Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

as32572

#7072899 Napisano: 06.01.2023 09:53:10
pikawka napisał(a):

gosia112a napisał(a):

Czy też czujecie że jesteście uzależnieni od tego forum?;) kilka razy dziennie muszę tu zajrzeć 

Ja to samo emotka  

Ja też, dlatego stwierdziłam,że szukam pomysłu na nowe hobby, najlepiej takie wymagające wyjścia z domu. Takie postanowienie noworoczne emotka

sabaka

#7072904 Napisano: 06.01.2023 10:35:43
as32572 napisał(a):

pikawka napisał(a):

gosia112a napisał(a):

Czy też czujecie że jesteście uzależnieni od tego forum?;) kilka razy dziennie muszę tu zajrzeć 

Ja to samo emotka  

Ja też, dlatego stwierdziłam,że szukam pomysłu na nowe hobby, najlepiej takie wymagające wyjścia z domu. Takie postanowienie noworoczne emotka

I ja... Mniej odświeżania, więcej czegoś bardziej produktywnego. Mam zamiar się trochę porozwijać artystycznie, nauczyć się, nawet sobie wyzwanie całoroczne zrobiłam na TikToku. Tylko, że przy dziecku łatwiej zajrzeć w telefon niż się rozkładać z jakimiś farbami, itp...
Niech już to lato przyjdzie, to się będzie coś robić wiecznie na dworzu i będzie łatwiej zostawić telefon 😉

agakaz2

#7072907 Napisano: 06.01.2023 11:01:21
gosia112a napisał(a):

Czy też czujecie że jesteście uzależnieni od tego forum?;) kilka razy dziennie muszę tu zajrzeć 

uzależnieni to nie ale lubię tu zaglądać. ja potrafię się wyłączyć w wigilię cały dzień wytrzymałam bez neta. 
0 0

Gość: koszalek

#7072943 Napisano: 06.01.2023 16:07:49
Gdy mam problemy z "inspiracją" to się zastanawiam ile czasu zajmuje innym napisanie odpowiedzi konkursowej, która coś wygrywa. Jeśli chcecie się podzielić to piszcie:D Przedział na pewno będzie szeroki od kilku minut do paru dni.
0 0

jagodzianka

#7072947 Napisano: 06.01.2023 16:29:38
A różnie z ta wena bywa, czasem temat pasuje czasem totalnie nie wiem jak mam odpowiedzieć na pytanie żeby było jakoś kreatywnie, kilka razu miałam jakieś takie przebłyski ze w moment super tekst wpadł , czasem pisze kilka dni , czasem w ogóle nie mogę się zabrać , czasem potrafię wyskoczyć spod prysznica aby zapisac wymyślone zdanie . 

margobb

#7072948 Napisano: 06.01.2023 16:33:04
koszalek napisał(a):

Gdy mam problemy z "inspiracją" to się zastanawiam ile czasu zajmuje innym napisanie odpowiedzi konkursowej, która coś wygrywa. Jeśli chcecie się podzielić to piszcie:D Przedział na pewno będzie szeroki od kilku minut do paru dni.

Maksimum 30 minut przy długich odpowiedziach, 
Średnio do 10 minut emotka

pioge7

#7072949 Napisano: 06.01.2023 16:33:15
koszalek napisał(a):

Gdy mam problemy z "inspiracją" to się zastanawiam ile czasu zajmuje innym napisanie odpowiedzi konkursowej, która coś wygrywa. Jeśli chcecie się podzielić to piszcie:D Przedział na pewno będzie szeroki od kilku minut do paru dni.

różnie, zależy to od wielu czynników.
Ilość znaków, pytanie, temat... itp.
Jeśli można wymyślić więcej jak 160 znaków, to dla mnie jest lepiej, bo można coś więcej wymyślić, a nie zamykać się w 160 znakach. Jeśli pytanie jest wymagające, to jest ciężej. Jak wpadnie pomysł, to potem leci... Czasem wystarczy 5 minut, a czasem i 2 godziny. Jeśli w 2 godziny się nie wyrobię z danym pytaniem, to już piszę, co mi ślina na język przyniesie, żeby tylko odstawić konkurs w zapomnienie.
Różny skutek, czasem na 3 odp. wygrywają wszystkie, a czasem nic. Także z tym różnie bywa emotka
2 sabaka, basiag 0

cb656

#7072952 Napisano: 06.01.2023 16:50:22
To może jeszcze w kwestii inspiracji i inwencji twórczej... emotka
Urzekł mnie rozmach tego projektu emotka emotka
https://www.insta...?igshid=YmMyMTA2M2Y=

brucee

#7073070 Napisano: 07.01.2023 19:15:02
cb656 napisał(a):

To może jeszcze w kwestii inspiracji i inwencji twórczej... emotka
Urzekł mnie rozmach tego projektu emotka emotka
https://www.insta...?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Przypomina "Powrót do przyszłości", ale jest genialniejszeemotka
1 cb656 0

ludzka_istota

#7073109 Napisano: 08.01.2023 10:31:44
Zapraszam na urodzinową imprezę - kończę dziś osiemnaście forumowych lat!!! Balujemy!!!emotka emotka emotka emotka

psotka

#7073125 Napisano: 08.01.2023 13:32:21
Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 
0 0

nanajka81

#7073135 Napisano: 08.01.2023 14:25:19
psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

jaką masz antenę? bo powinno się podłączyć antena do dekodera a dekoder do tv. Główne pytanie: kupiłaś dekoder bo masz stary telewizor?

psotka

#7073149 Napisano: 08.01.2023 17:01:21
nanajka81 napisał(a):

psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

jaką masz antenę? bo powinno się podłączyć antena do dekodera a dekoder do tv. Główne pytanie: kupiłaś dekoder bo masz stary telewizor?

Antena wewnetrzna. Telewizor nowy plaski. Podlaczone tak: antena do dekodera, a dekoder do tv kablem hdmi. Nic nie znalazlo
0 0

synk

#7073153 Napisano: 08.01.2023 17:42:50
psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

Nigdy nie miałem dekodera, ale to może w dekoderze należy wyszukać kanały a nie w TV?

cb656

#7073154 Napisano: 08.01.2023 17:46:23
psotka napisał(a):

Antena wewnetrzna. Telewizor nowy plaski. Podlaczone tak: antena do dekodera, a dekoder do tv kablem hdmi. Nic nie znalazlo


Zasadnicze pytanie... wybacz wścibstwo, ale tyle razy już to robiłem u sąsiadów, bo popełniali ten sam błąd   emotka
Czy w telewizorze wybrałaś jako źródło sygnału właściwe wejście HDMI? Z reguły jest ich kilka, a przecież dekoder jest podpięty tylko do jednego...

Mówiąc inaczej - czy telewizor "widzi" dekoder? Co się pojawia na ekranie?
No i khy, khy...  emotka Czy dekoder jest włączony? Baterie w pilocie są włożone prawidłowo? Dekoder jakoś reaguje na pilota? Pojawia się na ekranie menu strojenia?
Wspomniałaś wcześniej, że sygnał z anteny był słaby, hm... Zakładam, że nie masz zwarcia w kablu antenowym?

edit: jak pisze synk powyżej - to jest oczywista oczywistość, zakładam psotko, że to wiesz?
Programów musisz szukać w dekoderze, nie w telewizorze. Dekoder jest po to dodany, by zamieniał nowszy sygnał (nieczytelny dla starego TV) na obraz o dźwięk, który posyłasz na ekran przez HDMI.
To po prostu dekoder pełni rolę telewizora, a TV jest tylko ekranem, monitorem do wyświetlania tego obrazu.

nanajka81

#7073161 Napisano: 08.01.2023 20:00:00
psotka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

jaką masz antenę? bo powinno się podłączyć antena do dekodera a dekoder do tv. Główne pytanie: kupiłaś dekoder bo masz stary telewizor?

Antena wewnetrzna. Telewizor nowy plaski. Podlaczone tak: antena do dekodera, a dekoder do tv kablem hdmi. Nic nie znalazlo

Ale jak masz nowy telewizor to po co ci dekoder? Przecież w nowych telewizorach jest on wbudowany...
1 alexmusic 0

agusiac87

#7073416 Napisano: 09.01.2023 21:57:27
Drodzy Forumowicze

Możecie mi podpowiedzieć  w jakiej sieci wyjdzie najtaniej utrzymanie numeru?
Zależy mi na tym, bym mogla doładować w razie potrzeby, a nie specjalnie po to, żeby utrzymać ważność konta, jeśli takie coś wogóle jeszcze dzisiaj istnieje...
0 0

dany-duszek

#7073432 Napisano: 09.01.2023 23:18:03
agusiac87 napisał(a):

Drodzy Forumowicze

Możecie mi podpowiedzieć  w jakiej sieci wyjdzie najtaniej utrzymanie numeru?
Zależy mi na tym, bym mogla doładować w razie potrzeby, a nie specjalnie po to, żeby utrzymać ważność konta, jeśli takie coś wogóle jeszcze dzisiaj istnieje...

na dzień dzisiejszy lajt i nju mobile. W lajt mobile wystarczy raz na pół roku doładować za 1zł. A w nju mobile trzeba odpisywać na sms aby numer utrzymać.
0 0

slomkab

#7073478 Napisano: 10.01.2023 10:10:14
A ja tak z innej beczki czy jest ktoś kto
mial może usuwana narośl kostną z nogi? Mam kilka pytań 
0 0

agusiac87

#7073563 Napisano: 10.01.2023 14:25:47
dany-duszek napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Drodzy Forumowicze

Możecie mi podpowiedzieć  w jakiej sieci wyjdzie najtaniej utrzymanie numeru?
Zależy mi na tym, bym mogla doładować w razie potrzeby, a nie specjalnie po to, żeby utrzymać ważność konta, jeśli takie coś wogóle jeszcze dzisiaj istnieje...

na dzień dzisiejszy lajt i nju mobile. W lajt mobile wystarczy raz na pół roku doładować za 1zł. A w nju mobile trzeba odpisywać na sms aby numer utrzymać.

Dziękuję za odpowiedź.

a czy u tych operatorow sms od organizatorów konkursów przychodzą bez problemu?
0 0