Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7172037 Napisano: 24.04.2024 21:05:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

Raczej chodzi o jak największą liczbę transakcji (=więcej losów w losowaniu), a póki nie wprowadzą jakiejś dolnej granicy, to będą wygrywać tacy wytrwali, którzy będą sobie blikować wszystkie oszczędności z konta na konto po 1 groszu emotka

no chyba nie, bo transakcja minimum to 1zł. Wyświetl w wątku >>
2 rufus, anaesth 0

dany-duszek

#7172036 Napisano: 24.04.2024 21:04:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

a tam nie jest nadal ze trzeba trafić w bramkę aby wygrać? Czyli zrobić zakupy po czasie otwarcia bramki?

PS. Sprawdziłem i tak są to bramki

na każdy dzień przypadający na okres objęty losowaniem, wynikający z Kalendarza Losowań, Organizator
wylosuje 5000 (pięć tysięcy) szczęśliwych godzin w formacie godzina:minuta:sekunda: jedna dziesiąta
sekundy

Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

dany-duszek

#7171982 Napisano: 24.04.2024 17:26:09 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria "BLIKOMANIA"

Wyniki dostępne tutaj: https://www.blikomania.pl/

Wyniki za 15.04 do 21.04 Wyświetl w wątku >>
1 leniuszka 0

dany-duszek

#7170993 Napisano: 19.04.2024 22:48:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Jak długo czekaliście na blka z chupa chups?

ale tam blika nie ma do wygrania. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7169211 Napisano: 11.04.2024 22:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

samuraj napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy też tak macie.w konkursie Winiary mimo , wyraźnego zdjęcia paragonu? Czy tylko ja MMA to "szczęści

Powtórz kilka razy i wskoczy emotka

 No nie chi..chu..nie wskakuje 😤🤔 już teraz Ace cierpliwość do tej loterii.

ale po wybraniu zdjęcia, musisz poczekać chwilę jak się załaduję zdjęcie, dopiero potem należy przejść dalej. Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

dany-duszek

#7168520 Napisano: 08.04.2024 11:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katee14 napisał(a):

Pytanie czy w loterii Reksona Biedronka moge wysłać paragon, na ktorym jest jeden +jeden graris? I czy jeden dezodorant reksona musi być męski?

wydaje mi się ze jak kupisz dwa różne zapachy to rabat będzie na obydwóch po 50% Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7168512 Napisano: 08.04.2024 11:32:44 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go.

Tylko po prostu wychodząc ze sklepu bez podejścia do kasy, to czułabym się jak złodziej. Nie wiem, mam podejść do kasy i powiedzieć, że zakupy zrobione przez GO? Jakoś nie umiem sobie tego poukładać emotka  a wygodne jest dla mnie płacenie przez google pay, bo tam 2 kliknięcia i można nabijać kolejny paragon. Co przy kasie zwykłej generuje problemy emotka

Ja normalnoe wychodzę, nikomu się nie tłumaczę emotka  Widzą, że skanuję, widzą, że chodzę z telefonem. Zakładam, że mają jakiś system monitoringu czy informowania o tym, że ktoś robi zakupy z Rossmann go. W regulaminie korzystania z Rossmann Go nie ma nigdzie informacji, że mam się komukolwiek meldować  emotka  więc nie zamierzam tego robić. Wydaje mi się, że w dużej części Rossmannów jest ochrona. W razie czego wyjdą i mnie sprawdzą. Nie  Mam z tym problemu emotka

Edit. Ale jak robisz zakupy na kilka paragonów to rzeczywiście może to dziwnie wyglądać emotka  Też bym chyba skanowała wtedy przy kasie emotka

jak mi wiadomo to kasjerka ma na kasie informację ze ktoś zapłacił w rossmann go, więc wie ze za chwilę ktoś wyjdzie ze sklepu bez płacenia przy kasie. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7168256 Napisano: 05.04.2024 17:38:22 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

tak, korzystam, jest 5% taniej jak się zapłaci w aplikacji i nie trzeba stawać w kolejce, a faktura imienna jest do pobrania w aplikacji po kilku godzinach. A płatność może być kodem blik więc jest bezpieczne tym sposobem bo tylko za te 1 zakupy pobierze, jeśli podepniesz kartę to już może być niebezpieczne, bo za każde zakupy będzie pobierało. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

dany-duszek

#7167939 Napisano: 04.04.2024 11:16:34 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
antylopia napisał(a):

Gdzie kupujecie Liptony?
W biedrze i stokrotce herbatki  owocowe są za ponad 10złemotka

przecież w biedronce są za 5zł jak kupisz 2szt https://www.biedr...ki-lipton-20-torebek
czy może te piramidki nie są traktowane jako owocowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7167784 Napisano: 03.04.2024 12:32:33 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Czym się sugerował smolar nie dając re-captchy w milce? Może ktoś mi podpowie emotka

przecież jest re-captch tylko inny niż zawsze był u nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7167480 Napisano: 01.04.2024 14:58:56 w Żabka
zuziczeq napisał(a):

Kojarzycie jaki smak mają te mistery tigery? Co wybraliście w formularzu?

w pierwszym jest pierwszy smak z listy, a w drugim jest drugi smak z listy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7166776 Napisano: 27.03.2024 12:01:19 w Żabka
Emememe napisał(a):

W aplikacji w aktualnych wyzwaniach wyświetla się info o konkursie Jim Beam, ale nie mogę znaleźć go w apce, ktoś coś ma? emotka  

u mnie jest w strefie alkoholi Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7166238 Napisano: 24.03.2024 15:59:04 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

Tak sobie o tym ostatnio myślałam, że Lidl w tej całej wojnie mógłby to wykorzystać i na swoich normalnych paragonach napisać: "My nie marnujemy papieru. Zależy nam na ludziach i na środowisku". Czy coś w ten deseń emotka

emotka emotka emotka emotka
Nie pogniewasz się, jeśli wykorzystam ten pomysł i zaproponuję im to wprost, napiszę o tym do LIDLA? emotka

Ależ! Raczej mi to schlebia :*

ale przecież Lidl też drukuję sobie reklamę loterii lidla na paragonie, fakt jest krótszy informacja ale tez marnuję paragon. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7166237 Napisano: 24.03.2024 15:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy lody biorą udział w loterii Oreo? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7166145 Napisano: 23.03.2024 23:43:56 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
emi napisał(a):

nataliii napisał(a):

andii napisał(a):

Hejo Ludziki. 🤗 A z Viledy co najtaniej wychodzi?

U mnie szufelka i szczotka 20zl

Ściereczka - 11 zł

jutro ma być promocja na artykuły przemysłowe itp. jak się kupi 6szt to wszystkie 60% taniej, więc vileda też powinna wchodzić.


https://cdn.biedr...A_o7foz9lwx8_6x3.jpg Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

dany-duszek

#7165422 Napisano: 19.03.2024 20:45:43 w WC - rozmowy o wszystkim
fragles napisał(a):

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak odblokować sms-y Premium w sieci Nju?
Mam na koncie pieniądze, ważność bezterminowa, mam założone konto na Nju, tam odblokowałem, nie zadziałało. Dzwoniłem na infolinię, kobieta potwierdziła, że odblokowane, zwiększyła limit na sms-y premium, miał zadziałać i dalej nic...

spróbuj ściągnąć ustawienia smsów od nju, bo pewnie numer w centrum sms jest inny i dlatego nie wysyła smsów.



  • Jakie są poprawne ustawienia SMS?
    • Centrum SMS +48501200777
    • Wiadomości wysyłane jako Tekst
    • Czas ważności SMS jako Maksimum
    • Użyj GPRS – Nie.

https://www.njumo...ms-i-sms-w-telefonie Wyświetl w wątku >>
2 fragles, cb656 0

dany-duszek

#7165024 Napisano: 17.03.2024 22:22:42 w SZUKAM....
bajm napisał(a):

Mam telefon na abonament i w niektórych miesiącach brakuje mi internetu. W salonach proponują mi dodatkowy abonament. Podobno jest jakaś karta tylko do internetu, gdzie pieniądze nie przepadają, ktoś z Was wie o co chodzi?

tu nie chodzi o lejek do internetu? gdzie po przekroczeniu GB internet spada do najmniejszej prędkości ze prawie nie można go używać, ale pieniądze nie ruszy za korzystanie internetu do końca trwania pakietu. Nie wiem ile potrzebujesz internetu ale za 20zł masz 50gb na miesiąc w ofercie Heyah czyli na nadajnikach t-mobile https://www.heyah...ah01/oferta-internet Jak 50gb to za mało to możesz kupić nju mobile 100gb na start za 29zł miesiąc, a po pół roku powiększy się ilość do 200gb co miesiąc, a po roku 250gb i za dwa lata 300gb. Tutaj nadajniki orange. https://www.njumo...BwE&gclsrc=aw.ds Wyświetl w wątku >>
2 cb656, bajm 0

dany-duszek

#7164897 Napisano: 16.03.2024 14:48:42 w Giełda Kodów ; )
Posiadam kod rabatowy do ikea 50zł przy zakupach za min 150zł do końca miesiąca, zamienię na kody coca cola lub kinley Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7164223 Napisano: 13.03.2024 15:30:57 w Avanti
sasaaabp napisał(a):

to teraz 4 paczki Lay's w Żabce mogą kosztować nawet około 30 zł emotka w dodatku dają 4000 zł kieszonkowego, zawsze było 5000 zł, chyba uznali, że na lot do Londynu nie potrzeba aż 5k hmmm

jest w promocji i cena wychodzi 28zł za 4szt. 6,99zł/szt przy zakupię 2 szt.

A w sklepach które dopiero powstały przez pierwsze 6 dni są w cenie 5,99zł/szt Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7160304 Napisano: 21.02.2024 10:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryz napisał(a):

Czy komuś udało się wstrzelić w otwarte zwroty bonduelle? Nie ważne, o której godzinie wejdę, zawsze pula na dziś wyczerpana
https://www.zyskajnastraczkach.pl/

pula się odnawia o 24:00, oraz gdy trwa weryfikacja i zostanie zweryfikowana negatywnie, ale wtedy tylko kilka szt wraca. Wyświetl w wątku >>
1 fryz 0