Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ongis

ongis

#6513966 Napisano: 27.07.2018 23:50:30 w Smolar
edzia21 napisał(a):

A ja tam lubię Smolara. Nigdy nie robią problemów - SĄ MILI! Wszystko zawsze załatwiam pomyślnie przez telefon, zawsze idą na rękę - widocznie "mam farta".

Miałam kiedyś taką sytuację, że wygrałam nagrodę która wymagała osobistego odbioru z Łodzi (zgodnie z zapisem w regulaminie). Głowiłam się jak to zrobię - duży gabaryt, nie mam dostawczaka ani przyczepki, a trochę km do Łodzi mam. Aż tu nagle dzwoni miły Pan z agencji i SAM proponuje, że wyślą mi ową nagrodę pod drzwi, żeby mnie nie fatygować tyle km, bo szkoda moich pieniędzy i czasu...KURTYNA.

Może konkurencja nie śpi i antyreklamę robi Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6513791 Napisano: 27.07.2018 15:01:24 w Smolar
cherry_coke napisał(a):

darog napisał(a):

Mi np zależy by sponsor wiedział, że Smolar nagrody  nie wydał i szantażował: że albo zapłaci się za "ponowną"? wysyłke,,albo nagroda przepada,,,
A dlaczego ma się płacić za "ponowną" przesyłkę? Skoro przez pół roku Smolar nie ma zamiaru podać numeru nadania "tej pierwszej" i wyjaśniać w DPD - dlaczego niby nie dotarła..? Ja num nie znam- więc reklamacji nie ma jak do DPD zgłaszac. Smolara tez to nie interesuje, choć niby skoro zapłacić za przesyłke- powinien rozliczyć - dlaczego DPD nie zrealizowało umowy i dołączyć moje materiały pisane do DPD- gdzie oni twierdzili (i słusznie) że bez nr nadania przesyłki nic nie mogą.. 

Nie chcę Cię w żaden sposób oceniać, bo każdy ma prawo załatwiać swoje sprawy po swojemu, ale być może część Twoich problemów wynika ze sposobu w jaki je próbujesz załatwić. Mi nieodebrane przesyłki wysyłali ponownie bez żadnego problemu. Wystarczył mail z prośbą, bez żadnej reklamacji nadawali ponownie przesyłkę. 

Dokładnie to samo a jak ładnie poprosiłem to i nr nadania sms dostałem. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

ongis

#6468206 Napisano: 28.02.2018 13:55:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Po dwóch miesiącach obijania się czas wrócić do zabawy.  Marcu pokaż na co cię stać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6450877 Napisano: 09.01.2018 21:41:22 w Smolar
@gnieszk@ napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kerocna napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

A ja mam pytanie co lubi Smolar?
Rymy?Humor?Teksty filozoficzne? czy bardziej proste?
Jesli ktos uchyli mi rąbka tajemnicy to bede wdzieczna, jesli nie to zrozumiem.

Ja myślę, że Smolar sam nie wie czego chce emotka

Na Smolara niestety nie ma recepty, bo gusta sa rozne i mam wrazenie ze w zaleznosci od konkursu...nad wylonieniem laureatow pochylaja czola rozne osoby. Raz wygrywaja bardzo fajne, blyskotliwe teksty, a raz pitu pitu rodem z przedszkola (piszę o nagrodach głównych)  emotka

a skąd wiadomo jakie teksty wygrywają? przecież u nich nie ma nawet listy zwyciezców, a co tu mówić o wygranych hasłach

No laureaci chyba wiedzą co wysłali i co wygrało emotka

Wiedzą ale raczej się nie podzielą swoją wiedzą emotka po co sobie konkurencję mają robić. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6444922 Napisano: 21.12.2017 13:11:14 w Smolar
dwaburekoty napisał(a):

jak często Smolar wyłania zwycięzców loterii z biedronce z xboxami? konkretnie kiedy mniej wiecej mozna spodziewac sie wyników z 18 i z 19?

Ciężko powiedzieć wczoraj były napewno sms za piątek sobotę więc pewnie za inne dni też ale może może nie i jest nadzieja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6423998 Napisano: 03.11.2017 16:07:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

ongis napisał(a):

spursman napisał(a):

Czy z Biedronki od razu zwrotka ma przyjść?? emotka

Przychodziły a teraz znowu system im zawisł. Chyba przeciążyliście za dużo rosołków biedronka sprzedała emotka

Ja też czekałem. Oczywiście byłem niecierpliwy i zadzwoniłem i przemiła Pani na infolinii powiedziała, że zdarza się, że dochodzą dłużej i jakbym do jutra nie otrzymał, to żebym wtedy zadzwonił. Ale dotarła w końcu po godzinie gdzieś. emotka

Teraz przyszła zwrotka z gratulacjami ze zgłoszenia z przed godzinki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6423995 Napisano: 03.11.2017 15:58:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
spursman napisał(a):

Czy z Biedronki od razu zwrotka ma przyjść?? emotka

Przychodziły a teraz znowu system im zawisł. Chyba przeciążyliście za dużo rosołków biedronka sprzedała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6422088 Napisano: 29.10.2017 20:19:26 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Z czasem jej się znudzi emotka  warto spróbować.Wyprowadzając się z domu (co prawda jedynie na drugi kraniec województwa) miałam 18 lat. Na początku były "nękające" telefony od przerażonej mamy, ale to szybko minęło  emotka

Każda mama jest inna- moja by wystawała codziennie pod moją bramą i zażądała bezwzględnie i absolutnie zapasowej pary kluczy dla siebie.Na mieszkanie w lokum studenckim jestem już zwyczajnie za stara, a na wynajęcie samodzielnej kawalerki wydałabym prawie całą swoją pensję, podczas gdy moi rodzice mieszkają na 300 metrach kwadratowych.Gdzie tu sens, gdzie logika emotka Sytuacja jest absolutnie bez wyjścia- muszę się niestety dostosować i oszczędzać kasę na czarną godzinę zamiast płacić obcym ludziom za wynajem, skoro 17 km od Wrocławia stoi mój rodzinny dom.Tyle mojego, co się wyżalę,ech.

Czasami wystarczy wyłączyć telefon na pare godzin Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

ongis

#6422069 Napisano: 29.10.2017 19:02:54 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Na znak protestu podarłam tą kartkę i wywaliłam ją do kosza.Prawda jest taka,że moi rodzice w życiu mi równie wiele dali, co i zabrali i mam takie poczucie,że równie mocno ich kocham, co nienawidzę.

Na tym polega życie nie ma ludzi idealnych i kochamy ich za wszystkie cechy charakteru. Ja jestem dopiero albo aż 17 lat po ślubie i nie raz miał bym ochotę ubić ale przeważnie człowiek się poboczy dzień dwa i zapomina o co poszło takie życie emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ongis

#6422059 Napisano: 29.10.2017 18:42:27 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że mój ojciec w ubiegły czwartek wyprowadził się do hotelu i wcale nie zamierza wracać, bo go rzekomo żona wkurza emotka Kompletnie mu odbiło, dopiero co byli z mamą 3 tygodnie w sanatorium- nikt nie rozumie, co się stało,ech.

W hotelach nikt sie nie czepia, jak zostawiasz skarpety, reczniki na podlodze.Moze sanatorium Mu uswiadomiło, ze nie jest taki stary, by miec przepisowe drzemki po obiedzie. emotka  

31.10 kończy 57 lat, nie wiem, co mu nagle przestało pasować po 34 latach małżeństwa.W ogóle oboje nie zamierzają odpuścić.Zaproponowałam im, aby poszli na terapię, to mój ojciec stwierdził,że on nie jest wariatem i nikt nie będzie mu mówił, jak ma  postępować w małżeństwie i poza nim też.

To się nazywa przesilenie po prostu chłopina musi odreagować emotka odpocznie odreaguje i wróci. Ale pomysł nie jest taki zły może też tak odreaguję emotka Wyświetl w wątku >>

ongis

#6421879 Napisano: 28.10.2017 23:26:42 w Proszę przeczytać ważne...
dolly napisał(a):

czy dzisiaj jest halloween?  emotka

Po pewnej dawce uderzeniowej to hallowen można mieć codziennie emotka Wyświetl w wątku >>

ongis

#6421877 Napisano: 28.10.2017 23:24:47 w Dziś cieszę się z.....
giulietta napisał(a):

ie musiałam pisać, wrzuciłam realne zdjęcie oryginalnego kuponu, po przyjeździe z miasta, co wygrałam   a ludzie piszą suche fakty np. 10 zł i zero reakcji moderatorek... nie musisz przeglądać całego forum, przejrzyj tylko wątki z tego tyg. i wyciągnij realne wnioski  ja nie muszę dawać nikomu "czerwonych łapek", bo koliduje to z moim stanem wiedzy, wysokim IQ i EQ, ponadprzeciętną wrażliwością, życzliwością, kulturą osobistą itp. ,dobranoc 

Z jednym się muszę zgodzić wywalał bym z MDW i dawał punkty karne wszelkim wpisom typu sąsiad wygrał siostra wygrała chomik wygrał mąż wygrał nawet małż wygrał też emotka . Nie masz odwagi napisać że wygrałeś lub że wygrałeś 5 raz w loteri gdzie jest 1 nagroda na osobę lub gospodarstwo to nie pisz nic. Wyświetl w wątku >>
2 bethan, cb656 0

ongis

#6421867 Napisano: 28.10.2017 22:52:57 w Dziś cieszę się z.....
giulietta napisał(a):

jak każdy widzi to głownie Ty dajesz "czerwone łapki" przy moich wypowiedziach... nie trafiłam 375, ale cudem 36,10 gr, nawet fotkę wrzuciłam, bo się na tym nie znam, ale super osóbki z forum wyjaśniły mi co i jak, nie wyobrażasz sobie jak to jest odbierać okruszek z tego tortu wśród pracowników Lotto i atmosferze pozytywnych ludzi, których uwielbiam   na tle piramidy tych właśnie 375 mln ułożonych z banknotów 200 zl, mi wydała się mała, których wygrania spontanicznie życzę każdemu    

Dokładnie i trzeba było wpisać że wygrałaś 36.10 chyba złotego nie grosza emotka   Co do stery banknotów 200zł które nie są moje to mam to gdzieś i kto jakie ma do tego odczucia. Jak się zdecyduje zagrać i wygram to o tym napiszę w odpowiednim dziale do tego stworzonym.

Ps
Daje twoim wypowiedzią czerwone łapki bo się z nimi nie zgadzam i mam do tego pełne prawo. Jak dostanę od ciebie to się nie obrażę bo generalnie mi to "Lotto"
Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6421864 Napisano: 28.10.2017 22:31:47 w Dziś cieszę się z.....
giulietta napisał(a):

zacznijmy od tego czemu chyba najlepszy wpis jaki mógł tu być o realnym zobaczeniu wymarzonej kwoty 375 mln przez każdego gracza dostał punkt karny?   a inne wpisy nawet w tym tygodniu?... a koło fortuny ( chociaż dla mnie wpis jak najbardziej spontaniczny   tak było kiedyś, że ludzie dzielili się swoim szczęściem spontanicznie z innymi, co też spontanicznie zrobiłam, ale przez stalking i wywołujący go hejt moderatorki bałam się nawet nie tylko pogratulować taki-radek ale nawet dać lajka, tak jak świeżo upieczonym rodzicom, którzy również spontanicznie dzielą się swoim szczęściem jak kiedyś w tym wątku....

Giulietta trafiłaś te 375mln ? Nie? Więc wpis w MDW "moje dzisiejsze wygrane emotka " jak sama nazwa "moje" był niezgodny z regulaminem i nie wiem o co bijesz pianę? jankowska napisał weź się za granie i nie zawracaj gitary bo to już nudne jest. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ongis

#6420588 Napisano: 25.10.2017 21:11:34 w Smolar
bawik70 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

luckymen napisał(a):

bethan napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

W Leclerc mają ten sam zapis https://www.e-kon...e-leclerc.htmlPewnie docelowo ten zacny zapis pojawi się we wszystkiech regulaminach Smolar.

Komuś tam nieźle peron odjechał. 

Może uokik? ten zapis z puntu 11.15 to rzeczywiście nadaje się do UOKiK - chyba nie przemyśleli do końca.

UUUUUUU.....katastrofa dla tych co nie mają zarejestrowanych telefonów na siebie....to se już pograłam u SMOLARA .... :zbanowany:  

Chyba kierunki pomyliłeś emotka ci właśnie teraz będą mieli pole do popisu u smolara. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6420522 Napisano: 25.10.2017 19:26:39 w Smolar
superloser napisał(a):

magnez20 napisał(a):

Jestem w szoku czy ktoś widział nowy regulamin loterii " Loteria Sprite w sklepach abc "W tej agencji chyba już kompletnie odjechali . Mam na myśli punkt regulaminu 11.15 https://www.smola...e_abc_05.10.2017.pdf
Co myślicie na ten temat ? 

Przecież nie musisz.
Są inne Agencje, tam możesz grać  emotka   
Smolar, następnie sprawdzi numery sąsiada oraz rodzenstwa.
Ludzie przestaną grać. Klienci sie przeniosą do innych agencji.
A Smolar pójdzie na emeryture albo otworzy punkt T.Mobile albo Play.
Oni tyle błędnych Regulaminów mają, że jak ktos to zglosi do sprawdzenia to się nie wypłacą. 

Już widzę operatora udostępniającego takie informacje na podstawie świstka podpisanego przez kogoś emotka
Proponuję spróbować dowiedzieć się samemu u operatorów o nr zarejestrowane na siebie. Nie jest to proste a wręcz bardzo ciężko taką informację uzyskać. Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

ongis

#6418164 Napisano: 19.10.2017 10:22:56 w Dyskusje o loteriach
ewelinka-017017 napisał(a):

ongis napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

Hey czy loteria Ferrero rocher też jest na bramki??Ktos coś wygrał z Was?Lista zwycięzców jest jakaś dzuwna powtarzają się imiona tylko nr tel inny.Mam kod,ale nie wiem jak to rozegrać,żeby coś wygrać ktoś coś?

Trzeba po prostu wysłać. Więcej dowiesz się z MDW

dzięki emotka właściwie wczoraj szukałam w mdw,ale chyba za słabo.

Za słabo były wpisy włącznie z obrazkiem jak wygląda trafienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6418122 Napisano: 19.10.2017 09:48:06 w Dyskusje o loteriach
ewelinka-017017 napisał(a):

Hey czy loteria Ferrero rocher też jest na bramki??Ktos coś wygrał z Was?Lista zwycięzców jest jakaś dzuwna powtarzają się imiona tylko nr tel inny.Mam kod,ale nie wiem jak to rozegrać,żeby coś wygrać ktoś coś?

Trzeba po prostu wysłać. Więcej dowiesz się z MDW Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6405800 Napisano: 20.09.2017 20:37:00 w Smolar
Można różne fajne mieć pomysły ale Smolar ma swój działający i dlatego są wiodącą agencją. Robią po swojemu i jak widać często nie mogą się opędzić od klientów ledwo wyrabiając. Nie wałkują jednej loterii czy konkursu 3 m-ce losując wybierając weryfikując i sprawdzając nr buta uczestników tylko w tym czasie robią kolejnych 10-20 interesów. Każdy ma swój punkt widzenia. Od tego są regulaminy jak pasuje gramy jak nie to emotka wiadomo co. Nikt nikogo nie zmusza do zabawy. Widać chętnych mają tyle że to do nich większość klientów się kieruje. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6405764 Napisano: 20.09.2017 19:18:17 w Smolar
superloser napisał(a):

karola-00 napisał(a):

nie na 2500 sklepów tylko na 2722 zakładając 3x kasy  na sklep to 8166 paragonówDublowany to znaczy jeden paragon wysyłany X razy...Oczywiście ze mają... ale nie biorą udziału w konkursie... jeden paragon zgłoszony bierze udział w konkursie tylko raz nawet jak na innej kasie ktoś dostał ten sam numer to jego paragon przejdzie podczas zgłasanie ale nie bierze udziału w losowaniu... ; /

Czyli SMOLAR swiadomie działa na szkode konkursowiczów. 
Powinien uczciwie dac ZWROTKI,  ze odrzuca zgloszenia a nie profesjonalnie olewa.

Temat rzeka wywalają duble źle nie wywalają jeszcze gorzej emotka   jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził Wyświetl w wątku >>
0 0