Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niewyspanamama

niewyspanamama

#6448222 Napisano: 03.01.2018 12:15:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośniczek emotka   tel kilka min temu emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6433757 Napisano: 27.11.2017 19:53:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBdominika napisał(a):

czy macie jakiś sposób na Heinekena? niektórzy wygrywają codziennie, inni wcale...

Ja mam sposób pisać za każdym razem bardzo podobnie do tego co wygrało. Jak narazie to bardzo dobrze działa bo 4:0 dla Mnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 synk 0

niewyspanamama

#6433754 Napisano: 27.11.2017 19:50:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kolejne Heńki do kolekcji emotka  emotka  i aparat z Actimela emotka  za 1 razem Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6432342 Napisano: 23.11.2017 18:11:23 w Wkurza mnie...
LejziDejzi napisał(a):

agicho napisał(a):

asia575 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

asia575 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Wkurza mnie Heineken emotka
W tamtym roku-nic emotka
Teraz produkuję się i znowu powtórka z rozrywki.Próbowałam już na jakość,na ilość i pudło za każdym razem emotka

Moja imienniczko, mam dokładnie te same odczucia ;-( podejrzewał, że jest jakiś sposób na nich, który na razie pozostaje dla mnie tajemnicą emotka i raczej nie wierzę, że są w stanie w ciągu kilkunastu godzin przeczytać te zgłoszenia i wybrać. Myślę, że  jakiś inny "system" wybierania, tylko jeszcze nie wiem jaki emotka

Próbowałam na wszelakie sposoby i jak na razie nie trafiłam w gusta.Myślę,że nie losują bo wczoraj poszłam na ilość i nic emotka

Może są jakieś bramki, albo np raz 50 pierwszych zgłoszeń,  innym razem 50 ostatnich, albo co pół godziny itp emotka trzeba poczekać do północy i sprawdzić emotka

Znalazłam przed chwilą podpowiedź dziewczyny na FB ,że raczej jakość,bo na 3 zgłoszenia wygrała 2 razy emotka

A gdyby nie wygrała - zwaliłaby na loterie  emotka a ze wygrała bo rozpracowała to lepiej się dowartościować emotka

Każdy ma swoje teorie emotka  ja i w zeszłym roku i w tym gram z takim samym skutkiem -zadowalającym.
Najgorzej ro temu było wygrać 1 raz jak raz wygracie przekonacie się że można wygrywac w nieskonczoność, bo bazujesz niemalże cały czas na tym tekście ktry ci wygra.Powodzenia!  emotka

Potwierdzam,ja podbnie jak koleżanka wyżej-cały czas skupiam się na tym co wygrałam nim.
Staje się moją "bazą"do tworzenia i na jego podstawie robię nowe.
Jak narazie 3 dni i w każdym po 1 wygranej więc DA SIĘ! i nie zagniajcie tu na loterie ani na to że trzeba pisać po 300 dziennie zeby wygrać.Wystarczy ruszyć głową i stworzyć coś fajnego emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6432339 Napisano: 23.11.2017 18:03:31 w moje dzisiejsze wygrane :)

niewyspanamama

#6428816 Napisano: 15.11.2017 17:44:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Winiary emotka i to x2!!!!
minuta po minucie przed chwilą posłałam zgłoszenia tak więc 2/2 emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6424998 Napisano: 06.11.2017 15:40:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
105 : 0 dla Prince Polo....
3:0 DLA WINIARY...  emotka  czy jak wygram kiedykolwiek coś z loterii z bramkami ?!?!? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6409579 Napisano: 30.09.2017 11:19:06 w Lay's
ankasss napisał(a):

czy ktoś realizował już kody na FIFĘ18 wiadomo jaka to wersja?

Ta normalna czyli standardowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6402984 Napisano: 13.09.2017 14:26:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Simsy na PC 1/1 emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

niewyspanamama

niewyspanamama

#6377021 Napisano: 07.07.2017 14:23:50 w Kupię...
Jesli komuś zalega chętnie kupię rower do 450 zl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6360177 Napisano: 25.05.2017 19:32:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
TestMeToo
Gratulacje! Będziesz testować!
Jesteś w gronie ponad 2000 zaangażowanych osób testujących Lech Ice Bloody Orange. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6356720 Napisano: 16.05.2017 12:10:32 w PODZIĘKOWANIA
LejziDejzi
Dziękuję za bezinteresowną pomoc w licytacji Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6356567 Napisano: 16.05.2017 08:22:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zaczynam przygodę z konkursami z miłym akcentem:
Koszulka z Lay's i
visa Pure dzięki LejziDejzi :*  Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6356566 Napisano: 16.05.2017 08:20:51 w Ambasadorinnowacji - Philips
monisss napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

madzia34 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

Ta licytacja to masakra... Niby ładuje się, a potem zmienia się tylko liczba przedmiotów.

na tym własnie polega aukcja ... kto 1 ten lepszy

Szczególnie jeśli zdarza się to kilkanaście razy. Żałuję tylko straconego czasu na ten program. Tyle czasu zbierania, a żadna nagroda nie wpadła.

wystarczyło napisac na prv po pomoc emotka  pomogłam kilkunastu osobom w licytacji bezinteresownie.

a moze trzeba było dac szanse innym na wygranie emotka

Hahaha ja nie zagarniałam tego wszystkiego dla siebie emotka
wystarczyło napisac i poprosić o pomoc, miałam czas i chęci więc pomagałam bezinteresownie ZUPEŁNIE "obcym mi osobom" z tego forum,które znam tylko z virtualnego świata emotka  pomagam zresztą jak na każdej z poprzednich aukcji... Każdy ma takie same szanse na wylicytowanie.Liczy się REFLEKS,a tego pewnie Ci zabrakło;) Pozdrawiam i powodzenia na jutrzejszej aukcji.

ja jestem wdzięczna LejziDejzi bo bez niej na pewno by mi się nie udało-akurat wracałam do domu, niby mam net w komórce ale nie miałabym żadnych szans na wylicytowanie VisaPure emotka wszystko miło, bezinteresownie! i to nie dla siebie, a dla innych forumowiczów, więc nie wiem o co te pretensje.. po prostu ma dziewczyna refleks, SZCZĘŚCIE oraz dobry internet emotka i nie zatrzymuje tego dla siebie, więc zamiast negować trzeba było prosić o pomoc na forum emotka   również życzę wszystkim powodzenia w dzisiejszej aukcji !

LejziDejzi dziękuję i ja :* emotka
Dzieki Niej Visa Pure trafiła także w moje ręce !emotka emotka  od 2 lat próbowałam bezskutecznie... Za namową koleżanki trafiłam kilka dni temu na to forum,mimo że dziewczyny nie znam osobiście okazała wielkie serducho oferując pomoc na licytacji bezinteresownie, a przeciez NIE MUSIAŁA.Tak właśnie zaczęła się moja przygoda tu,z pierwszą nagrodą.
Miałam wpaść na chwilę ale zostaję już na stałe emotka  Fajnie że można spotkać jeszcze takie osoby. Wyświetl w wątku >>