Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#7171845 Napisano: 24.04.2024 09:01:21 w Żabka
atlantydek napisał(a):

mksmichal napisał(a):

myślicie, że poszły już wszystkie maile z Pilsnera? Wierzyć mi się nie chce, że jest tak mało nagród na forum.

Sporo konkursowych mugoli może grać. Ostatnio  sprzedawczyni w Żabce  zaskoczyła mnie wiedzą o konkursach z zappki  Z Captain Jack to już w ogóle będzie sajgon

zaczynam marzyc zeby chociaz na 50tke sie zalapac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171841 Napisano: 24.04.2024 08:45:36 w Żabka
mksmichal napisał(a):

myślicie, że poszły już wszystkie maile z Pilsnera? Wierzyć mi się nie chce, że jest tak mało nagród na forum.

Z tego co kojarze to aspe wysyła wszystko hurtem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171768 Napisano: 23.04.2024 19:34:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale zeby kufli nie wygrac?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171759 Napisano: 23.04.2024 18:56:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dagaa napisał(a):

rufus napisał(a):

mima napisał(a):

czy w winiarach można wygrać więcej niż raz nagrodę natychmiastową? są ograniczenia?

Mozna 3 x 50

Tylko 3 razy w całej loterii?

12. Każdy Uczestnik może dokonać Zgłoszenia do Loterii tylko raz oraz dokonać dowolnej ilości Rejestracji Dowodów zakupu, pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki określone w Regulaminie. Z tym zastrzeżeniem, że jeden Uczestnik może wygrać maksymalnie 3 (słownie: trzy) nagrody instant win w Loterii, o których mowa w § 11 ust. 2 lit. a) , maksymalnie 1 (słownie: jedną) nagrodę miesięczną I stopnia, o której mowa w § 11 ust. 2 lit. b oraz maksymalnie 1 (słownie: jedną) nagrodę miesięczną II stopnia o której mowa w § 11 ust.2 lit. c. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171741 Napisano: 23.04.2024 18:01:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBaneta4 napisał(a):

A w visie jest jakiś problem z zaznaczeniem zgód czy tylko u mnie?

Ja mialem. Pomogla rejestracja z komputera. Inaczej nie dalem rady, zmieniajac przegladarki itp Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171740 Napisano: 23.04.2024 18:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mima napisał(a):

czy w winiarach można wygrać więcej niż raz nagrodę natychmiastową? są ograniczenia?

Mozna 3 x 50 Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171716 Napisano: 23.04.2024 16:31:04 w Avanti
Gerard G... chyba znajome inicjaly z list u avantiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171689 Napisano: 23.04.2024 15:18:25 w Avanti
ananaska napisał(a):

rufus napisał(a):

Chwalic sie kto zgarnal glowna z Circle emotka

no to ja obstawiam, że Ty emotka  Masz przecież "patent" na Avanti emotka

To nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171652 Napisano: 23.04.2024 13:51:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, jak u Was z wgrywaniem paragonów do Fuze? Mam paragon fajnie opisany i nie chce przejść. Długo czekaliście na ręczną weryfikację?

wczoraj próbowałam i sie wkurzałam, tez miałam nazwe Fuzetea i nie chciały oba przejsc, dzisiaj rano dałam do ręcznej weryfikacji i szybciutko dostałam punkty

wszystko idzie do ręcznej, ja daje od razu a w komentarzu pisze "na paragonie jest Fuzetea

Mi paragon nie przeszedł mimo iz jest dobrze opisany. Wciąż mam info że "taki paragon już u siebie mają". Niewiem niby skąd? Poszedł do ręcznej, szkoda czasu na użeranie się i skanowanie tego ciągle.

Bo zapewne jest ze najpierw nie przechodzi weryfikacji a pozniej jak dodasz go drugi raz. To juz go mają.. Nie wiem wg jakiej logiki oni to sprawdzaja.
Ale mialem identycznie i kilka paragonow poszlo do kosza. Beznadziejna weryfikacja


Chyba od strony technicznej to działa tak że... scaner pięknie czyta NIP, datę i nr paragonu ale już się gubi przy nazwach bo chyba nie wprowadzili do bazy wszystkich możliwych wariantów opisu tego napoju. I wtedy zonk (chyba w 90% jak czytam). A jak chcesz podjąć próbę ponownego scanu to nr już im się zapisał i dlatego krzyczy że już go mają. Tak jak ktoś pisał wcześniej... lepiej od razu na ręczną.

a ja myślę że w moim przypadku nie czyta numeru paragonu bo miałam jeden po drugim i na każdym tylko tą nieszczęsną herbatkę i pierwszy przeszedł a drugi "już taki mają". A paragony różnią się tylko numerem... Tak więc nauczka - nie kupować jednego po drugim.

To wlasnie mnie olsnilas emotka
bo mialem paragonymi z kolejnymi numerami i wszedl tylko 1.
Trzeba zatem z roznych kas emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#7171631 Napisano: 23.04.2024 12:27:59 w Paragony na trwające konkursy
nelunia napisał(a):

Kupię paragon lays/Cheetos z Netto z dzisiejszą datą.

Czemu? Tam nie podaje sie daty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171622 Napisano: 23.04.2024 12:18:51 w Żabka
olabas napisał(a):

Super jest ten konkurs Captain Jack - po zakończeniu musimy tu zrobić jakąś galerię naszych dzieł emotka

Tez mi sie podoba. Cos nowego w konkursachemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171616 Napisano: 23.04.2024 12:00:38 w Avanti
ananaska napisał(a):

rufus napisał(a):

Chwalic sie kto zgarnal glowna z Circle emotka

a były już wyniki?

Za glowna info do dzis. 
Za pozostale do 29.04 Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171605 Napisano: 23.04.2024 11:32:26 w Avanti
Chwalic sie kto zgarnal glowna z Circle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171598 Napisano: 23.04.2024 11:08:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, jak u Was z wgrywaniem paragonów do Fuze? Mam paragon fajnie opisany i nie chce przejść. Długo czekaliście na ręczną weryfikację?

wczoraj próbowałam i sie wkurzałam, tez miałam nazwe Fuzetea i nie chciały oba przejsc, dzisiaj rano dałam do ręcznej weryfikacji i szybciutko dostałam punkty

wszystko idzie do ręcznej, ja daje od razu a w komentarzu pisze "na paragonie jest Fuzetea

Mi paragon nie przeszedł mimo iz jest dobrze opisany. Wciąż mam info że "taki paragon już u siebie mają". Niewiem niby skąd? Poszedł do ręcznej, szkoda czasu na użeranie się i skanowanie tego ciągle.

Bo zapewne jest ze najpierw nie przechodzi weryfikacji a pozniej jak dodasz go drugi raz. To juz go mają.. Nie wiem wg jakiej logiki oni to sprawdzaja.
Ale mialem identycznie i kilka paragonow poszlo do kosza. Beznadziejna weryfikacja


Chyba od strony technicznej to działa tak że... scaner pięknie czyta NIP, datę i nr paragonu ale już się gubi przy nazwach bo chyba nie wprowadzili do bazy wszystkich możliwych wariantów opisu tego napoju. I wtedy zonk (chyba w 90% jak czytam). A jak chcesz podjąć próbę ponownego scanu to nr już im się zapisał i dlatego krzyczy że już go mają. Tak jak ktoś pisał wcześniej... lepiej od razu na ręczną.

Mnie wlasnie w recznej tez odrzucali. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171593 Napisano: 23.04.2024 10:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, jak u Was z wgrywaniem paragonów do Fuze? Mam paragon fajnie opisany i nie chce przejść. Długo czekaliście na ręczną weryfikację?

wczoraj próbowałam i sie wkurzałam, tez miałam nazwe Fuzetea i nie chciały oba przejsc, dzisiaj rano dałam do ręcznej weryfikacji i szybciutko dostałam punkty

wszystko idzie do ręcznej, ja daje od razu a w komentarzu pisze "na paragonie jest Fuzetea

Mi paragon nie przeszedł mimo iz jest dobrze opisany. Wciąż mam info że "taki paragon już u siebie mają". Niewiem niby skąd? Poszedł do ręcznej, szkoda czasu na użeranie się i skanowanie tego ciągle.

Bo zapewne jest ze najpierw nie przechodzi weryfikacji a pozniej jak dodasz go drugi raz. To juz go mają.. Nie wiem wg jakiej logiki oni to sprawdzaja.
Ale mialem identycznie i kilka paragonow poszlo do kosza. Beznadziejna weryfikacja Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

rufus

#7171565 Napisano: 23.04.2024 09:12:59 w Żabka
Majkii napisał(a):

rufus napisał(a):

Kontaktowal ktos sie ostatnio z zabka?
Mi nie odpisuja od paru dni emotka

Raczej norma, a jak pytasz o kod to minimum tydzień.

Taa. Jeden jest nieprawidlowy mimo ze kopiuje. A drugi mam w notatniku, ale niechcacy usunalem ostatnia litere i nie wiem jaka koncowka, a z apki go usunalememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171564 Napisano: 23.04.2024 09:08:37 w Żabka
8igora9 napisał(a):

rufus napisał(a):

Kontaktowal ktos sie ostatnio z zabka?
Mi nie odpisuja od paru dni emotka

Wczoraj dostałam od nich odpowiedź na moją wiadomość sprzed 2 tygodni. 🙃

Cooo  emotka
Wydawalo mi sie ze zawsze krocej
Jak pisalem to w 2 dni wyrabiali sie. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171559 Napisano: 23.04.2024 08:35:54 w Żabka
Kontaktowal ktos sie ostatnio z zabka?
Mi nie odpisuja od paru dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171514 Napisano: 22.04.2024 21:00:45 w Avanti
Emememe napisał(a):

rufus napisał(a):

Emememe napisał(a):

Coś nowego od Avanti, z tego co widzę, nie trzeba nic kupować emotka  
https://www.facebook.com/share/hTRK3HobCA8D2VaF/?mibextid=WC7FNe

U mnie link sie nie otwiera emotka

Ten spróbuj emotka
https://www.joy-p...poczuj-radosc/udzial

O.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7171509 Napisano: 22.04.2024 20:56:21 w Avanti
Emememe napisał(a):

Coś nowego od Avanti, z tego co widzę, nie trzeba nic kupować emotka  
https://www.facebook.com/share/hTRK3HobCA8D2VaF/?mibextid=WC7FNe

U mnie link sie nie otwiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0