Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ewikewikk

ewikewikk

#7368950 Napisano: dzisiaj o 17:39:52 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Plecak Lay’s x Adidas Merch o wartości 206 zł, wysyłka od organizatora, 
wymienię na bon do Dino 100 zł albo na inne wygrane typu: vouchery, bilety do CC, kosmetyki i inne - co tam macie na zbyciu




Oraz dres Żywiec, do wyboru rozmiar i wariant, wartość regulaminowa 400 zł sprzedam lub wymienię na bony, inne wygrane, vouchery. Wysyłka od organizatora.

Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7368536 Napisano: 25.06.2026 17:13:27 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Plecak Lay’s x Adidas Merch o wartości 206 zł, wysyłka od organizatora, 
wymienię na bon do Dino 100 zł albo na inne wygrane typu: vouchery, bilety do CC, kosmetyki i inne - co tam macie na zbyciu

Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7368530 Napisano: 25.06.2026 17:04:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Capri Sun klapa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7368261 Napisano: 25.06.2026 02:29:08 w Dziś cieszę się z.....
...w końcu mogę iść spać emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ewikewikk

#7367568 Napisano: 23.06.2026 11:20:10 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Plecak Lay’s x Adidas Merch o wartości 206 zł, wysyłka od organizatora, 
wymienię na bon do Dino 100 zł albo na inne wygrane typu: vouchery, bilety do CC, kosmetyki i inne - co tam macie na zbyciu

Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

ewikewikk

#7366173 Napisano: 18.06.2026 13:01:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

Olagie napisał(a):

Dopiero zaczynam zabawę z konkursami i tak sie zastanawiam- kiedy sa loterie z dużą główna nagroda- no samochód, czy 100.000 jak teraz np grycan, czy milka, to ile zgloszen średnio mniej więcej wysyłacie? Zastanawiam sie tez ile ogole nmoze wpływać głosów w takiej loterii/jakie sa statystyczne szanse na główna wygrana?

W popularnych loteriach jest ponad 200 tysięcy zgłoszeń.

W Almette jest zawsze licznik i jest ponad milion na jeden domek 😵‍💫 Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#7366004 Napisano: 17.06.2026 23:47:13 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy do kogoś dotarł już zestaw Heinekenów z dużą lodówką? Przedwczoraj agencja twierdziła, że wysłali. Danych przesyłki brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7365370 Napisano: 16.06.2026 11:57:39 w Informują
Informują z Loteria i Konkurs "Monster - Rossi&Lando"

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
gadżety Wyświetl w wątku >>

ewikewikk

#7365362 Napisano: 16.06.2026 11:25:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Bony Nescafe Biedra? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7362110 Napisano: 08.06.2026 00:05:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
otter napisał(a):

zainwestowalem dzis 64ziko w grycan, zglosilem paragon ale teraz mam problem bo wygralem 100, ale jak to w osiedlowym sklepiku na paragonie napisane jest "LODY". Ktos ma moze podobne doswiadczenie? czy lepiej od razu leciec po pieczatke czy wyslac jak jest i potem ewentualnie leciec po pieczatke i sie odwolywac?

Zrób zdjęcie paragonu z lodami.

Wyświetl w wątku >>
1 otter 0

ewikewikk

#7358648 Napisano: 27.05.2026 00:13:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
StaryJunior napisał(a):

Info z regulaminu Nescafe w Biedronce.
TYLKO z apką mozna nimi placic, po wczesniejszym dodaniu kodów (nagrod), ktore trzeba skanowac.
Same skanowanie kodu apki nie wystarczy ... bedzie zamieszanie emotka

Zrobiliby przelewy na konto i byłby spokój. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

ewikewikk

ewikewikk

#7353701 Napisano: 08.05.2026 12:39:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

parad0x napisał(a):

Do progu 20zł w Dino Rodowita liczymy kaucję czy nie? emotka

Przecież kaucję masz jako oddzielną pozycję na paragonie.

A co to ma do rzeczy czy jest oddzielna czy nie? W regulaminie nic na temat kaucji nie ma dlatego pytam.

Kaucja nie jest produktem promocyjnym. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7350965 Napisano: 26.04.2026 14:39:07 w Paragony na trwające konkursy

Wymienię na aktualne paragony konkursowe:
Decathlon kupon 25 zł
Media Expert kupon 40 zł
Adidas kupon 15% rabatu

Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7350654 Napisano: 24.04.2026 14:40:41 w Paragony na trwające konkursy

Wymienię na aktualne paragony konkursowe:
Decathlon kupon 25 zł
Media Expert kupon 40 zł
Adidas kupon 15% rabatu

Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7350355 Napisano: 23.04.2026 13:21:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy wyniki Coca Cola Lidl poszło już wszystko?

Podejrzewam,że tak

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7350349 Napisano: 23.04.2026 13:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wyniki Coca Cola Lidl poszło już wszystko? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewikewikk

#7350023 Napisano: 22.04.2026 12:24:41 w Paragony na trwające konkursy

Wymienię na aktualne paragony konkursowe:
Decathlon kupon 25 zł
Media Expert kupon 40 zł
Adidas kupon 15% rabatu

Wyświetl w wątku >>
0 0