Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rufus

rufus

#7170929 Napisano: 19.04.2024 18:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Czy ja mogę oddać komuś innemu kody na Cj z żabki ?

Podbijam pytanie kody z żabki do captain Jack mogę dac komuś innemu na jego dane

Na 99% tak emotka Wyświetl w wątku >>

rufus

#7170884 Napisano: 19.04.2024 15:05:31 w Konkursy z grami
atanerka napisał(a):

rufus napisał(a):

Dziala wam gra cj?
"Prosze czekac. Trwa wysylanie formularza"... w nieskonczonosc.

A czy konkurs nie zakończył się wczoraj?

Mowa o nowym, rozpoczetym wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170882 Napisano: 19.04.2024 14:51:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata1221 napisał(a):

Czy laureaci nagród III stopnia z konkursu "Wygrajmy razem" otrzymali już nagrody/ info o nadaniu?
Zgodnie z regulaminem do jutra mają czas, a u mnie ani śladu o nadaniu..

Wczoraj przyszla paczka z produktami Wyświetl w wątku >>
1 agata1221 0

rufus

#7170865 Napisano: 19.04.2024 14:11:52 w Konkursy z grami
Dziala wam gra cj?
"Prosze czekac. Trwa wysylanie formularza"... w nieskonczonosc. Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170826 Napisano: 19.04.2024 11:02:31 w Paragony na trwające konkursy
0 0

rufus

rufus

#7170802 Napisano: 19.04.2024 09:07:55 w Konkursy z grami
Gdyby kogoś interesowało to w 2 etapie na bon 100 zł, trzeba było około 20 sek.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

rufus

#7170734 Napisano: 18.04.2024 20:52:37 w Konkursy z grami
fan-mandaryny napisał(a):

TWÓJ DOKŁADNY WYNIK TO00:31,19LICZBA POPEŁNIONYCH BŁĘDÓW7

 To mój wynik w ostatnim tygodniu. Czy też zdarzało Wam się, że maile o wzięciu udziału w konkursie nie dotarły? Tak chciałbym te buciki wygrać, ale chyba przy Waszym szczęściu i zręczności nawet na bon chyba nie mam co liczyć. emotka

Mail przychodzi wtedy jesli zaznaczy sie od razu zgode.
Ja nigdy nie mialem zadnego potwierdzenia. Wyświetl w wątku >>

rufus

#7170727 Napisano: 18.04.2024 20:23:55 w Wkurza mnie...
rainbowdash napisał(a):

Fortis - ze swoim odrzucaniem paragonów oraz brakiem umiejętności przyznania się do błędu 🤬🤬🤯 proponuję co niektórym zmienić pracę, bo ja się w swojej robocie staram 😡😡😡

Fuzetea czy co? Mnie tez pare odrzucili. Wyświetl w wątku >>

rufus

#7170687 Napisano: 18.04.2024 17:08:31 w Paragony na trwające konkursy
rufus napisał(a):

Kupie danio netto

Nikt nic? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170675 Napisano: 18.04.2024 16:40:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
1500 zł na buty + eventimy 300 + bony netto 100 emotka
Wyświetl w wątku >>

rufus

#7170667 Napisano: 18.04.2024 16:28:15 w Żabka
slomkab napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mksmichal napisał(a):

Czy kupując 4x captain jack w żabce od razu pokażą mi się 2 kody? Czy muszę najpierw pierwszy tapnać jako wykorzystany i dopiero wtedy dokonać kolejnego zakupu?

Kupiłem dziś 4 butelki, ale rozbiłem to na wszelki wypadek na 2 paragony. Zakupy nabite szybko jeden po drugim. Kody wskoczyły obydwa bardzo szybko, jakoś się pomieściły  emotka  Do zbadania jest kwestia nabicia na jeden paragon, ale regulamin dopuszcza taką opcję. Znając przeboje z kodami wolałem nie testować na sobie

Ja nie mam w aplikacji żadnego konkursu podeślecie link

https://captainjackgenerator.pl/
Jest na forum wstawiony, a w apce w strefie piwoszy Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

rufus

#7170663 Napisano: 18.04.2024 16:16:04 w Żabka
mksmichal napisał(a):

Czy kupując 4x captain jack w żabce od razu pokażą mi się 2 kody? Czy muszę najpierw pierwszy tapnać jako wykorzystany i dopiero wtedy dokonać kolejnego zakupu?

Ogolnie to nie trzeba tapowac pierwszego zeby mogl wskoczyc drugi. Beda tam wszystkie jakie kupisz, ale czy przy 4 od razu zaliczyc 2 kody to nie wiem. Tez sie dowiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170652 Napisano: 18.04.2024 15:51:11 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Mnie wkurza, że jest koniec kwietnia, a ja wysłałam w tym roku jedynie 20  zgłoszeń. W nic nie gram, nic mi się nie podoba, nie czuję zapału. Nawet kupuję czasem produkty na konkurs i ostatecznie nie wysyłam - bo mi się nie chce. Potrzebuję jakiegoś konkursu z dużą nagrodą, żeby wskoczyć na falę, nakręcić się i w ogóle wybudzić w sobie ponownie chęć rywalizacji.

A moze w taki sposob jak w poscie nad twoim byloby dobrze. emotka Wyslac ot tak, bez "pieszczenia" - od niechcenia..emotka
Nawet sie zrymowalo. emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

rufus

#7170636 Napisano: 18.04.2024 14:42:53 w Paragony na trwające konkursy
Kupie danio netto Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170592 Napisano: 18.04.2024 12:14:29 w Żabka
Jeszcze nie wysylalem zgloszenia, ale regulamin mowi ze bedzie oceniania "instrukcja" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rufus

#7170559 Napisano: 18.04.2024 10:11:58 w Smolar
misiamarysia napisał(a):

anaesth napisał(a):

Smolar przygotował paczkę do wysłania - czyżby szczoteczka z Sensodyne? Też macie info w appce DPD?

Tak, i czekam również na szczoteczkę. Poza tym w appce DHL jest informacja, że dziś przyjedzie coś od AMOOCO, chyba ten zestaw Lubella, Krakus itp.

Na pewno ten zestaw. Wyświetl w wątku >>

rufus

#7170475 Napisano: 17.04.2024 20:10:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

rufus napisał(a):

Rozbraja mnie weryfikacja fuzetea. 
2 paragony najpierw zostaja odrzucone jako niespelniajace regulaminu (chociaz wczesniej o tym samym opisie byly bez problemu akceptowane), pozniej te same  dodane z napojem na zdjeciu i jeden zostaje jednak zaakceptowany a drugi odrzucony przez to że... byl juz zuzyty. W jaki sposob moze byc zuzyty jesli w ogole wczesniej nie byl zaakceptowany?
Jesli ktos z fortis czyta ten post to niech sie pier.. w pusty leb albo kogos siedzacego biurko obok, ktory zajmuje sie ta loteria.. 
emotka  
Pajace. emotka


rufus... nie zniechęciłeś mnie wystarczająco skutecznie emotka Kopiłem dziś pierwszy raz i oczywiście babol przy skanowaniu emotka  Wysłałem do ręcznej za pomocą tego formularza co tam się pojawił od razu. Długo się czeka na info i w jakiej formie ono przychodzi? Czy w jakiejś innej formie się toczy batalie ? A najlepsze jest to że mi się naprawdę pić chciało i nie robiłem tego celowo pod konkurs emotka

Dostajesz token. Fuzetea to listek na samym dole.
A żeby sprawdzic status to klikasz na samym dole w prawym dolnym rogu w apce, pozniej profil i sprawdz status rachunkow. 

Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

rufus

#7170433 Napisano: 17.04.2024 18:08:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rozbraja mnie weryfikacja fuzetea. 
2 paragony najpierw zostaja odrzucone jako niespelniajace regulaminu (chociaz wczesniej o tym samym opisie byly bez problemu akceptowane), pozniej te same  dodane z napojem na zdjeciu i jeden zostaje jednak zaakceptowany a drugi odrzucony przez to że... byl juz zuzyty. W jaki sposob moze byc zuzyty jesli w ogole wczesniej nie byl zaakceptowany?
Jesli ktos z fortis czyta ten post to niech sie pier.. w pusty leb albo kogos siedzacego biurko obok, ktory zajmuje sie ta loteria.. 
emotka  
Pajace. emotka Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

rufus

#7170414 Napisano: 17.04.2024 16:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo.

Tak dokładnie, ręczna weryfikacja też odrzucona. Będę do skutku wysyłać emotka

U mnie pojawil sie inny przypadek
Kupilem kilka napojow i tylko 1 recznie zaakceptowany a pozostale odrzucone jako wczesniej juz uzyte.
A wszystkie wrzucalem w tym samym czasie do akceptacji emotka

Fortis chyba sobie jaja robi. Kilka paragonow z fuze tea odrzuconych bo niby juz zuzyte, przed chwila kolejne 2 zgloszone i odrzucone bo nie spelniaja regulaminu. Wczesniej z tym samym opisem byly normalnir akcetpowane.
Ktos ma taki sam problem?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0