Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika glena

glena

#7141528 Napisano: 22.11.2023 18:26:38 w Kupię...
trzy bilety do Cinema City Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7141526 Napisano: 22.11.2023 18:23:57 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kartę do Smyka o wartości 500zł sprzedam za 450zł Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7139447 Napisano: 15.11.2023 21:04:14 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
12klauduuus napisał(a):

glena napisał(a):

12klauduuus napisał(a):

glena napisał(a):

olunka napisał(a):

glena napisał(a):

12klauduuus napisał(a):

glena napisał(a):

czy smartbandy z Colgate (moc wybielania) też dziś dostarczali?

Tak , ja dziś otrzymałam

A czy był dołączony paragon? Zwykle los mejores daje jakiś, a u mnie brakemotka

tak jest paragon

a gdzie był? Zwykle przypinają  do oświadczenia, ale nie ja odbierałam i przypuszczam, że Kurier mógł zabrać

U mnie był na wierzchu przesyłki. Przymocowany do opakowania kartonowego

od zewnątrz?

Pomyliłam się, to nie do kartonu,  tylko do kartki,  którą się podpisywało od kuriera. Nie było mnie wtedy w domu , mama mi odbierała.  
W domu czekała na mnie przesyłka i kartka z tym paragonem.

Dzięki. Tak myślałam, Kurier zabrał nie ten egzemplarz emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#7139441 Napisano: 15.11.2023 20:46:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
12klauduuus napisał(a):

glena napisał(a):

olunka napisał(a):

glena napisał(a):

12klauduuus napisał(a):

glena napisał(a):

czy smartbandy z Colgate (moc wybielania) też dziś dostarczali?

Tak , ja dziś otrzymałam

A czy był dołączony paragon? Zwykle los mejores daje jakiś, a u mnie brakemotka

tak jest paragon

a gdzie był? Zwykle przypinają  do oświadczenia, ale nie ja odbierałam i przypuszczam, że Kurier mógł zabrać

U mnie był na wierzchu przesyłki. Przymocowany do opakowania kartonowego

od zewnątrz? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7139418 Napisano: 15.11.2023 19:17:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
olunka napisał(a):

glena napisał(a):

12klauduuus napisał(a):

glena napisał(a):

czy smartbandy z Colgate (moc wybielania) też dziś dostarczali?

Tak , ja dziś otrzymałam

A czy był dołączony paragon? Zwykle los mejores daje jakiś, a u mnie brakemotka

tak jest paragon

a gdzie był? Zwykle przypinają  do oświadczenia, ale nie ja odbierałam i przypuszczam, że Kurier mógł zabrać Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7139416 Napisano: 15.11.2023 19:14:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
12klauduuus napisał(a):

glena napisał(a):

czy smartbandy z Colgate (moc wybielania) też dziś dostarczali?

Tak , ja dziś otrzymałam

A czy był dołączony paragon? Zwykle los mejores daje jakiś, a u mnie brakemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7138728 Napisano: 13.11.2023 20:07:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy smartbandy z Colgate (moc wybielania) też dziś dostarczali? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7129797 Napisano: 09.10.2023 20:41:07 w SZUKAM....
glena napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

glena napisał(a):

halliday napisał(a):

glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.

nie wiem co ma mieć wspólnego, szukam po prostu jakiegoś wyjaśnienia, bo to nie pierwsza moja wygrana u nich, zawsze zwrotki przychodziły, a tu nic, pomimo prawidłowej treści, kombinacji z formatem numeru (z + i bez). W fakt mobile jestem kilka miesięcy (przeniosłam nr z play) i to moje pierwsza wygrana u los mejores na ten nr, więc się zastanawiam, czy tu może być jakiś związek. Wysłałam też dane mailem, wiec mam nadzieję, że będzie ok i że mój sms doszedł do nich.

Na SMS jest zwrotka, a masz dobry prefiks ?

tak, na 100%, aż okulary ubrałam, żeby wszystko posprawdzać megadokładnie

Przyszła zwrotka. Nie wiem czemu z takim opóźnieniem, ale jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7129676 Napisano: 09.10.2023 14:12:01 w SZUKAM....
mandarynka16 napisał(a):

glena napisał(a):

halliday napisał(a):

glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.

nie wiem co ma mieć wspólnego, szukam po prostu jakiegoś wyjaśnienia, bo to nie pierwsza moja wygrana u nich, zawsze zwrotki przychodziły, a tu nic, pomimo prawidłowej treści, kombinacji z formatem numeru (z + i bez). W fakt mobile jestem kilka miesięcy (przeniosłam nr z play) i to moje pierwsza wygrana u los mejores na ten nr, więc się zastanawiam, czy tu może być jakiś związek. Wysłałam też dane mailem, wiec mam nadzieję, że będzie ok i że mój sms doszedł do nich.

Na SMS jest zwrotka, a masz dobry prefiks ?

tak, na 100%, aż okulary ubrałam, żeby wszystko posprawdzać megadokładnie Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7129664 Napisano: 09.10.2023 13:38:56 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.

nie wiem co ma mieć wspólnego, szukam po prostu jakiegoś wyjaśnienia, bo to nie pierwsza moja wygrana u nich, zawsze zwrotki przychodziły, a tu nic, pomimo prawidłowej treści, kombinacji z formatem numeru (z + i bez). W fakt mobile jestem kilka miesięcy (przeniosłam nr z play) i to moje pierwsza wygrana u los mejores na ten nr, więc się zastanawiam, czy tu może być jakiś związek. Wysłałam też dane mailem, wiec mam nadzieję, że będzie ok i że mój sms doszedł do nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7129658 Napisano: 09.10.2023 13:22:02 w SZUKAM....
agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7129364 Napisano: 07.10.2023 19:12:55 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

glena napisał(a):

maverick napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

wczoraj było emotka

od razu? o jakiej treści?

Po chwili, to co zwykle o tym, że trwa weryfikacji laureatów:)

dzięki
nie wiem ococho, dostarczone jest, zwrotki brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7129360 Napisano: 07.10.2023 18:52:32 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

wczoraj było emotka

od razu? o jakiej treści? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7129354 Napisano: 07.10.2023 18:19:29 w SZUKAM....
Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7123888 Napisano: 15.09.2023 13:04:43 w Czy informują/ informowali?
silan c4 cały poszedł o tej samej porze?

czy martini z biedronki puściło już info o zestawach? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7123647 Napisano: 14.09.2023 14:37:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
kup martini - wygraj martini... (netto) emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#7122652 Napisano: 10.09.2023 17:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Malena_ napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Malena_ napisał(a):

Czy ID zgłoszenia w Almette odpowiada ilości dokonanych zgłoszeń w loterii ?


To jest cyfra od 1 edycji loteri

884 to cyfry początkowe tej loterii, tydzień temu słałam to było juz ponad 9 tysięcy  (8849253) zgłoszeń, teraz nie wiem jakie są, nie gram już

Aktualnie jest 887 początek 
to by wskazywało, ze jest już ponad 70 tys zgłoszeń…

ponad 30 tys. jeśli już, ale coś mi świta, że kiedyś była dyskusja, że niekoniecznie numery są jeden po drugim? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7118051 Napisano: 21.08.2023 20:44:59 w Wkurza mnie...
przy tak nienawistnych tekstach, to nie można by od razu jakiegoś bana, @pionas? Wyświetl w wątku >>

glena

#7118032 Napisano: 21.08.2023 19:23:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

Uuuuglena napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

glena napisał(a):

Chciałam dodać wygraną w Kinder kartę empik do konta, ale pojawia się komunikat, że aktualnie mogę nią tylko zapłacić w salonie, albo wpisać w koszyku przy składaniu zamówienia, bo "się zmieniają". Czy tak było od początku, czy to rzeczywiście tylko przejściowe?

Mozna było 3 dni temu dodać ale tylko jeśli zakupu masz od sprzedawcy Empik , jak masz w koszyku innych sprzedawców to nie wejdzie

tak tak, to wiem, że kod nie jest na wszystko - tylko chciałam sobie przypisać środki do konta, żeby mi się sms gdzieś nie zagubił i nie mogę tego zrobić emotka

Jeszcze wczoraj wieczorem bez problemu dodawało środki do konta 🤔

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7118016 Napisano: 21.08.2023 18:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

glena napisał(a):

Chciałam dodać wygraną w Kinder kartę empik do konta, ale pojawia się komunikat, że aktualnie mogę nią tylko zapłacić w salonie, albo wpisać w koszyku przy składaniu zamówienia, bo "się zmieniają". Czy tak było od początku, czy to rzeczywiście tylko przejściowe?

Mozna było 3 dni temu dodać ale tylko jeśli zakupu masz od sprzedawcy Empik , jak masz w koszyku innych sprzedawców to nie wejdzie

tak tak, to wiem, że kod nie jest na wszystko - tylko chciałam sobie przypisać środki do konta, żeby mi się sms gdzieś nie zagubił i nie mogę tego zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0