Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nitka310

nitka310

#7172604 Napisano: 27.04.2024 17:19:50 w WC - rozmowy o wszystkim
ditomaso napisał(a):

ditomaso napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

W ubiegłym roku kupiłam Krossa 14" rama, koła 26", syn miał 145cm wzrostu. Był idealny. Kolor wybadaj jaki mu się podoba. Syn ma czarno-czerwony połysk, mega wygląda mimo roku eksploatacji.

Seledynowy, zolty neon. emotka

To już wiesz wszystko emotka  teraz tylko zadecyduj co jest dla Ciebie ważne, czy wygoda i rower do domu, czy namacalnie do sklepu. Co do gwarancji, czy te przeglądy będą robione tak jak trzeba o czasie w autoryzowanym serwisie? Jeśli nie, to gwarancją przepada. Czy coś się wydarzy, co gwarancja uwzględni? Czy pęknie rama na pół? Nie. A na zarysowania, czy przebitą dętkę, czy zerwany łańcuch gwarancja nic nie poradzi. Jak przyjdzie ważne żebyś posprawdzał dokładnie, jak coś będzie nie tak masz bez dyskusji prawo zwrotu w czasie określonym przez sklep. 
W ubiegłym roku Kross rzadził w sprzedaży nagradzając hojnie elektrykami emotka


Gwarancja jest tylko na ramę w miejscach spawania,kupując Nowy rower przysługuje Ci Serwis ale to zależy już od firmy bądź sklepu. Kazdy rozmiar ramy ma przedział wzrostu,ponadto aby się dobrze jeździło siodełko musi być ustawione na lini biodra jak byś chciał kupić stacjonarnie z dzieckiem


Kupując przez Internet rower przychodzi w pudełku lecz trzeba go złożyć i najlepiej udać się do dobrego serwisu aby fachowo go przygotowali do jazdy. Kolega kupił ghosta,za złożenie zapłacił 150 zl w Krakowie kawałek od centrum miasta

Do mnie oba rowery były w dużych kartonach, trzeba było tylko ustawic i przykręcić kierownice oraz pedały, 2 minuty i rower gotowy do jazdy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#7172587 Napisano: 27.04.2024 13:53:13 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

W ubiegłym roku kupiłam Krossa 14" rama, koła 26", syn miał 145cm wzrostu. Był idealny. Kolor wybadaj jaki mu się podoba. Syn ma czarno-czerwony połysk, mega wygląda mimo roku eksploatacji.

Seledynowy, zolty neon. emotka

Może dodatek szarości też zaakceptuje emotka Wyświetl w wątku >>
2 nikos, rufus 0

nitka310

#7172579 Napisano: 27.04.2024 13:31:09 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

Mój syn ma Kross Hexagon 26 cali rama 14. Szary mat z limonkowym napisem. Dostał jak miał 142cm i był troszkę za duży ale dawał radę, teraz ma 148 cm i już jest idealny, na 144cm będzie ok. Kolor wybrałam idealny bo w macie nie widać kurzu i śladów deszczu. Mój czarny wiecznie brudny, jego trzeba tylko  delikatnie przetrzeć i może jeździć. Wyświetl w wątku >>

nitka310

#7169456 Napisano: 12.04.2024 21:02:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
asiaaa85 gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 asiaaa85 0

nitka310

#7169167 Napisano: 11.04.2024 17:17:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
nitka310 napisał(a):

Sprzedam konsole nintendo switch z oreo. Najlepiej przez vinted lub olx. 950zl. PW

Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#7168614 Napisano: 08.04.2024 18:54:15 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
banka-manka napisał(a):

cb656 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Cenowo mogą być różnice między poszczególnymi Biedronkami, bo podobno nie mają jednolitych cen. 

To spisek i zmowa... emotka Taką plotkę puścił LIDL, który od dawna walczy z Biedronką.
Nie oglądaj tyle reklam, będziesz zdrowsza emotka

Nie muszę oglądać. 
Przykład z dziś z mojego miasta. Dwie Biedronki, różne ceny na te same produkty np. pomidory w puszcze czy jogurty. Niby kilka groszy, ale się uzbiera.

W mojej gminie są dwie biedronki. Powiem tak, w mojej wiosce jest większą i zadbana, zero bałaganu w sklepie i obok niego, ta w wiosce obok to naprawdę jeden wielki syf, palety porozkładane wszędzie, nawet z małym koszykiem nie idzie przejść i tak jest codziennie, przy sklepie bałagan i walające się śmieci. Ceny są różne w obu sklepach ale najbardziej mnie wkurza ten napis, że nie podnieśli cen w kwietniu... no tak, tylko od lutego dyskretnie podnieśli ceny wszystkiego i dlatego teraz nie musieli tego robić (wiem bo kupuje tam proszek i soki od kilku lat) emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#7168391 Napisano: 07.04.2024 12:22:33 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam konsole nintendo switch z oreo. Najlepiej przez vinted. 950zl. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#7167269 Napisano: 29.03.2024 23:56:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

nitka310 napisał(a):

pusheen napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Jest u was w Biedronkach ten Silan na loterię? Zwiedziłam dzisiaj kilka w okolicy i pustki.

Nie ma

Dzisiaj znalazłam w mojej biedrze, musieli wczoraj wieczorem lub dzisiaj rano dołożyć. Z viledy zostały tylko te droższe gąbki za 11 zł.

A te gąbki są na jakimś osobnym standzie? Szukałam w 3 biedrach, w każdej były tylko ścierki, których mi nie potrzeba, więc nie będę na siłę kupować. W jednej były też zmiotki z szufelkami, też nie potrzebuję. A gąbki by się przydały…

U mnie są tam gdzie rzeczy do zmywarki i płyny i proszki do prania, tam są od zawsze ale moja biedronka ma z rok i jest spora. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

nitka310

#7167204 Napisano: 29.03.2024 13:28:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Jest u was w Biedronkach ten Silan na loterię? Zwiedziłam dzisiaj kilka w okolicy i pustki.

Nie ma

Dzisiaj znalazłam w mojej biedrze, musieli wczoraj wieczorem lub dzisiaj rano dołożyć. Z viledy zostały tylko te droższe gąbki za 11 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#7166852 Napisano: 27.03.2024 17:42:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje:) udanego wyjazdu emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#7166587 Napisano: 26.03.2024 13:05:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Czy macie może w swoich Biedronkach produkty Vieleda ? Byłam wczoraj w Biedronce, fakt, że na szybko, ale nie widziałam żadnych

W mojej biedrze są gabki viledy tam gdzie rzeczy do zmywarki i płyny do płukania. Wyświetl w wątku >>

nitka310

#7165807 Napisano: 21.03.2024 16:55:49 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Czy jest tu moze jakis policjant/policjantka? Albo ktos kto sie na tym zna. Podobno pukala do mnie policja dwa dni temu, ale nikogo nie zastala. Nie zostawili zadnej informacji ani nic. Myslalm ze wczoraj/dzis znow przyjda to sie dowiem. No bo zupelnie nie wiem o co moze chodzic 😅 Nie zaklocam spokoju, nawet jesli to mialby byc jakis mandat (choc ja to raczej przepisowa) to chyba policji po to nie wysylaja., tylko wysylaja poczta? No wiec tak siedze i mysle o co moze chodzic. Jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze jakis czas temu sasiadka wzywala policje do awantury domowej z udzialem dzieci (w sensie matka kontra paroletnie dzieci). Czy to moze byc to? Jakis wywiad srodowiskowy? Ale czy tym zajmuje sie policja? Czy moze pomylka (u kolegi kiedys pukali i szukali faceta ktory nigdy w jego mieszkaniu nie mieszkal).


Znajdź kontakt do swojego dzielnicowego i po prostu zadzwoń zapytać.

Balam sie ze ktos to napisze 😅 A prawda jest taka ze najbardziej na swiecie nienawidze dzwonic/rozmawiac przez tel. 😅 No ale pewni jak zagadka nie rozwiaze sie do konca weekendu to tak zrobie 🤪


No to nie mam innego pomysłu. To może być wszystko. Mnie na przykład odwiedził kiedyś policjant (dzielnicowy) z wezwaniem odnośnie nieprawidłowego parkowania.

Kiedyś była u nas policja, ponieważ mój brat został oszukany w internecie (coś kupił na allegro), że ma blisko to zadzwoniłam po niego i było ok, bo inaczej policjant mówił, że zostawi wezwanie na komendę. Może u ciebie jest podobnie, dużo jest teraz tych oszustw na olx czy allegro. Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

nitka310

#7165607 Napisano: 20.03.2024 20:02:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oczko08 napisał(a):

Gdzie kupujecie Kinder z konkursu: 
Konkurs "Kinder Chocolate – słodkie wiadomości"? 

W c4, Lidlu, Biedronce nie ma tych opakowań - są ze starszych promocji albo już świąteczne... 
Albo po prostu taka posucha u mnie 🤨

U mnie są w biedronce ale tylko przy zwykłych kasach (nie samoobsługowych) na sklepie tylko ze starej promocji. Wyświetl w wątku >>
1 Oczko08 0

nitka310

#7165578 Napisano: 20.03.2024 17:42:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Mam do was pytanie. Dzisiaj otrzymałam wygraną konsole z oreo. Według organizatora, regulaminu oraz potwierdzenia odbioru wartość to 1983,98zl ale jest to najzwyklesza wersja dostępna w sklepach za max 1300zł... Podpowie ktoś co robić w tej sytuacji emotka

To, że jest dostępna w sklepie taniej, nie oznacza, że Organizator kupił ją na promocji. Regułą jest, że wartość regulaminowa nagród jest wyższa, niż wartość faktyczna. Nic z tym nie robić. Te ceny to są często sugerowane ceny producenta.

Dokładnie. W zeszłym roku wygrałam PS5 o wartości regulaminowej 3500zł, a w elektromarketach chodziła po 2700-2800. Dostałam to co miałam dostać i nic, tylko się cieszyć… Dopóki nie określają konkretnego modelu, czyli w tym przypadku czy to miał być Switch zwykły, Oled czy lite, to mogą sobie wysłać co chcą emotka  

Swoją drogą ciekawa jestem, jakie szczoteczki Smolar wyśle z konkursu Sensodyne. Podana jest wartość, a nie napisali nawet jakiej firmy, o modelu nie wspominając. Trochę się obawiam rozczarowania.

Dziękuję za odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#7165570 Napisano: 20.03.2024 16:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam do was pytanie. Dzisiaj otrzymałam wygraną konsole z oreo. Według organizatora, regulaminu oraz potwierdzenia odbioru wartość to 1983,98zl ale jest to najzwyklesza wersja dostępna w sklepach za max 1300zł... Podpowie ktoś co robić w tej sytuacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

nitka310

#7161745 Napisano: 28.02.2024 21:36:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje wycieczki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

nitka310

#7158726 Napisano: 11.02.2024 22:33:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Moje nintendo nie ma nawet dwóch msc, a tu...emotka Wyświetl w wątku >>

nitka310

#7157829 Napisano: 07.02.2024 12:54:13 w WC - rozmowy o wszystkim
kalmia86 napisał(a):

U mnie 35 dni. Transakcji więcej, bo czasem robiłam zakupy 3 razy w ciągu dnia... Pewnie są tacy co robili zakupy codziennie...

Dokładnie, pracuje z osobą, która codziennie robi zakupy w biedronce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#7157753 Napisano: 07.02.2024 11:10:50 w WC - rozmowy o wszystkim
MamaKinga napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

maryam napisał(a):

doczytałam teraz emotka   ja mam tylko 37 dni, mało, ale duze kwotyemotka

U mnie 70 transakcji z kartą, ale nie chce mi się nawet podliczyć ile wydane było na to emotka

Nie liczy się liczba transakcji a liczba dni, w których robiłaś zakupy. Jak 5 listopada zrobiłaś zakupy trzy razy to masz trzy transakcje, ale jeden dzień.

Yhm, to naliczyłam 31 emotka

Ja również mam 37 dni, nie licząc, że są dni gdy w bierze byłam nawet 4 razy emotka  kwoty różne od kilkunastu do nawet 500złemotka Wyświetl w wątku >>
0 0