Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niewyspanamama

niewyspanamama

#7055233 Napisano: 22.10.2022 14:45:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli ktoś ma kodzik do hebe na peeling regenerum i wie ze nie wykorzysta chetnie przygarnę emotka  Nie załapałam się a zależało mi na nim emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7054632 Napisano: 20.10.2022 02:16:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Kilka dni temu dostała maila z kodem/voucherem od Develey. Tzn. W miejscu gdzie powinien byc kod jest białe tło. Napisalam do nich maila zwrotnego zero odpowiedzi. Miał ktos podobna sytuacje? 

Spróbuj zaznaczyć to miejsce kursorem, może jakiś geniusz napisał kod białym na białym emotka  i jeśli odczytujesz wiadomość na komórce to spróbuj otworzyć maila na kompie. Czasami niektóre rzeczy inaczej się wyświetlają. Jak to nie pomoże to zostaje kontakt z nimi. Sporo osób pisze do nich np. o darmowe dukaty na wysyłkę i dostają odpowiedzi, więc może ktoś poratuje mailem, na który odpisują. 

Probowalam najechać i zrobic kopiuj wklej. Otwierałam i z laptopa i telefonu. Nic. Moze rzeczywiście wysle maila na adres do dukatow. 

Myślę, że to najlepsza opcja, bo tamtego maila przynajmniej ktoś odczytuje i nawet jak nie będzie ogarniał to pewnie przekieruje do właściwej osoby emotka

Oświeci mnie ktoś jak teraz jest w Develey z wysyłką ??Znowu trzeba pisać jak rok temu o doliczenie jakiś dukatów? emotka  Jeszcze nie wygrałam ale wole wiedzieć od kogoś kto już ma emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7052814 Napisano: 12.10.2022 13:54:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Danioooo   emotka     Albedo...serio ty przeciwko mojemu zgłoszeniu ?! Kiedyś tak dobrze się rozumieliśmy... a ostatnio przepaść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#7049755 Napisano: 28.09.2022 16:48:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
syksonka napisał(a):

Czytał ktoś z was reg Kinder Bueno? 
W reg pisze że jeśli już ktoś wygrał, to nie bierze udziału w losowaniu nagrody głównej ??? .

Pisze tak w punkcie losowanie nagród 1 stopnia. 

Dobrze czytam ??!!! 

Ta loteria to ogólnie jakiś cyrk.Szkoda czasu i nerwów na nią.Dając zgloszenia tylko podbijamy im statystyki a w ramach "wdzięczności " wysyłają pierw wiadomości ze sie wygralo a potem ze jednak nie.Omijam takie cyrki. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

niewyspanamama

#7047772 Napisano: 19.09.2022 11:21:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czuje się jakbym w totolotka 6 trafiłaemotka  Wreszcie po nie wiem 70 czy 80 próbach ( bo przestałam już liczyć Nestle z zestawem plastycznymemotka  uśmiech córki która o nin marzyła bezcenny. Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#7039350 Napisano: 13.09.2022 20:07:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
zordlord napisał(a):

Zestaw plastyczny crayola emotka    Chyba już coraz łatwiej wygrać emotka

Chyba nie latwiej emotka  Kwestia szczęścia... ja dziś 9 pudeł. emotka  
W temacie Kubki z Lewiatana Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6887467 Napisano: 08.09.2022 18:34:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wierzyć mi się nie chce,że na 51 zgłoszeń w Nestle ani 1 z 1000 zestawów nie trafił do mnie... emotka
zakichane bramki!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6875377 Napisano: 10.08.2022 17:22:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wszystkie smaki lata do kiedy był 1 etap kojarzy ktoś ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6871616 Napisano: 21.07.2022 19:02:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WHHHHIIISSSKKKAAASSSS !!! Wystąpił problem podczas przesylania twojego zgłoszenia.Zejdź niżej by poprawić blędy i spróbuj jeszcze raz.Błąd.Prześlij zdjecie swojego rachunkuemotka emotka  o co tu chodzi????!!! Pomniejszałam już nawet zdjęcie nic nie przechodzi emotka  próbowałam z lapka , telefonu...nie idzie w żaden sposób.Miał ktoś tak ??? dodam że chciałam pierwszy raz się zglosić.. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6870496 Napisano: 15.07.2022 20:59:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wow - loteria bez ograniczeń bon Empik i u mnie emotka ... A dopiero co marudziłam ze nic nie wpada emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6870465 Napisano: 15.07.2022 17:31:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Nivea hebe - wie ktoś czy tym produktem moze byc najzwyklejsze mydło w kostce ?? Czy musi być np zel , antyperspirant czy kulka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6869192 Napisano: 08.07.2022 22:50:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti mnie olewa...
Smollllaaarrr każe spadać na drzewa...
Albedo wcale nie lepsze-pudłuje moje zgłoszenia w najlepsze...
Unique One wygrać w bramkach mi nie daje...
...od dziś na starcie każdego konkursu się poddaje emotka emotka
Kiedy przyjdą lepsze dni?? Wątku-dopomóż mi !!!!emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6849513 Napisano: 14.03.2022 16:30:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Wie ktoś może czy wygrana w 1 etapie Haribo wyklucza zagranie i WYGRANIE   w 2 etapie na te same dane? Czy może jeśli już sie udalo w 1 etapie to w 2 juz nie nagrodzą?  

"Jeden Uczestnik Konkursu może wygrać dowolną ilość nagród pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków niniejszego Regulaminu Konkursu, w szczególności zasad opisanych w pkt. IV. Regulaminu Konkursu"

bardzo dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6849505 Napisano: 14.03.2022 16:05:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś może czy wygrana w 1 etapie Haribo wyklucza zagranie i WYGRANIE   w 2 etapie na te same dane? Czy może jeśli już sie udalo w 1 etapie to w 2 juz nie nagrodzą?   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6815125 Napisano: 15.10.2021 11:24:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdyby nazwa użytkownika zależała od skuteczności w bramkach już mogłabym nazywac się SPUDŁOWANA ..emotka emotka emotka emotka  czas chyba zmienić..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6814228 Napisano: 11.10.2021 12:30:36 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

Wkurzyła mnie kobita w sklepie  i powiem wam gdybym się nie spieszyła na spotkanie ze znajomymi to  swoje by usłyszała...a mianowicie
Moja 8latka "wyszkolona "w zakupach będąc u babci poszła do osiedlowego sklepu po paragony z Prince polo (20szt) bo tam najtańsze .
A kobita w sklepie ją zdrowo opierniczyla :że to ostatni raz i że to marnotrawstwo czasu i papieru. Dodam ,że zaznaczyła, że to dla mamy na loterię ....i nie myślcie że ją wykorzystuję w zakupach ,ona ma radoche jak sama chodzi do sklepu,a że często ze mną bywa w sklepach to "ogarnięta konkursowo"dziewucha moja emotka  
Kolejek nie było ,to średniej wielkości osiedlowy sklepik .
I dopiero w aucie jak po nią przyjechałam to mi to powiedziała ,babcia czyli moja mama nie powiedziała wcześniej bo się bała ,że im tam w sklepie napyskuje . 

jak to się mówi...Klient nasz pan.Gdybym miała ochotę całe niekonkursowe zakupy rozłożyłabym na kilkanaście paragonów i kasjerce nic do tego że mam taki kaprys emotka  To jej praca...taka jak każda inna-każda ma swoje plusy i minusy.Ode mnie też napewno w takiej sytuacji swoje by usłyszała zwlaszcza że niech mi znajdzie punkt w którym pisze że 1 osoba=1 paragon...nie ma? więc prosze na osobno. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6814115 Napisano: 10.10.2021 14:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wiecie może czy paragon z nazwą produktu " Płatki Mix" przejdzie w loterii Nestle z Myszką Miki ? Kupiłam nesquik alphabet a dopiero w domu zorientowałam sie że opis do bani emotka  a sklep strasznie marudny o pieczątki..i sama juz nie wiem czy warto na taki grać.Wiecie może czy przejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6814114 Napisano: 10.10.2021 13:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Develey poza wynikami na stronie internetowej, rozsyłał już maile do laureatów? 

moje inicjały są na stronie ale żaden mail nie przyszedł więc w sumie nie wiem czy to ja czy nie ja?

Właśnie mam to samo, nie wiem, czy te inicjały to ja, czy nie ja. To czekamy:)

inicjały też są moje, w tym dniu co grałem, ale e-maila brak. Więc pewnie nie rozsyłali @

W czwartek albo piątek czytałam na fb jak ktoś się dowiadywał i pisali że @ do laureatów wyślą do poniedziałku emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6813787 Napisano: 08.10.2021 10:33:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj rezerwa z Kinder Bueno ,a dziś sms za 3 etap emotka  Wreszcie coś !emotka emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6813444 Napisano: 07.10.2021 00:05:02 w Wygraj mi / Wygram za...
quaresma86 napisał(a):

aniunia1900 napisał(a):

Szukam pomocy w wygraniu plecaka nestle

Warto grać wcześnie rano.. około godziny 4 lub nawet 5 są duże szanse

musze mieć wyjątkowego pecha bo w tych godzinach na 19 zgłoszeń 1 wielkie 0 emotka  a przypadkowa godzina w poludnie wkoncu dała plecak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0