wygraj bilet na Igrzyska Olimpijskie" Biedronka
LIPIEC 2024
01.07. - Konkurs "Zostań mistrzem grilla w Carrefour" Kotlin
02.07. - Loteria "Wielkanocna promocja Wielkopolski!"
04.07. - Konkurs "Dobre dla Ciebie, dobre dla planety" Intermarche
07.07. - Loteria "Cocciné"
11.07. - https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-lap-szanse-i-graj-o-nagrody Nestle Xbox
14.07. - Konkurs "Magia emocji w filiżance herbaty" Adalbert’s Tea
14.07. - Konkurs "Wygraj Track Day z Monster" Circle K, 18+
15.07. - Loteria "Chupa Chups"
17.07. - Loteria Corega
19.07. - Konkurs "Wiosenne porządki" Kaufland
23.07 - Konkurs "NAJLEPSZY VIBE" Groszek, Euro Sklep, ABC, Lewiatan, Gama, Duży Ben, 18+ Capitan Jack
30.07. - Konkurs "Zostań mistrzem grilla" Carrefour
31.07. - 
Konkurs "Semilac BioColor" Rossmann
31.07. - Loteria "Lipton - Herbatki Owocowe"
31.07. - Konkurs "Zostań mistrzem grilla" Carrefour
SIERPIEŃ 2024   
01.08. - Konkurs "Wakacje jak marzenie z Lay's" Netto 
05.08. - Konkurs "Chcesz spróbować? Roleski!"
14.08. -  
Wielka loteria Olewnik
20.08. - Urodzinowa loteria Sephora!
23.08. - Loteria "Perfekcyjnie wygrywaj!"
26.08. -  Konkurs "Ogrodnik Roku 2024" Castorama
28.08. - Loteria "Jeżyki - JEŻ JE ZAWSZE i wszędzie"
30.08. - Konkurs "Majówka o jakiej marzysz" Kaufland (Air Wick, Bryza, Calgon...)  
30.08. - Konkurs "Zaszalej z 7Days" Lidl     
WRZESIEŃ 2024
04.09. -  Konkurs "Po prostu chrup i zamieszkaj na swoim 2023" (Prince Polo - paragony 09-12.2023)
09.09. -  Loteria "Tołpa - Odkryj swój wiosenny blask" Hebe
09.09. - Pyszna loteria Hochland
12.09. - Loteria "Heineken" 2024 (chociaż okres reklamacyjny trwa do 25.03.2025)
12.09. - Loteria "Browar Namysłów" 18
13.09. - Loteria "Wielkie wygrane z Zozole"
13.09. - Loteria "SmartCare - dbaj o siebie, oszczędzaj i wygrywaj"
16.09. - 
Loteria "Warka" 18+
17.09. - Loteria Felix 2024
20.09. - Konkurs "Wygrywaj z nadwrażliwością" (Elmex)
27.09. - Łaciata Loteria na prostych zasadach
30.09. - Konkurs "Duracell – zeskanuj i wygraj wyjazd na wyścig bolidów 2024"
30.09. - Kinder Loteria Radosny Dzień Dziecka
30.09. - Konkurs "Serwuj grilla po mistrzowsku" Intermarche
30.09. - Loteria "Captain Jack" 18+
30.09. - Loteria "Sięgnij po Roundup" OBI
30.09. - Loteria Crunchips
PAŹDZIERNIK 2024
04.10. - Loteria "Wiosną spotęguj swoje szanse" (Balcerzak)
04.10. - Mmmaxymalna Loteria Milka
11.10. - Loteria 27 Urodziny Castorama (kupony drukujące sie do loterii)
17.10. - Loteria "Desperados 2024" 18+ (kody i paragony)
31.10 - Hyperloteria Proste Historie (pizza - kod+paragon)
LISTOPAD 2024
25.11. - Loteria z Kamperem - Duda
GRUDZIEŃ 2024
04.12. - Loteria "Žatecký – Wygraj roczną pensję i wrzuć na luz" 18+
STYCZEŃ 2025
03.01. - Loteria "Oreo PAC-MAN"
KWIECIEŃ 2025
28.04. -  Loteria promocyjna Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7171110 Napisano: 20.04.2024 16:27:24 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Majkii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.

To też by się przydało, w sensie moderacja postów przez pierwszy miesiąc. Ale jednak obecnie zakładanie konta na ekonkach to 5 sekund. Jeśli masz założyć maila, kliknąć w link aktywacyjny, to robi się to już dużo więcej roboty emotka  to też powinno zmęczyć 🤡 Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7171094 Napisano: 20.04.2024 15:25:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7171038 Napisano: 20.04.2024 11:06:21 w Żabka
ktosiek1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Mi np. nie zaliczyło smaku Santo Libre, więc trzeba uważać

Bo nie ma go na liście emotka  niby dowolne capitany, ale z listy emotka

Bo zakupie się domyśliłam, dobrze ze tylko jeden taki kupiłam, ale niestety strona konkursowa wprowadza w błąd.

Taak, jak widzę „kup dowolne” to od razu włącza mi się czerwona lampka, bo zazwyczaj to oznacza „kup dowolne z listy”;) Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

zielonaszpilka

#7171011 Napisano: 20.04.2024 08:48:08 w Żabka
ktosiek1 napisał(a):

Mi np. nie zaliczyło smaku Santo Libre, więc trzeba uważać

Bo nie ma go na liście emotka  niby dowolne capitany, ale z listy emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7170966 Napisano: 19.04.2024 20:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Morganeczka napisał(a):

Ej wygrał ktoś coś z Hochland w tej edycji? Podobno rozdają codziennie thermomix i jak do tej pory nikt nic? szukałam na lupce bo się uparłam i kupuje nałogowo te serki i nic...

Tak, sesyjnie dzisiaj pisała o wygranej    Przy jednej, tak wartościowej bramce dziennie, nie licz na wiele wpisów.

byekitty dyskusje prowadzicie właśnie w mdw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7170955 Napisano: 19.04.2024 20:05:01 w Żabka
bonitta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A u mnie kody się nie pojawiły. Żapsy są, a kodów amid widu ani słychu. Jak mnie wpieniają te konkursy w Żabce:/

Spróbuj wylogować się i zalogować (wiem, pewnie już tak zrobiłaś) ale czasem oni potrzebują czasu, żeby dodać kody.

Dzięki za podpowiedź, bo nie próbowałam tego, zamykałam tylko aple i otwierałam ponownie, niestety ani wylogowanie ani zamykanie nie pomogło:( no nic, piszę do nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7170934 Napisano: 19.04.2024 18:56:17 w Żabka
A u mnie kody się nie pojawiły. Żapsy są, a kodów amid widu ani słychu. Jak mnie wpieniają te konkursy w Żabce:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7170796 Napisano: 19.04.2024 08:37:23 w Pelargos
katrin1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Rozmawiałam z panem z agencji Pelargos i tam jest jakiś dziwny myk z tym informowaniem. Za informowanie jest odpowiedzialna jakaś inna agencja, stąd te obsuwy. Oni sami nie wiedzą czemu to tyle trwa i stąd była ta informacja, że jak agencja nie poinformuje szkół dziś to
w poniedziałek będzie informował Pelargos. Powinni zadbać o jakiejś inne rozwiązanie kwestii informowania, bo w tym momencie obrywają oni, chociaż to chyba nie ich odpowiedzialno

Skoro tam takie zamieszanie to pewnie zwycięzców też wybierają na chybił trafił, coś czuję, że mogę się pożegnać z marzeniami o wyciskarce emotka

A ja mam wrażenie, że wybiera Pelargos, przekazuje listę maili do agencji odpowiedzialnej za informowanie i to tutaj proces się sypie. Według mnie leży informowanie. Do wyboru laureatów 
póki co nie mam zastrzeżeń emotka  Ktoś pisały, że pan z Pelargos powiedział, że nie ma listy laureatów z danymi, ma tylko
listę zwycięskich odpowiedzi i maile. Myślę, że dostęp do danych osobowych, które umieszcza się w profilu na tą agencja od informowania i wtedy w sensowną całość składają mi się te dziwne cząstkowe informacje, które udaje nam się uzyskać. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7170794 Napisano: 19.04.2024 08:27:06 w Pelargos
Rozmawiałam z panem z agencji Pelargos i tam jest jakiś dziwny myk z tym informowaniem. Za informowanie jest odpowiedzialna jakaś inna agencja, stąd te obsuwy. Oni sami nie wiedzą czemu to tyle trwa i stąd była ta informacja, że jak agencja nie poinformuje szkół dziś to
w poniedziałek będzie informował Pelargos. Powinni zadbać o jakiejś inne rozwiązanie kwestii informowania, bo w tym momencie obrywają oni, chociaż to chyba nie ich odpowiedzialność. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0