Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#7130264 Napisano: 11.10.2023 14:03:56 w Czy informują/ informowali?
Z konkursu Serka Łaciatego są wyniki, myślicie, że maile / smsy / też już poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7129267 Napisano: 07.10.2023 10:16:19 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w pierwszym dniu Mullermilch wygrałam krowę, mimo tego, że pojawiła się captcha. Zapewne wygrana dlatego, że jeszcze nie było tej akcji w bazie konkursów. A teraz nic nie mogę trafić, bo wiecznie ta captcha. Czy tylko u mnie pojawia się ona za każdym razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7127391 Napisano: 29.09.2023 18:34:58 w Czy informują/ informowali?
Wyborowa za II etap informowała dzisiaj? Czy to dopiero za pierwszy etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7127340 Napisano: 29.09.2023 15:59:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

mampytanie napisał(a):

baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka

U mnie w C4, kauflandzie i w niektórych biedronkach

Nie mam w okolicy (również tej dalszej), żadnego z nich emotka  ale dzięki, poszukam za pewien czas ponownie w Biedronce  emotka

Kup na forum paragon, zgłoś i jak wygrasz zestaw, to słoiczki same do Ciebie do domu przyjadą emotka
W Biedronce na lodówkach z rybami i mrożonkami szukalas?

Jeśli nigdzie nie znajdę, by zakupić produkt, to chyba tak zrobię emotka  jednak najpierw jeszcze przejrzę nad mrożonkami. Ostatnio nigdzie nie widziałam, ale akurat w to miejsce raczej nawet nie zerknęłam (mam wrażenie, że tam tylko kasze i sosy pomidorowe stoją)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7127333 Napisano: 29.09.2023 15:23:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka

U mnie w C4, kauflandzie i w niektórych biedronkach

Nie mam w okolicy (również tej dalszej), żadnego z nich emotka  ale dzięki, poszukam za pewien czas ponownie w Biedronce  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7127332 Napisano: 29.09.2023 15:23:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka

U mnie w C4, kauflandzie i w niektórych biedronkach

Nie mam w okolicy (również tej dalszej), żadnego z nich emotka  ale dzięki, poszukam za pewien czas ponownie w Biedronce  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7127318 Napisano: 29.09.2023 14:24:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie kupujecie przyprawy Kamis w słoiczkach? U mnie nigdzie nie mogę ich znaleźć (Lidl, itm, Dino, małe sklepy),  po prostu nigdzie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7126564 Napisano: 26.09.2023 18:13:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Emememe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Emememe napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś wie co wysyła albedo? Nie pamiętam żebym coś u nich wygrała

Zestawy kosmetyków z Biedronki emotka
edit: Jednak nie, to będzie krowa Muller emotka

Wiadomości wysyłają o wysyłce czy w aplikacji widać?

U mnie przyszedł mail od GLS

Na pewno to krowa? Wygrałam w pierwszym dniu loterii/konkursu, ale nie mam maila o nadaniu jej. Widziałam jednak, że do niektórych już dotarła lodówka.

Wydaje mi się, ze tak. Dziś przyszedł mail z pozytywną weryfikacją a potem info o tej przesyłce (wygrałam 15 września). Jutro dam znać emotka

Okej, ja maila z weryfikacją dostałam kilka dni po tym, jak wygrałam, a to z początku września. Może wysyłają nie po kolei:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7126551 Napisano: 26.09.2023 17:36:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lazy-kiwi napisał(a):

barnsik napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść?

Tekst nie może być podzielony na akapity, trzeba wpisać niestety wszystko ciurkiem, wtedy przechodzi. Przed chwilą się udało tak wysłać zgłoszenie, ale nie mam maila z potwierdzeniem, więc nie wiem, czy to nie połowiczny sukces.
EDIT: Dotarł mail z potwierdzeniem zgłoszenia.


Z Wyborowej powinien przyjść mail potwierdzający zgłoszenie? W regulaminie nie widzę takiego zapisu. Maila nie dostałam, miałam natomiast potwierdzenie na stronie, coś w stylu "zgłoszenie przyjęte". Ktoś podpowie, czy jednak mail również powinien był do mnie dotrzeć? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7126550 Napisano: 26.09.2023 17:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Emememe napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś wie co wysyła albedo? Nie pamiętam żebym coś u nich wygrała

Zestawy kosmetyków z Biedronki emotka
edit: Jednak nie, to będzie krowa Muller emotka

Wiadomości wysyłają o wysyłce czy w aplikacji widać?

U mnie przyszedł mail od GLS

Na pewno to krowa? Wygrałam w pierwszym dniu loterii/konkursu, ale nie mam maila o nadaniu jej. Widziałam jednak, że do niektórych już dotarła lodówka. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7126298 Napisano: 25.09.2023 19:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

czy do kogoś dotarł ten Elmex?

Też czekam.

Również czekam. Ktoś dzisiaj chyba pisał na forum, że właśnie dzisiaj pojawiła się jakaś przesyłka w aplikacji DPD (nie wiem, nie mam), ale ponoć odnośnie Elmex. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7125587 Napisano: 22.09.2023 12:38:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie szczoteczka, mega 😁 Wyświetl w wątku >>

mampytanie

mampytanie

#7124852 Napisano: 19.09.2023 21:08:30 w Czy informują/ informowali?
pati12b napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Martini z Biedronki zaspało z mailami odnośnie zestawów?

pytałam w piątek mailem czy wszyscy laureaci zostali poinformowani i odpisali mi, że tak
ale coś mi tu śmierdzi, bo nikt się zestawem nie pochwalił
chociaż ja liczyłam, że jestem na liście walizek...

Właśnie co do zestawów mam raczej pewność, że wygrałam, natomiast też maila brak, tak jak i u innych. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7124822 Napisano: 19.09.2023 19:41:19 w Czy informują/ informowali?
Martini z Biedronki zaspało z mailami odnośnie zestawów? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7123159 Napisano: 12.09.2023 20:33:41 w SZUKAM....
Szukam kodu somersby, może ktoś ma jedną sztukę na zbyciu za darmo? Chciałabym spróbować wypełnić ten quiz (uwielbiam quizy emotka ) Dziękuję, już otrzymałam! emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

mampytanie

#7120466 Napisano: 31.08.2023 18:00:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Marzyłam o kajaku, czułam, że jednak wpadnie nagroda niższego stopnia, a jednak „wygrałam” jedno wielkie nic… Cały sierpień pustki. A Kinder to już w ogóle porażka. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7112488 Napisano: 28.07.2023 16:23:23 w co chcielibyście wygrać?
Kajak proszę  emotka
Gotówkę też!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7111449 Napisano: 25.07.2023 14:33:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rio Mare… to już chyba na nic nie czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#7111299 Napisano: 25.07.2023 10:05:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
7Days - nie rozumiem, dlaczego nie mam maila! Chyba, że o głównej wygranej dopiero będziecie informować (liczę na Ciebie, Ty 7Days’ie, że to do mnie się odezwiesz! emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0