Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#6856370 Napisano: 28.04.2022 18:25:24 w Kupię...
Chętnie kupię kody Żywiec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6846229 Napisano: 23.02.2022 10:10:50 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto brał udział w konkursie Wedel Carrefour przez sms, czy tam są zwrotki? Dzisiaj wysłałam i nic nie przyszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6846226 Napisano: 23.02.2022 09:56:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wysyłał dzisiaj na Wedel Carrefour? Posłałam, ale nie mam zwrotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6792795 Napisano: 04.07.2021 10:44:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
malenka89 napisał(a):

Wybiera się ktoś na otwarcie Mandorii ? Mam 1 wolny bilet na 8 lipca.

ciągle aktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6792575 Napisano: 02.07.2021 15:35:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wybiera się ktoś na otwarcie Mandorii ? Mam 1 wolny bilet na 8 lipca. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6760317 Napisano: 22.01.2021 12:14:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej emotka  Założyliśmy z mężem instagrama o grach planszowych, dopiero raczkujemy, ale może ktoś zechce nas dodać do obserwowanych? emotka  
https://www.insta.../mepel_na_planszy/  dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6745571 Napisano: 19.11.2020 11:55:00 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto posiada fotel muszelka, coś takiego https://www.york-meble.pl/fotele-tapicerowane/fotel-muszelka-amorinito-od-reki-.html i napisze mi czy on jest faktycznie tak wygodny? emotka  Wiem, że to kwestia indywidualna, ale może ktoś doradzi. Teraz sklepy pozamykane, a ja już dawno chciałam sobie taki sprawić, będzie mi idealnie pasował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6744163 Napisano: 14.11.2020 17:31:13 w Zakupy na konkursy - usługi
Szukam kogoś kto będzie dziś bądź w poniedziałek w Intermarche emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6684630 Napisano: 20.02.2020 18:48:49 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!
Można założyć np. skarbonkę e-konkursowiczów na siepomaga dla Kacperka  emotka  Można też wystawić niepotrzebne nagrody na licytacje.  Wiem, że tych dzieciaczków jest dużo więcej, ale Kacper póki co ma najmniej czasu. Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6684546 Napisano: 20.02.2020 14:23:11 w SZUKAM....
Gdzie najlepiej ubezpieczyć mieszkanie?  Jest tyle tych ofert, że nie wiem co mam wybrać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6684329 Napisano: 19.02.2020 17:30:32 w Pożegnanie Amif
AsanteSana dziękuję, zrobiłaś "kawał dobrej roboty"! Dziękuję też Bubbie oraz wszystkim, którzy się do nas dołączyli! Jesteście wielcy! Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6684264 Napisano: 19.02.2020 15:09:31 w Pożegnanie Amif
sarenka napisał(a):

bubba napisał(a):

Bardzo się cieszę, że Wam się wieniec podoba. Połączenie tych kolorów sprawiło, że się szczerze wzruszyłam na jego widok (a jestem osobą dość twardą). Zapewniam Was, że na żywo wygląda jeszcze bardziej elegancko i imponująco. Cieszę się, że mogłam pomóc i dziękuję wszystkim, którzy nawet symbolicznie i przez pamięć wzięli udział w ostatnim pożegnaniu Amif. 

Byłam na pogrzebie  i widziałam wieniec na żywo, bardzo ładny.
A osób, które przyszły pożegnać Renatę było mnóstwo.


Ciesze się, że ktoś od nas był. Wiem, że jeszcze kilka osób pojechało. Kwiaty na prawdę piękne. Niby to tylko kwiaty, ale sama na ich widok się wzruszyłam.


Późnym popołudniem damy znać jaka kwota została jak przyjdą ostatnie przelewy.  Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6683935 Napisano: 18.02.2020 10:39:43 w Pożegnanie Amif
Pieniążki można wpłacać do końca dnia, potem usuniemy numer konta. Wszystkim, którzy się dołączyli dziękujemy! Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6683793 Napisano: 17.02.2020 19:04:25 w Pożegnanie Amif
delvitto napisał(a):

moja cegiełka poszła, ale na te dane, co otrzymałam na pv, więc nie wiem, czy te xxx by przeszło, przy innej okazji przetestuję.


przy wpisaniu nicku Asantesana przechodzi bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#6683623 Napisano: 17.02.2020 11:47:13 w Pożegnanie Amif
olunka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kochani, mnie ręce opadły, poważnie. Jeśli ktoś chce przejąć inicjatywę, ja chętnie oddam pałeczkę i przeleję wpłacone pieniądze. Nie mogę siedzieć i czekać z założonymi rękami, ponieważ okaże się, że kwiaciarnia nie zrobi zamówienia na czas, a wiązanki nikt nie dostarczy na cmentarz. Bubba poszła na rekonesans do kwiaciarni, czekam na info od niej i jesteśmy umówione na wspólne wybranie. Jeśli ktoś chce to zrobić lepiej, zapraszam na priv, przeleję wpłacone pieniądze i mówię to z pełną powagą i szacunkiem.  

myślę, że ta dyskusja nie ma sensu, bo ile osob tyle zdań, zamierzeniem było kupić symboliczny wieniec dla Amif od e-konków, a reszte wpłacic na jakis cel dobroczynny, kto chce ten wpłaca, wpłaca ile chce, jesli ktoś nie kwiatów/wienca może sam wspomóc jakis cel z myślą o Amif, takie jest moje zdanie


Dokładnie...  za dużo osób żeby każdemu dogodzić. Kupujemy kwiaty, reszta na cel charytatywny.
Co do szarfy to będzie to prosty napis "Do zobaczenia Amif, przyjaciele z e-konków" bo też jest wiele sporów na ten temat, wiele pw. Zwykły, prosty napis, nie budzący żadnych kontrowersji. Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6683607 Napisano: 17.02.2020 11:21:36 w Pożegnanie Amif
ninakow7712 napisał(a):

joan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Tradycja nie zawsze jest dobra. 2 lata temu zmarła moja mam i ojczym i mimo, że byli wiekowi i "tradycyjni" nie chcieli marnotrawienia pieniędzy. Dlatego pieniądze przeznaczyliśmy na ratowanie serca malutkiej dziewczynki. Teraz dostajemy piękne e-maile z podziękowaniami za udaną operacje. Czyż to nie jest piękne niż jeden więcej wieniec? Tam ich będzie tak dużo(bo Reni była znaną osobą), że dla mnie on nie ma sensu. W każdym bądź razie ja od siebie przeznaczę znów jakąś kwotę na konkretne dziecko w imieniu Reni a nie na wieniec.


Nie mam nic do dodania, mogę się jedynie pod tym podpisać i tak samo postąpić. Widzę, że mamy podobny światopogląd.

mam takie samo podejście, ale skoro już się składamy na coś, co ma być pożegnaniem od nas, to może faktycznie symboliczna wiązanka, a nie wieniec? no a reszta dla kogoś, kto naprawdę pomocy potrzebuje.


tylko, że żadna kwiaciarnia nie zawiezie na pogrzeb symbolicznej wiązanki, a chętnego żeby iść osobiście nie ma. Dziewczyny się dowiedzą na miejscu w kwiaciarni jak sprawa wygląda i na pewno dadzą Wam znać. Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6683571 Napisano: 17.02.2020 10:51:47 w Pożegnanie Amif
Debatujemy właśnie z AsanteSana nad napisem na szarfie i czy może być "Żegnaj Amif - wygrywaj teraz w niebie! Przyjaciele z e-konków" (jeśli oczywiście się zmieści) czy macie inny pomysł?  Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6683533 Napisano: 17.02.2020 10:17:33 w Pożegnanie Amif
darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kochani, nie mam możliwości transportowych zawieźć sama wieniec, więc jeśli nie znajdzie się nikt chętny, mogę jutro sprawdzić poczty kwiatowe w Krakowie i warunki dostawy takiego wieńca. Ewentualnie jutro podam nr konta, pozostałą kwotę wpłacę na jakąś fundację związaną z onkologią. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto będzie mógł dotrzeć na miejsce osobiście z wieńcem. 

Bardzo by było dobrze, żeby jednak znalazły się 2 os by osobiście się pojawić i wysyłka pocztą nie była konieczna. 
Doświadczenie w dostarczaniu akurat na pogrzeb przez pocztę kwiatową moje oczy widziały.
To nie była wiązanka, wieniec, to był "motłoch z odpadów". Kwiaciarnia wykorzystała to że to pogrzeb, dużo kwiatów, "zniknie w tłumie". szkoda kasy i niesmaku i miny żałobników na pogrzebie...


Pewnie dużo zależy od kwiaciarni, ja akurat raz zamawiałam i wiązanka była piękna. Jeśli nie znajdzie się nikt kto może być osobiście to nie będzie wyjścia. Trzeba będzie wierzyć w uczciwość kwiaciarni. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

malenka89

#6683459 Napisano: 17.02.2020 09:10:35 w Pożegnanie Amif
Toka też mi sie tak wydaje. Dodatkowo była lekarzem.  Dlatego mam nadzieję, że uzbiera się fajna sumka i w jej imieniu będziemy mogli ostatni raz komuś pomóc.  Wyświetl w wątku >>

malenka89

#6683454 Napisano: 17.02.2020 09:05:25 w Pożegnanie Amif
Wy też jesteście niesamowici! Miło, że w obliczu tragedii potrafimy się zjednoczyć! I wszystko inne staje się nieważne.

Co do celu, na który ma być przeznaczona reszta pieniędzy to wypowiadajcie się. Kilka osób pisało właśnie o mszy, jednak wydaje mi się, że jakiemuś choremu dziecku bardziej przydadzą się te pieniążki. Każdy wierzący może iść się pomodlić na jakąkolwiek mszę. Myślę, że zostanie tak samo wysłuchany jak na tej płatnej. Ale to tylko moje zdanie, zrobimy tak jak będzie chciała większość.

Pionas cudowny gest z ta wstążka! Wyświetl w wątku >>