Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6817209 Napisano: 26.10.2021 13:21:03
Dodawanie komentarza z zaznaczeniem, że to wyniki konkursu skończyło się komunikatem błędu i wyniki nie zostały przepisane na forum. Ponadto próba dodania wyników wprost na forum zakończona niepowodzeniem. emotka https://www.e-kon...-wyniki?strona=3#odp (ostatnie dodane wyniki pochodzą sprzed weekendowej rewolucji, a potem cisza, jak na polu bitewnym po walce, tylko nieruchome ciała sztywnieją... emotka )



...a w tej niedoskonałej, pełnej błędów starej wersji strony takich jaj nie było emotka
1 brucee 0

ReneK

#6817215 Napisano: 26.10.2021 13:31:50
WEWNĘTRZNY BŁĄD SERWERA CHCĄC ODCZYTAĆ POWIADOMIENIA!emotka

cb656

#6817216 Napisano: 26.10.2021 13:37:10


Nie rozumiem tej dysproporcji... Komu potrzebna jest WIĘKSZA CZCIONKA (i to o kilka punktów) w cytowanym fragmencie w korespondencji PW?! emotka
Tekst cytowany - wielkimi bukwami, odpowiedź/reakcja - malutkimi literkami. Bezsens jakiś. emotka Skórka współczesna.
0 0

banka-manka

#6817219 Napisano: 26.10.2021 13:42:49
rene napisał(a):

WEWNĘTRZNY BŁĄD SERWERA CHCĄC ODCZYTAĆ POWIADOMIENIA!emotka

Mam tak od wczoraj. 
Najpierw nie było powiadomień, od wczoraj już są, ale nie idzie odczytać - ciagle błąd 500.
0 0

magdalena-chili

#6817241 Napisano: 26.10.2021 14:40:26
Czy w wersji nowoczesnej można prosić o dodanie do części "na skróty" tej części z ostatnimi wątkami na forum?
Korzystam z przeglądarki na telefonie, ale w laptopie chyba to samo... 
0 0

aleksandra008

#6817250 Napisano: 26.10.2021 15:06:44
Nie można odczytać powiadomienia, pokazuje cały czas wewnętrzny błąd serwerwa po kliknięciu.
0 0

cb656

#6817259 Napisano: 26.10.2021 15:29:19
Pojawia się nowe powiadomienie. Klikam i zonk. emotka
0 0

cb656

#6817264 Napisano: 26.10.2021 15:31:18
0 0

mia

#6817267 Napisano: 26.10.2021 15:37:11
  • Po dodaniu postu na ekranie wygląda, jakby post się nie dodał (nadal jest), w efekcie posty dodaję podwójnie i potem kasuję.
  • Wchodzę w wiadomości i jest ok. Wchodzę w powiadomienia i mam błąd.
  • Za każdym wejściem/logowaniem się uparcie wyłazi mi strona nowoczesna, którą zmieniam na tradycyjną. Przedtem tradycyjna jak raz ustawiłam, była już stale.

banka-manka

#6817272 Napisano: 26.10.2021 15:55:19
magdalena-chili napisał(a):

Czy w wersji nowoczesnej można prosić o dodanie do części "na skróty" tej części z ostatnimi wątkami na forum? Korzystam z przeglądarki na telefonie, ale w laptopie chyba to samo... 

Chodzi Ci o taką podstronę:
https://www.e-konkursy.info/forum/ostatnio
0 0

fiona25

#6817290 Napisano: 26.10.2021 16:43:59
aleksandra008 napisał(a):

Nie można odczytać powiadomienia, pokazuje cały czas wewnętrzny błąd serwerwa po kliknięciu.

Myślałam,że tylko ja tak mam - najpierw nie mogłam się zalogować - musiałam zresetować hasło , teraz nie mogę odczytać powiadomień, w zapowiedziach też pustka ...coś się podziało  emotka

caramela

#6817306 Napisano: 26.10.2021 17:35:06
Lupka w rogu też nie działa. Szukam konkursu i wyskakuje "wewnętrzy błąd serwera" emotka
1 cb656 0

cb656

#6817312 Napisano: 26.10.2021 17:48:12
#bruce ale przecież pionas naciska na używanie skórki nowoczesnej, tradycyjna miała być zarzucona i nie rozwijana, wiec skoro w tej starej można było normalnie, to po kiego grzyba udziwniać w tej docelowej?!
1 brucee 0

ziolko

#6817321 Napisano: 26.10.2021 18:18:09
kumulacja napisał(a):

Mnie się bardzo podoba to, że dzidziapiernik zamieszcza takie malutkie print screeny emotka  emotka

Nie tylko ona... każdy, kto zamieszcza jakieś zdjęcie czy screena (ogólnie plik jpg), to dodaje taką kobyłę emotka
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#6817326 Napisano: 26.10.2021 18:36:49
banka-manka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy w wersji nowoczesnej można prosić o dodanie do części "na skróty" tej części z ostatnimi wątkami na forum? Korzystam z przeglądarki na telefonie, ale w laptopie chyba to samo... 

Chodzi Ci o taką podstronę:https://www.e-konkursy.info/forum/ostatnio

tak, o taką podstronę jak podałaś! emotka  a gdzie to znalazłaś?  emotka   emotka
1. na telefonie w przeglądarce to się niby otwiera, ale jak wychodzę z wątku, to nie ma tej zbiorczej podstrony, tylko cofam się do głównej, 
2. a na komputerze - tego w ogóle nie ma  - a nie chcę tracić czasu i scrollować strony głównej emotka  
0 0

cb656

#6817327 Napisano: 26.10.2021 18:39:23
ziolko napisał(a):

każdy, kto zamieszcza jakieś zdjęcie czy screena (ogólnie plik jpg), to dodaje taką kobyłę emotka

Jeśli wiesz, to podpowiedz, jak zmniejszyć rozmiar print screena dodawanego z poziomu przeglądarki w smartfonie, bo ja nie wiem.
Używając stacjonarnego peceta umiem to zrobić w programie graficznym, ale w smartfonie nie.
0 0

cb656

#6817330 Napisano: 26.10.2021 18:49:12
Linki wystają poza obszar forum. W dodatku te linki mają tragiczną postać, galimatias. emotka
0 0

pionas

#6817331 Napisano: 26.10.2021 18:57:36
dzidziapiernik napisał(a):

Zarówno w samym profilu użytkownika, jak i na forum, BŁĘDNIE podaje ilość dodanych konkursów (zaniżona wartość). emotka Do tego brak jest podlinkowania tej liczby do listy konkursów dodanych przez użytkownika.
Tak, wiem, to nudne emotka ale przypomnę, że w starej wersji to było emotka

zliczane są ale z opóźnieniem, zmieniłem system, powinno być szybciej

bruce napisał(a):

A podczas przeglądania prywatnych wiadomości jest nadal podział na otrzymane i wysłane?

nie
bruce napisał(a):

Przy Nowoczesnej nadal pojawia się całostronicowy komunikat o "Polityce prywatności", nawet przy ciągłym zalogowaniu i nie wylogowywaniu się.

nie wiem co się z tym dzieje, ciągle walczę emotka

doo napisał(a):

Znowu Notatki - przy okazji dziękuję za poprawienie sortowania. Obecnie widok ilości notatek jest chyba ograniczony, widać jakieś 20. I już myślałam, że najstarsze notatki przepadły, gdy usunęłam jakieś pięć z tych widocznych i okazało się, że na ich miejsce wskoczyły te starsze. One gdzieś tam są ukryte, ale nie mam do konkretnej notatki dostępu w każdej chwili, tak jak to było wcześniej. Muszę coś usunąć, żeby dokopać się do najwcześniejszych. Przydałaby się jakaś numeracja stron, albo przewijanie w dół, ale tak, by stale mieć dostęp do każdej napisanej przez siebie notatki.

zwiększyłem limit notatek na stronie, docelowo (jak pozałatwiam resztę tematów) będzie stronnicowanie

bruce napisał(a):

Nadal brak powiadomień.

jakich powiadomień?

misiapysiamisia napisał(a):

Nie wiem czy innym się też tak wyświetla, ale kiedyś w powiadomieniach wyświetlał mi sie temat do którego miałam powiadomienia i po kliknięciu przewijało do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości. Obecnie powiadomień mam setki bo każdy post w każdym temacie to osobne powiadomienie i przeczytanie całego tematu nie odhacza przeczytanych postów. Można wrócić do starego trybu jakoś?

pracuję nad grupowaniem, aby było 1 powiadomienie z pierwszą wiadomością

dzidziapiernik napisał(a):

Dodawanie komentarza z zaznaczeniem, że to wyniki konkursu skończyło się komunikatem błędu i wyniki nie zostały przepisane na forum. Ponadto próba dodania wyników wprost na forum zakończona niepowodzeniem. emotka https://www.e-kon...-wyniki?strona=3#odp (ostatnie dodane wyniki pochodzą sprzed weekendowej rewolucji, a potem cisza, jak na polu bitewnym po walce, tylko nieruchome ciała sztywnieją... emotka )

...a w tej niedoskonałej, pełnej błędów starej wersji strony takich jaj nie było emotka

ale starej nie ma i nie będzie emotka w sumie tej też może nie być emotka
błąd poprawiony

dzidziapiernik napisał(a):

Nie rozumiem tej dysproporcji... Komu potrzebna jest WIĘKSZA CZCIONKA (i to o kilka punktów) w cytowanym fragmencie w korespondencji PW?! emotka
Tekst cytowany - wielkimi bukwami, odpowiedź/reakcja - malutkimi literkami. Bezsens jakiś. emotka Skórka współczesna.

nie rozumiem kto cytuje wiadomość w prywatnej wiadomości emotka

magdalena-chili napisał(a):

Czy w wersji nowoczesnej można prosić o dodanie do części "na skróty" tej części z ostatnimi wątkami na forum? Korzystam z przeglądarki na telefonie, ale w laptopie chyba to samo...


to jest tylko w małych rozdzielczościach ekranu


podsumowując dziwi mnie to że tylko jedna osoba poprosiła na priv o dane do wersji testowej, a wystarczyło wejść zobaczyć przetestować i napisać co się nie podoba albo co nie działa emotka
2 ajaxa, cb656 0

cb656

#6817337 Napisano: 26.10.2021 19:22:35
pionas napisał(a):

nie rozumiem kto cytuje wiadomość w prywatnej wiadomości

Nie rozumiem, kto umieszcza narzędzie do cytowania w wiadomościach, a potem się dziwi, że ktoś z tego narzędzia korzysta... emotka (wyjaśniam dla dociekliwych: czasem odnoszę się do jakiegoś fragmentu z innych źródeł, wtedy aż się prosi, by użyć takiego formatowania).

pionas napisał(a):

starej (wersji strony) nie ma i nie będzie w sumie tej też może nie być

Groźbę pojąłem, wcale się nią nie przejmuję.  emotka emotka

Adrian, szacun - odwaliłeś kawał roboty. Napisałeś całą stronę od nowa, z użyciem najnowszego softu, który miał sobie radzić z niedoskonałościami starej wersji. emotka Problem w tym, że zgubiłeś gdzieś notatki o tej funkcjonalności, jaka w starej wersji została wywalczona z trudem i krok po kroku. Efekt? W nowej wersji powtarzasz te same niedoskonałości, jakie maiła stara wersja. No sukces jest połowiczny - pokazałeś, że można te same błędy uzyskać przy użyciu nowszego softu, ale raczej nie o to chodziło. emotka
0 0

kumulacja

#6817339 Napisano: 26.10.2021 19:40:29
Zaczęły szwankować kolory kropek przy konkursach w starej wersji e-konków.
Zaznaczam na zielono, a potem znowu są czerwone.
1 cb656 0