Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6808260 Napisano: 14.09.2021 18:24:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy tylko ja nie wiem jak zabrać się za pytanie wedla?  emotka   Jaka jest Twoja receptura na przyjemność smaku? Chyba czas na urlop konkursowy   emotka

Czasami te pytania konkursowe rozwalają mi mózg. Niedawno na konkursie fb było pytanie o "Twój rytuał z kosmetykami X", gdzie X to szampon i odżywka  emotka  jakby była jakaś magia w myciu włosów...

to pytanie, to jeszcze pół biedy bo można jakieś czary mary dodać. Ale tutaj to kompletnie pustka. Muszę jakiegoś mugola zapytać o co kaman to może mi oczy otworzy na ogrom możliwości emotka  

no jak nie wiesz? przeca to się pisze, że receptura to kilo radości, gram szczęscia i tabliczka wedla, czy jakoś tak...  Wyświetl w wątku >>

glena

#6808168 Napisano: 14.09.2021 13:15:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
głośnik z Cortesa (Lidl, Cortes i gra muzyka), dpd, dokumenty zwrotne do podpisu Wyświetl w wątku >>

glena

#6805831 Napisano: 03.09.2021 13:23:12 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

glena napisał(a):

FBilona2 napisał(a):

dala napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ale mnie wkur.... bank credit Agricole. Zniknęło z konta ponad 250 zł. Te same transakcje zdublowane. W sklepie odrzuca płatność kartą. Infolinia nie działa. Mają awarie i mają w dup....że ludzie zostali bez kasy ,a siostrze zajumali wszystko i ma ponad 2 tysiw na minusie. No kurde to ma być bank?

Na Fb napisali: "Informujemy, że na rachunkach niektórych klientów pojawiły się ponowne obciążenia transakcji kartowych, wcześniej już zaksięgowanych. Pracujemy, aby jak najszybciej przywrócić poprawny stan kont. Przepraszamy za tę sytuację."
U mnie zniknęło około 100 zł - ponownie zaksięgowano zakupy w Lidlu z dnia 31 lipca. 
Miejmy nadzieję, że szybko wycofają te wszystkie zdublowane transakcje.

Czytam co piszecie, szybko na konto i mam tak samo

u mnie już wróciły, ale to była niewielka kwota (koło 50zł) - jak pomyślę o ludziach, którzy nagle zobaczyli kilkutysięczne debety, utknęli gdzieś za granicą bez kasy albo np. zjedli obiad/zatankowali auto itp., a nagle się okazało, że nie mają jak zapłacić... no będą się w CA musieli mocno postarać, żeby zachować klientów

A to teraz jeszcze lepiej. Płaciłam w Biedronce 50 zł z groszami za zakupy i mi odrzuciło transakcje,a na koncie jest,że normalnie pobrało. Widzę to w blokadach. To za wczoraj pisze. Gdybym nie miała drugiej karty to zakupy,by zostały. A teraz weź im udowodnij. 

A w Biedronce Ci nie dadzą jakiegoś potwierdzenia, że odrzuciło transakcję? Może mają to gdzieś w systemie?  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

glena

#6805717 Napisano: 02.09.2021 23:15:19 w Wkurza mnie...
FBilona2 napisał(a):

dala napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ale mnie wkur.... bank credit Agricole. Zniknęło z konta ponad 250 zł. Te same transakcje zdublowane. W sklepie odrzuca płatność kartą. Infolinia nie działa. Mają awarie i mają w dup....że ludzie zostali bez kasy ,a siostrze zajumali wszystko i ma ponad 2 tysiw na minusie. No kurde to ma być bank?

Na Fb napisali: "Informujemy, że na rachunkach niektórych klientów pojawiły się ponowne obciążenia transakcji kartowych, wcześniej już zaksięgowanych. Pracujemy, aby jak najszybciej przywrócić poprawny stan kont. Przepraszamy za tę sytuację."
U mnie zniknęło około 100 zł - ponownie zaksięgowano zakupy w Lidlu z dnia 31 lipca. 
Miejmy nadzieję, że szybko wycofają te wszystkie zdublowane transakcje.

Czytam co piszecie, szybko na konto i mam tak samo

u mnie już wróciły, ale to była niewielka kwota (koło 50zł) - jak pomyślę o ludziach, którzy nagle zobaczyli kilkutysięczne debety, utknęli gdzieś za granicą bez kasy albo np. zjedli obiad/zatankowali auto itp., a nagle się okazało, że nie mają jak zapłacić... no będą się w CA musieli mocno postarać, żeby zachować klientów Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6805677 Napisano: 02.09.2021 20:32:09 w SZUKAM....
escada napisał(a):

czy w konkursie z Zott Primo w C4 (tam gdzie były noże  i solniczki do wygrania) potwierdzali jakoś przyjęcie danych? i w jakim czasie po odesłaniu danych i paragonu wysyłali nagrodę? 

nie potwierdzali, w pierwszym etapie nagroda przyszła po ok.2 tygodniach od odesłania danych Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6803886 Napisano: 26.08.2021 12:36:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Będę popijać Martini (kupione) w bluzie Martini (wygrana), a z wcześniejszych to jeszcze będę popijać Lechy (wygrana z Lidla), w koszulce z Lecha 
No i jeszcze mam bluzę z Durex... 
emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6803143 Napisano: 23.08.2021 17:22:22 w PODZIĘKOWANIA
agata6,
Dzięki za supermiły gest emotka Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

glena

#6802505 Napisano: 20.08.2021 09:47:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
UPS przywiózł zestaw solniczka+młynek do pieprzu z I etapu Primo w C4, Syn odbierał - nic nie podpisywał Wyświetl w wątku >>

glena

#6799828 Napisano: 06.08.2021 17:11:08 w Informują
Informują z Konkurs "Aktywne Wakacje" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6798747 Napisano: 02.08.2021 16:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i powiadomieni o wygranej w ciągu 30
dni od daty zakończenia Czasu trwania Konkursu. Organizator
Konkursu skontaktuje się bezpośrednio ze Zwycięzcami poprzez
kontakt mailowy w terminie opisanym w zdaniu poprzednim. W
związku z koniecznością nawiązaniem kontaktu ze Zwycięzcą przez
Organizatora.

Mają niby maile wysyłać.

Ale to jest chyba regulamin z poprzedniej edycji
na stonie żabki jest regulamin tej i tam jest:
5.4. Zwycięzcy zostaną wyłonieni i powiadomieni o wygranej w ciągu 30 dni od daty zakończenia Czasu trwania Konkursu. Zwycięzcy o swojej wygranej zostaną powiadomieniu pushem z Aplikacji żappka. Z tego powodu powinien mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie notyfikacji w Aplikacji żappka. W związku z koniecznością nawiązaniem kontaktu ze Zwycięzcą przez Organizatora.
5.5. W przypadku braku reakcji ze strony Zwycięzcy lub braku podania danych w terminie 2 dni roboczych, Organizator ponowi próbę kontaktu. Jeżeli pomimo dwukrotnej próby kontaktu, Organizatorowi nie uda się skontaktować ze Zwycięzcą zostanie on wykluczony z udziału w Konkursie z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do Nagrody. W takiej sytuacji Nagroda jest przekazywana innemu Uczestnikowi.

czyli maili nie będzie  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6798565 Napisano: 01.08.2021 17:10:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

agawaga napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jak kupiłam 4 pak żywca w żabce z aplikacja zappka, to muszę wyslac zgłoszenie na konkurs czy nie?

Tak, zgłoś chęć udziału w konkursie przez apke

Nie musisz zgłaszać, nie ma takiego obowiązku emotka

jasne wtedy nie bierze udziału jak nie zgłosi

Dziękuję za odpowiedzi emotka  wyślę zgłoszenie w aplikacji 

Edit. Wysłałam zgłoszenie i teraz w aplikacji mam coś takiego jak kliknę na zdjęcie o konkursie w aplikacji Jeśli będę chciała kolejny raz wziąć udział (oczywiście z aplikacja) to z automatu zamiast jedynki pokaże się 2 itd?

Tak, jak już się zgłosiłaś, to teraz będzie doliczać losy po każdym zakupie Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6798563 Napisano: 01.08.2021 16:57:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszystkie zestawy Elmex były wcześniej zapowiadane sms-em z DPD?  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6796907 Napisano: 22.07.2021 16:32:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik z Lay's, stówka z Coli w Kaufie i monetki z Żywca emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6795918 Napisano: 19.07.2021 11:10:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD wozi zestawy Colgate/Palmolive z Hebe Wyświetl w wątku >>

glena

#6794180 Napisano: 09.07.2021 17:31:45 w SZUKAM....
aneciaa napisał(a):

Ile dni jest na odeslanieparagonu z żabki w konkursie Profi?

W treści wiadomości, o której mowa w pkt 6.4. powyżej, Organizator Wykonawczy poprosi o wypełnienie formularza online, poprzez podanie imienia i nazwiska, adresu mailowego pod jaki
ma zostać przesłana nagroda II stopnia oraz załączenie zdjęcia zwycięskiego paragonu. Laureat ma
7 dni kalendarzowych (decyduje data zarejestrowania zgłoszenia w bazie Organizatora), licząc od
momentu wysłania wiadomości o której mowa powyżej, na podanie wymaganych przez
Organizatora danych oraz załączenie zdjęcia zwycięskiego paragonu. Wyświetl w wątku >>
1 aneciaa 0

glena

#6793346 Napisano: 06.07.2021 22:53:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

hej, ja tez bylam pewna, ze wreszcie auto wygram, a nawet bonu nie mam. takze ten tego

Ja tak mam w co drugim konku... Spisek panie... Jak nic spisek  i to ewidentnie wszystkich agencji  emotka

u mnie smolar przoduje, po prostu ta agencja od tylu lat wie jak ze mna sobie pogrywac. jak juz sie wkurze, mowie dosc smolara, nigdy wiecej, tyle kasy utopionej, tyle czasu zmarnowanego, tyle dobrych hasel, tyle lazenia. to wtedy smolarek mi rzuci jakis kasek albo okruszki, co bym z glodu nie padla, i potem znowu...! psycholog by to jasno zaklasyfikowal

o, fajnie, że nie tylko ja mam taką toksyczną relację ze Smolarem - też już mu mówiłam nara kilka razy, ale potem zawsze wracam... jakąś grupę wsparcia musimy założyć, żeby mu pokazać, że się nie zgadzamy na takie traktowanie! Wyświetl w wątku >>

glena

#6793086 Napisano: 05.07.2021 20:31:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
psotka napisał(a):

Jestem wlasnie nad polskim morzem i z jednej strony wkurzaja mnie smieci i kapsle od piwa wbijajace sie w stopy na plazy (nie znosze smieciarzy plazowych - dzis rano skorki od banana, butelki po alko), a z drugiej zal tych konkursowych kapsli. Czy ktos wie jakie kapsle w 2021 warto zbierac zeby paragon nie byl potrzebny do znaleznego? Dzis łowy w postaci 4 sztuk. Przy okazji ktos nie wdepnie i nie pokaleczy stopy. Albo tylko ja mam nadwrażliwość na ostre?

żywiec, desperados i lech na pewno, heinekeny można też chyba profilaktycznie brać, choć nic teraz chyba nie ma, ale Heniek chyba zawsze ma kod pod kapslem/zawleczką. O innych nie wiem. Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

glena

#6789757 Napisano: 21.06.2021 08:47:40 w Segregacja konkursów.
nataszka napisał(a):

Hejka
Nie wiem czy było o to zapytanie,ale czy jest możliwość rozbicia konkursów promocyjnych na loterie i opisówki,tego mi brakuje emotka

tak, super by było gdyby osobno była kategoria loterie, a ja bym jeszcze bardzo chciała, żeby przy zgłaszaniu trzeba było od razu gdzieś zaznaczać, czy zakup jest w dowolnym sklepie czy też konkretnie w jakiejś sieci (tak jak np. jest rubryka "organizator", to żeby była jeszcze taka na miejsce zakupu), bo nie zawsze jest zaznaczone, a to jest od razu szybka eliminacja sklepów, których nie mamy w okolicy  Wyświetl w wątku >>

glena

#6789443 Napisano: 18.06.2021 16:09:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw colgate z hebe i zestaw l'oreal z carrefoura emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6789032 Napisano: 17.06.2021 09:14:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
kup pasty - wygraj pasty czyli elmex  emotka Wyświetl w wątku >>