Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo

#7170505 Napisano: 17.04.2024 22:57:31 w Paragony na trwające konkursy
3 paragony na loterię Kubuś https://www.e-kon...rowa-loteria-kubusia wymienię na doładowanie telefonu 5 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

doo

doo

doo

doo

#7169745 Napisano: 15.04.2024 07:40:11 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

donia7 napisał(a):

GreenEK napisał(a):

pionas napisał(a):

GreenEK napisał(a):

Od kilku dni, na telefonie przeglądając na chrom, mam tylko stronę główną a próba przejścia na jakąkolwiek inną wywala błąd 400.
Ktoś wie co za licho i jak to rozwiązać?

próbowałeś w innej przeglądarce albo wylogować się i ponownie zalogować? jaka szata graficzna strony? niestety w logach nic nie ma

Ja się nawet zalogować nie mogę używając chroma, bo to też 'przejście' dalej. Strona główna ok piękna jak zawsze:)
Na Firefox działa ale... teraz na kompie w Firefox mam 400 bad request (po instalacji mozzila na tel zrobiłam synchronizację).
Ja zwariuję emotka

Mam ten sam problem! Już na żadnej przeglądarce w moim telefonie nie działają mi e-konkursy emotka
Bad RequestYour browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit

Przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc, nawet nie jestem w stanie zdiagnozować przyczyny (w logach serwera nic nie widzę).
Wyczyszczenie cookies w przeglądarce nie pomaga? Czy po kliknięciu F12 (DevTools, Narzędzia dla programistów) w zakładce sieć/Network wyświetla się coś na czerwono?

Też dołączyłam do tego grona. I wyczyszczenie ciasteczek pomogło Wyświetl w wątku >>

doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo