Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nitka310

nitka310

#6695735 Napisano: 08.04.2020 17:50:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bubba napisał(a):

nitka310 napisał(a):

pini napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Z nutelli można wpisać np 2 koszulki damskie i 2 dla chłopca?

Tego nie wiem, myślę, że tak. Ja wybierałam koszulki bez numeru i napisu na plecach... takie przyszły, może ktoś takie woli...

Dziękuję za odpowiedz:) A przychodzi na maila wiadomość o poprawnej weryfikacji i długo się czeka na koszulki?


wczoraj dotarły do mnie te z II etapu, nie przychodził mail, nie ma mnie nawet na liście laureatów.

Dziękuję za odpowiedzi:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6695729 Napisano: 08.04.2020 17:32:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pini napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Z nutelli można wpisać np 2 koszulki damskie i 2 dla chłopca?

Tego nie wiem, myślę, że tak. Ja wybierałam koszulki bez numeru i napisu na plecach... takie przyszły, może ktoś takie woli...

Dziękuję za odpowiedz:) A przychodzi na maila wiadomość o poprawnej weryfikacji i długo się czeka na koszulki? Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6695615 Napisano: 08.04.2020 11:16:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z nutelli można wpisać np 2 koszulki damskie i 2 dla chłopca? Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6695601 Napisano: 08.04.2020 10:39:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzisiaj czekam na dobrą wiadomoscemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6695381 Napisano: 07.04.2020 13:20:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw koszulek Nutella u mojej mamy:) Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6695093 Napisano: 06.04.2020 10:10:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ten tydzień zaczynam od pudła w Hochland.... niech ten tydzień mnie pozytywnie zaskoczyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6694945 Napisano: 05.04.2020 10:40:46 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

rena-cz napisał(a):To ja zmienię temat i nawiąże do poprzedniej dyskusji. Jestem nowa, więc wybaczcie może głupie pytania emotka  
Chodzi o kupno paragonów. Rozumiem, że niektórzy płacą całą kwotę za zakupy, a niektórzy chcą tylko część. Ok. Tylko kupuje się zdjęcie, czy paragon? Bo jak w wypadku wygranej wystarczy zdjęcie paragonu to nie ma problemu. A jak oryginał to co wtedy? Bo czasu na odesłanie już nie ma. Wypełniać papiery za zwycięzcę, też bez sensu. Odsyłać paragon od razu po kupnie? To jak coś kosztuje np. 7 zł jak tymbark to większą część się wyda na list i jeszcze te chodzenie po pocztach. Nie rozumiem skąd tyle osób się oferuje. To się opłaca?

Przeniosę to do tego wątku, bo nie ma tu nic o wkurzaniu a zwykłe pytanie emotka  Owszem opłaca się i drogi są różne. Jeśli regulamin przewiduje odsyłanie oryginału to drogi są dwie - albo płacisz za paragon plus płacisz za wysyłkę paragonu od razu do siebie (a potem jeszcze raz pokrywasz koszty wysyłki paragonu do organizatora) albo prosisz sprzedającego o odesłanie paragonu w Twoim imieniu (tak, tak... fałszuje wtedy oświadczenie), ale wtedy też dosyłasz mu kasę za wysyłkę i no cóż... ufasz mu, że to zrobi emotka  
A jeśli regulamin mówi o skanie lub zdjęciu to sprawa prosta.
A czemu się opłaca? Ano temu, że czasem do niektórych sklepów masz kilkadziesiąt albo nawet kilkaset kilometrów i wtedy bardziej opłaca Ci się kupić od kogoś paragon, nawet z kosztem wysyłki.
Aha, a jeśli pytasz o to czy sprzedającym się opłaca kupować a potem biegać na pocztę, to tak, opłaca się emotka  ludziom opłacają się różne rzeczy- często zdecydowanie mniej opłacalne niż to emotka  np. kupowanie produktu dla zwrotu 5-10 zł, granie o smyczki i długopisy, odsyłanie paragonu na worek albo gadżety, itd. emotka  a na poczcie konkursowicz i tak bywa przeważnie regularnie emotka

Dokładnie tak jak wyżej zostało napisane:) wygrałam 2 razy na paragon kupiony na forum (pozdrawiam sprzedajacychemotka ) i nigdy nie było problemów, raz zapłaciłam za wysyłkę paragonu do siebie(długi termin na odesłanie formularza) A drugi raz nawet nie pamiętam czy ktoś za mnie wysłał formularz czy wystarczyło zdjęcie... Jest jeszcze jeden powód dla którego ludzie kupują paragony, a mianowicie nie używają produkty który jest potrzebny na konkurs lub mają w domu zapas i nie potrzebują kolejnego A chcą brać udział w konkursie. Sama ostatnio sprzedałam paragony i jeśli będzie potrzebny oryginał na pewno się z kupującymi dogadam:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6694792 Napisano: 03.04.2020 22:37:28 w Paragony na trwające konkursy
nitka310 napisał(a):

-paragon aguafresh+ tymbark- 11 zł
-Paragon aquafresh 4zl
Kto pierwszy ten lepszy;)

Sprzedane Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6694789 Napisano: 03.04.2020 22:09:05 w Paragony na trwające konkursy
-paragon aguafresh+ tymbark- 11 zł
-Paragon aquafresh 4zl
Kto pierwszy ten lepszy;) Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

nitka310

#6694527 Napisano: 02.04.2020 21:54:36 w Paragony na trwające konkursy
pioge7 napisał(a):

joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś aquafresh LIDL? Jak widzę te kolejki w sklepie to mnie zniechęca tam iść emotka  


Najgorsze są te PRZED sklepem emotka

No o nie mi chodziło... dziś u nas lidl zamykają o 22 a przed sklepem 20 minut temu było ok. 30 ludu emotka jechałem po mamę do pracy to widziałem... szaleństwo. Po 1 pastę chyba poza kolejką by mnie nie wpuścili emotka  

U mnie wszystkie najbliższe lidle od dzisiaj czynne od 6 do 24emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

nitka310

#6693856 Napisano: 31.03.2020 20:29:30 w Paragony na trwające konkursy
mario74 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Mam paragon fantasia, sprzedam za 2 zł;)

pw

Sprzedane:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6693849 Napisano: 31.03.2020 20:10:44 w Wkurza mnie...
W najbliższej biedronce byłam dzisiaj o 11, 3 kasy czynne, kolejka do każdej kończyła się przy maśle, wędlinach itd (koniec sklepu, średniej wielkości sklep) na kasie siedziała znajoma i mówiła za nie otworzą więcej kas bo jest ich 5 na sklepie. Najlepsze że jak kolejka jest na cały sklep to nie możliwe jest zachowanie odstępu 1 metra A co dopiero 2emotka  P.s to ta biedronka co mieli ograniczenia w liczbie osób na sklepie, a teraz nic takiego tam nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6693847 Napisano: 31.03.2020 20:04:27 w WC - rozmowy o wszystkim
kumulacja napisał(a):

Szukam rękawiczek jednorazowych nitrylowych do przychodni w rozmiarze S i XL i oczywiście w rozsądnej cenie.
Może ktoś z Was ostatnio zamawiał i może mi polecić sklep internetowy. Szukam i wszędzie są niedostępne. 

Podepne się pod to pytanie, rozmiar M poszukiwany, tylko nie za miliony;) Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6693809 Napisano: 31.03.2020 18:22:45 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon fantasia, sprzedam za 2 zł;) Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6693797 Napisano: 31.03.2020 17:54:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy na nutelle B-ready idzie coś wygracemotka
W temacie, Nutella i Heniek zero...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6693561 Napisano: 30.03.2020 21:51:18 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

A mnie wkurza pseudo nauczanie online, które w szkole mojej córy ogranicza się do wysłania poleceń na librusie, które ma wykonać dziecko. Zero jakiejkolwiek inicjatywy ze strony nauczycieli. Zero tłumaczenia. Kompletnie nic.

U mojego syna jest tak samo. Bardziej irytuje mnie babka od angielskiego która przesyła jakieś filmiki z wycinankami niby dla chętnych ale oczekuje zdjęć zrobionych zajaczkow, jajek itd przez dzieciemotka   Dzisiaj mój syn miał zadania na ocenę, (Pani napisała żeby do końca tygodnia wysłać jej zdjęcia zadań na maila lub librusa) syn zrobił od razu i Pani była zszokowana że tak szybko i uwaga... napisała że syn zrobił 2 błędy w tekście do przypisania (1 klasa, jeśli ma to znaczenie) więc jej odpisałam że skoro zadania były na ocenę to syn robił je sam, ja tylko czytałam treść zadania (W szkole było tak samo) a dalej on robil wszystko sam, czyli pisał i mazal gumką jeśli zauważył błąd, na końcu powiedział że skończył i od razu wysłałam zdjęcia do Pani, oczywiście ja również widziałam te błędy ale chyba nie chodziło o to żeby przed wysyłką coś poprawiać  emotka   Wyświetl w wątku >>

nitka310

#6693359 Napisano: 30.03.2020 09:14:06 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

nitka310 napisał(a):

pionas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej.

czy w konkursie Rafaello są jakieś bramki?
Wygrał ktoś z Was SPA? emotka

U mnie same pudła emotka

20 kodów i nic, oni nie udostępniają nigdzie informacji o której godzinie otwierają bramki? emotka
Do końca konkursu 2 dni (z dzisiejszym 3) a nagrodę główną potwierdziło 7 osób, czekają na resztę potwierdzeń czy przez ten okres rozdadzą 13 nagród, czy coś przepadnie?

Wygrałam karty, pierwszego dnia i moje dane na stronie pojawiły się po prawie 2 tygodniach (10 dni roboczych)... 

Czyli nie ma co patrzeć na aktualizację danych emotka
Wiadomo chociaż w jakich godzinach otwierają te bramki?
Kiedyś mam wrażenie że pisali chociaż dzienne ramy czasowe, a teraz w regulaminie ani słowa, celowy zabieg pod podkręcenie sprzedaży czy mają swoich ulubieńców? emotka

Nawet nie wiedzialam, że wcześniej było latwiej emotka  ja próbowałam jeszcze z 15 kodów o różnych godzinach i nicemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6693355 Napisano: 30.03.2020 08:43:18 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej.

czy w konkursie Rafaello są jakieś bramki?
Wygrał ktoś z Was SPA? emotka

U mnie same pudła emotka

20 kodów i nic, oni nie udostępniają nigdzie informacji o której godzinie otwierają bramki? emotka
Do końca konkursu 2 dni (z dzisiejszym 3) a nagrodę główną potwierdziło 7 osób, czekają na resztę potwierdzeń czy przez ten okres rozdadzą 13 nagród, czy coś przepadnie?

Wygrałam karty, pierwszego dnia i moje dane na stronie pojawiły się po prawie 2 tygodniach (10 dni roboczych)...  Wyświetl w wątku >>
0 0

nitka310

#6693266 Napisano: 29.03.2020 15:12:24 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

Hej.

czy w konkursie Rafaello są jakieś bramki?
Wygrał ktoś z Was SPA? emotka

Są bramki, jedna osoba z forum pisala że wygrała "główną";) Wyświetl w wątku >>
0 0